Erkek Plaj Giyim

Erkek Plaj Giyim Fiyatları

557 Ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
Erkek Plaj Giyim fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Plaj Giyim modelleri ve Erkek Plaj Giyim fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Plaj Giyim kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Erkek Plaj Giyimi. 557 adet Erkek Plaj Giyim fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Plaj Giyim Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Erkek Plaj Giyim markası:

En Çok İncelenen Erkek Plaj Giyim Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Erkek Plaj Giyim Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 31 Erkek Plaj Giyim modeli içerisinde en ucuz Erkek Plaj Giyim fiyatı 59.72 TL iken, en yüksek Erkek Plaj Giyim fiyatı 529.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Plaj Giyim fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Erkek Plaj Giyim fiyatı ise 517.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Plaj Giyim Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Plaj Giyim

Her ne kadar moda ve giyim konularında öncü bahisler sürekli olarak kadınlar üzerinden ele alınsa da; işin aslı hiç de öyle değil aslında. Çağlar boyu tarzına uygun olanı bulmak, bakımlı ve iyi görünmek, üzerine yakışanı ve bedeni ile uyumlu olanı seçmek, daha da önemlisi dış mekan deneyimlerinde kendini iyi hissetmek, kadınlar kadar erkekler için de en önemli detayı oluşturur. Öte yandan hanımların moda anlayışında yeni yeni yer etmeye başlayan konfor olgusu, beylerin hayatında değişmez ilke olarak geçerliliğini her daim korur. Pek çok detayda bugünün moda anlayışının öncüleri olan beylerin uzun bir dönem sayılı seçeneğe mahkumiyeti ise üzüntü veren gerçekler arasında yer alır. Son yıllarda erkek giyim modasının eriştiği eşsiz zenginlik, bu anlamda beylerin beğenisini kazanan en büyük detayı oluşturur. Özellikle de yaz ayların plaj ve spor deneyimleri ile yaz kış süregiden havuz sefaları için özel olarak tasarlanan erkek plaj giyim ürün çeşitleri ile erişilen zenginlik.

Erkek Plaj Giyim Ürün Modelleri

Geçmişin erkek plaj modasının beylerde hoşnutluktan çok külfet oluşturduğu herkesçe bilinir. Birbirinin ardı sıra moda veya demode olan, rutin aralıklarla yenilenme ve uyum gerektiren, tüm beyleri aynı tarza mahkum eden yönünün pek de sevilmediğini de. Fakat bugünün erkek plaj giyim ürün yelpazesinde kendini gösteren moda anlayışı hiç de öyle değil. Moda ve demode kavramlarından uzak, farklı tasarım konseptlerinin tamamından oluşan, zevk ve kullanım tercihlerini ön planda tutan zengin bir dünyadan bahsetmek artık mümkün. Bu sayede hayatınızın en özgür seçimlerini yapabilmek de. Tarihin sınırlı tasarım alternatifleri etrafında şekillenen plaj modasının aksine, öncü markaların şıklıkta birbiriyle yarışan tasarımları arasında pek çok farklı alternatife erişebilirsiniz. Slip ve boxer tarzında üretilen erkek mayo seçenekleri arasından yapacağınız seçimde farklı tasarım, renk ve beden seçeneklerine kolaylıkla erişebilir, her yönüyle ideal bulduğunuz mayo modelinde karar kılabilirsiniz. Çok daha büyük bir zenginlik sunan erkek şort mayo seçenekleri ise tasarım, renk ve beden seçeneklerine eşlik eden zengin boy ve kalıp seçenekleri ile dikkat çeker. Farklı markalar tarafından üretilen modeller arasında mini boydan diz altı boy seçeneklerine, dar kalıptan bol kalıp seçeneklerine kadar çok zengin bir tasarım yelpazesine erişebilmek mümkün olur. Beyler arasında yaygın olarak tercih edilen düz renk ve desenli modeller, belden ipli ve ipsiz olarak sunulur. Ağırlıklı olarak su geçirmez, yapışma yapmaz ve çabuk kurur özelliği ile ilgi gören polyester kumaş seçenekleri, erkek deniz şortu modellerinde ağırlıklı olarak kullanılan kumaş seçeneğini oluşturur. Fakat farklı kumaş seçenekleri arasından plaj partileri ve sahil gezileriniz için ideal olabilecek model seçeneklerine de kolaylıkla erişebilirsiniz. Amatör deniz ve gezi deneyimleriniz kadar profesyonel spor deneyimleriniz için de şık ve fonksiyonel çözümler sunan model yelpazesi içerisinde türlü aktivitelerin için ideal seçeneklere erişebilirsiniz. Misal profesyonel yüzücüler için özel olarak tasarlanan zengin model çeşitliliği arasında farklı tasarım, renk, desen, kalıp, beden ve boy ölçülerine erişebilirsiniz. Böylelikle şıklık detayları kadar konfor ve işlevsellik detaylarının da ön planda tutulduğu modeller arasından ideal erkek yarış mayosu modelinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Erkek Plaj Giyim Ürün Fiyatları

Geniş bir model yelpazesinin sahibi olan erkek plaj giyim ürünleri, beraberinde çok zengin bir fiyat çeşitliliğini de beraberinde getirir. Oluşan fiyat çeşitliliği üzerinde etki eden faktörlerin ilkini, üretici markalar tarafından belirlenen satış politikaları oluşturur. Bu durum, farklı markalar adı altında satışa sunulan ve birbirinin ikamesi olabilecek yapıya sahip olan benzer modeller arasında fiyat farklılığı oluşmasını sağlar. Fakat fiyatları belirleyen etkin faktörün model özellikleri olduğunu söylemek daha doğru olur. Misal üretiminde kaliteli kumaş kullanımı tercih edilen erkek yüzücü şortu, segment olarak daha kalitesiz bir kumaştan üretilen bir başka erkek yüzücü şortu modelinden daha pahalı olabilir. Farklı boy seçenekleri arasında görülen fiyat farklılığının boy oranı ile paralellik göstermesi ise tasarım detayı faktörünün gölgesinde kalır. Buna göre özel tasarım ürünü mini bir şort mayo, standart tasarımla üretilen büyük boy bir mayodan daha pahalı olabilir. Satış noktaları arasında görülen fiyat farklılıkları ise erkek plaj giyim ürün fiyatları üzerinde etki eden olumlu fiyat faktörünü oluşturur. Cimri.com aracılığı ile yapacağınız pratik fiyat araştırmaları ile elde edeceğiniz en yüksek kar oranının kapılarını aralar.

Erkek Plaj Giyim Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Muhakkak ki söz konusu mayo seçimi olduğunda; etkili imaj oluşumu üzerinde tasarım, renk, desen ve boy değerlerinin büyük payı olur. Fakat seçeceğiniz mayo modeli ile erişeceğiniz şıklık ölçüleri için bu unsurların yeterli olmayacağını belirtmek gerekir. Bunun için erkek plaj giyim ürünleri arasından yapacağınız seçimlerde öncelikli olarak vücut yapınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Eğer ki bu detay sizler için önemli ise öncelikli olarak vücut kusurlarınızı kapatacak, aynı zamanda kusurlu göstermeyecek modeller arasından seçim yapmak, çok daha ideal olur. Misal kısa boylu iseniz; mini mayo modelleri daha kısa görünmenize yol açabilir. Oysa diz üstü veya diz altı mayo modelleri ile olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz. Beraberinde önemli olan diğer detayları ise kombin uyumu, beden uyumu ve konfor unsuru oluşturur. Seçeceğiniz mayo modelinin yalnızca beden özellikleri ile değil; kullanım amaçlarınız doğrultusunda da konfor sunan özelliklere sahip olması gerekir. Öte yandan mayonuzla birlikte kullanmayı düşündüğünüz diğer giyim parçalarınızı ve renk alternatiflerinizi önceden belirlemek, uyumlu seçimi yapabilmek adına önem taşır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery