Erkek Capri / Kapri

Erkek Capri / Kapri Fiyatları

169 Ürün gösteriliyor.
Erkek Capri / Kapri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Capri / Kapri modelleri ve Erkek Capri / Kapri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Capri / Kapri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Nike, DeFacto, Madmext, Lescon. 169 adet Erkek Capri / Kapri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Capri / Kapri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Capri / Kapri markası:

En Çok İncelenen Erkek Capri / Kapri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Erkek Capri / Kapri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 169 Erkek Capri / Kapri modeli içerisinde en ucuz Erkek Capri / Kapri fiyatı 24.46 TL iken, en yüksek Erkek Capri / Kapri fiyatı 3516.8 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Capri / Kapri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Erkek Capri / Kapri fiyatı ise 165.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Capri / Kapri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Kapri

Tekstil ürünleri arasında erkekler için üretilen pek çok farklı alternatif bulunur. Eski zamanlarda insanlar örtünme odaklı giyinmişlerse de zamanla estetik kaygıların da gelişmesi ile beraber kişilerin elbiseleri ile tarzlarını yansıttığı görülür. İnsanlar örtünme konusunun dışında estetik beklentilerle de giyinirler. Erkekler için gömleklerden pantolonlara, çoraplardan kaprilere kadar pek çok farklı giyim eşyası bulunur. Pantolonlardan daha kısa, şortlardan uzun olan kapriler farklı kumaş türlerinde olabilir. Kısa kapriler olabildiği gibi uzun kapri modelleri de vardır. Bu kapriler bazen dışarıda gündelik sosyal hayat içerisinde kullanılırken bazıları yatarken giyilir. Bazı kullanıcılar kapri ile daha rahat spor yaptıklarını düşündüklerinden, antrenmanlarında kapri giymeyi tercih ederler. Erkek kapriler piyasada bermuda olarak da geçer. Bazı kapri modelleri biraz daha dar olabilirken bazıları daha salaş ve bol olur. Kapri giymeyi düşüyorsanız size de uygun pek çok model olabilir. Farklı beden ölçülerinde ve renklerde olabilen kapriler gündelik kullanımlarda uygun olan eşyalar arasındadır. Yaz aylarında pantolon yerine tercih edilebilen kapri, kişinin daha serin kalabilmesini de sağlar.

Erkek Kapri Modelleri

Erkekler için üretilen birbirinden farklı pek çok kapri modeli bulunur. Bu kapriler gündelik yaşamda kullanılabileceği gibi, spor yaparken veya yatarken de kullanılabilir. Bazı kapriler nispeten daha kısa olup diz üzerinde durabilir. Bazı kapriler ise nispeten uzun olup dizin altında kalabilir. Bu kapriler içerisinde farklı kumaşlardan üretilmiş alternatifler bulunduğu gibi farklı beden ölçülerine hitap eden modeller de bulunur. Erkek kapri şort olarak da kullanılabilir. Çeşitli spor aktiviteleri yaparak sosyalleşen erkeklerin sık kullandıkları tekstil eşyalarından biri olan kapriler, bazen şort yerine tercih edilebilir. Erkek kargo kapriler yandan cepli olan modellerdir. Bu modellerde alternatif cepler bulunduğundan bir şeyler taşımak kolaylaşır. Kargo modeller özellikle yanında alet edevat taşıyan teknik çalışanlar için de oldukça idealdir. Pamuklu kumaş türleri olabildiği gibi farklı materyallerden üretilenleri de vardır. Erkek kapri eşofman modelleri arasında da görülür. Yaz aylarında bu kapriler eşofman yerine kullanılabilir. Kullanıcısının daha serin kalmasını sağladığından dolayı tercih edilebilir. Yaz sıcağının bunaltıcı etkisi pantolon veya eşofman yerine kapri giyilerek kırılabilir. Bazı kişiler şort giymeyi tercih etmeyip pantolona alternatif ararlar. Erkek diz altı kapri modelleri bu kişilerin beklentilerini karşılamak için ideal tekstil giyim ürünlerinden biridir. Diz altında olan kapri şort kadar kısa gelmeyeceğinden şort tercih etmeyen kişiyi daha rahat hissettirebilir. Diz altı kaprilerde farklı pek çok model bulunur. Kişiler kendi tarzlarına göre bir kesim ve renk seçimi yapabilirler. Bazı diz altı kaprilerde iki cep bulunurken bazılarında 4 veya 6 cep de bulunabilir. Ceplerinde bir şeyler taşıyan kişiler için çok cepli olan modeller daha uygun olabilir. Erkek spor kapri uzun kesimde olursa kişilerin dizlerini örteceğinden daha kapalı bir görünüm sağlar. Bazı kullanıcılar spor yaparken uzun olan kapri modellerini tercih edebilirler. Bunun için uzun spor kapriler ideal olabilir. Erkek kapri bermuda olarak da anılabilir. Bermudalar da diz hizasında olabileceği gibi diz altında olan modellerde de olabilir. Erkekler kapri ihtiyacını karşılamak için üretim yapan erkek kapri markaları birbirinden farklı tasarımlar ortaya koyar.

Erkek Kapri Fiyatları

Şort veya pantolonun ara formu olarak karşılaşılan kapri modelleri kişiler için alternatif giysilerden biridir. Kapri fiyatları modellere, markaya ve üretim teknolojisine göre farklılık gösterebilir. Fiyat farklılıklarının dayandığı temel noktalardan biri üretimde kullanılan tekstil malzemesidir. Tekstil malzemeleri pamuklu, polyester, yün vb. hamm addelerden olabilir. Pamuklu olan malzemeler nefes alabilen yapıda olduklarından sağlıklı olan kumaşlardandır. Polyesterler ise spor yaparken tercih edilebilen tekstil kumaşlarındandır. Teri dışarı atma özelliği olduğundan ve çabuk kuruduğundan tercih edilebilir. Kaprilerdeki fiyat farklılıkları kumaş cinsine dayanabileceği gibi tasarıma da dayanabilir. Tasarımsal farklar estetik beklentiler ile alakalı olduğundan kişilerin kendilerine uygun bir modele yönelirken renk ve kesim gibi konuları göz önünde bulundurmaları faydalı olur. Farklı kapri modellerini inceliyorsanız kıyaslamakta güçlük çekebilirsiniz. Karar verme sürecini zora sokmamak adına dilediğiniz kapri modellerini cimri.com üzerinden daha kolay bir şekilde kıyaslayarak karar verme sürecinizi kolaylaştırabilir ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Erkek kapri fiyatlarını en kolay şekilde cimri.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Erkek Kapri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Kapri modellerini inceleyen kişiler birbirinden farklı modellere rastlarlar. Üretim alanında gelen teknolojik gelişmeler ile beraber seri üretimin kolaylaması ile çok sayıda ve farklı modelde ürün ortaya konar. Bu da kişilere daha geniş bir yelpaze olarak döner. Erkek kapri modelleri arasında herkese uygun bir alternatif olması anlamına gelir. Erkek kapri satın alırken bazı konular göz önünde bulundurulmalıdır. Dikkat edilmesi gereken konuların başında kaprinin hangi amaçla kullanılacağı gelir. Bu konu kumaş seçimini doğrudan etkileyeceğinden önemlidir. Eğer spor yaparken kapri kullanmayı düşünüyorsanız polyester kumaştan üretilmiş olan kapriler daha uygun olabilir. Polyester kumaş teri hapsetmeyip dışarı attığından daha konforlu bir kullanım sağlar. Unutulmaması gereken konu bu ürünlerin kullanım sonrası yıkanması gerekliliğidir. Gündelik kullanımlarda pamuklu kumaşlar daha doğru bir seçim olur. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ürünün boy uzunluğudur. Kişiler boylarına göre diz hizasında veya altında bir model tercih edebilirler.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery