Erkek Plaj Giyim

En Ucuz Erkek Plaj Giyim Fiyatları

378 ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Erkek Plaj Giyimi Nedir?

Denizde ya da havuzda artık şık bir görünüm elde etmek çok önemlidir. Genellikle kadınların yeni alanlarından biri olan plaj giyimi, erkekler içinde geçerlidir. Deniz şortunuza uygun plaj terliği, t-shirt ve gözlük olarak kombinlerinizi tamamlayabilir ve sizde plajda spor şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Erkek plaj giyimi kategorisinde erkeklerin görsel zevklerine uygun birçok çeşidi barındıran deniz şortları ve mayolar yer almaktadır.

Erkek Plaj Giyimi Ürünleri Nelerdir?

Erkek plaj giyim ürünlerinin başında gelen deniz şortu, rahat hareket etme alanı sağlamakla birlikte birbirinden farklı seçenekleriyle plaj giyiminin başlıca ürünü arasında yer almaktadır. Bir diğer deniz ya da havuz için kullanılan slip mayo, vücudu saran özelliğiyle genellikle spor yapan erkekler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra parmak arası terlik ve t-shirtlerinize uygun olacak bir havluyla uyumunuzu yakalayabilir ve artık gönül rahatlığıyla denize ya da havuza giderebilirsiniz.

Erkek Plaj Giyim Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Günlük giyimde de olduğu gibi boy uzunluğuna bağlı olarak plaj giyimi seçmelisiniz. Uzun boylu ve inceyseniz dizlerinize kadar olan şortları tercih etmeli ve fermuar ya da bağcıkların ön tarafta olmasına özen göstermelisiniz. Açık renkler kullanmalı ve rahatınıza uygun kumaşlar almalısınız. Beliniz geniş ve göbek bölgenizde fazlalıklar varsa kısa plaj giyimi ve koyu renkler tercih etmeniz gerekmektedir. Vücudunuzun ölçüleri dışında plaj giyimi için kullanılan kumaşlara özen göstermelisiniz. Özellikle sağlığınız açısından çabuk kuruyan kumaşları tercih etmelisiniz. Bedeninize tam oturmalı ve ne bol ne de dar olmalıdır.

Erkek Plaj Giyim Ürünleri Nasıl Yıkanmalıdır?

Plaj giyim ürünleri kişisel sağlık açısından önem taşıdığı için diğer kıyafetlerinizden farklı bir şekilde yıkanmalıdır. Her ürünün içinde yıkama talimatları mevcuttur fakat lastiksiz olan çamaşırların hijyen açısından 90 derecede yıkanması önerilmektedir. Eğer ürününüz lastikli, desenli ya da renkliyse 60 – 40 derece arasında yıkamanızda fayda vardır. Hassas çamaşırlarınızı ise elinizde ılık suyla yıkayarak yine ılık suyla durulamanız gerekmektedir. Elde yıkama yaptığınız çamaşırlarınızda suyun aşırı sıcak olmamasına özen göstermelisiniz. Bunun nedeni ise aşırı sıcak su sanıldığının aksine maksimum hijyen sağlamaz ve çamaşırlarınıza zarar verebilir.

Ayrıca çamaşırlarınızı yıkarken yumuşatıcı kullanmaya özen göstermelisiniz. Yıkama işleminizin bittikten sonra ütü yaparak mikropların en aza indirilmesini de sağlayabilirsiniz. Denizin tuzlu olması havuzun ise klorlu olmasını hesaba katacak olursanız gün sonunda şortlarınızı mutlaka yıkamalısınız. Böylelikle şortunuzu uzun ömürlü hale getirebilirsiniz.

Erkek Plaj Giyimi Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Erkek plaj giyimi ürünlerinin fiyat aralıkları modele, markaya ve ürün çeşitliliğine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan erkek plaj giyimi ürünlerini filtreleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.