Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü
Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü

Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü

Amazon
8 Fiyat Arasında En Ucuz
Amazon
5.442 TL108,84 TL / ml
%8
Son 30 gündeki en ucuz fiyatFiyat Analizi

En Ucuz Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü Fiyatları

Perakende Fiyatları
Fiziksel mağazası da bulunan satıcıların fiyatları gösterilmektedir.
Boyner7.000 TL
Beymen8.750 TL
8 Adet Fiyat Bulundu
idefix
3 Yıldır Cimri'de
Perfume Point
5.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde, 1.000 TL Worldpuan
Prada Luna Rossa Ocean Edp 50 Ml Erkek Parfümü
9 dk önce güncellendi
2 Günde Kargo
Reklam6.596 TL131,92 TL / mlÜcretsiz Kargo
Amazon
Amazon.com.tr
Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfüm, 3614273768825
24 dk önce güncellendi
En Ucuz5.442 TL108,84 TL / mlÜcretsiz Kargo
Amazon
Amazon.com.tr
Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfüm, 3614273768825
24 dk önce güncellendi
5.442 TL108,84 TL / mlÜcretsiz Kargo
Pazarama Plus
1 Yıldır Cimri'de
Pazarama Plus
Pazarama Plus İlk Ay Sadece 1 TL!
Prada Luna Rossa Ocean Le Parfum 50 Ml
Bugün 06:01'de güncellendi
6.285,60 TL125,71 TL / ml
Hepsiburada
Perfume Point
Ekim Ayı Fırsatlarıyla Aradığınız Her Şey Hepsiburada'da
Prada Luna Rossa Ocean Le Parfum 50 ml
8 dk önce güncellendi
Aynı Gün Kargo
6.350 TL127 TL / mlÜcretsiz Kargo
Boyner
1 Yıldır Cimri'de
Boyner
7,9
Satıcı Puanı
Ortalama Puan: 7,9 / 10
Mağaza puanı mağazanın aşağıdaki dijital platformlarda yer alan puanlarına göre hesaplanmıştır.
Hepsiburada
9,0 / 10(500)
Trendyol
8,0 / 10(22462)
Google
7,0 / 10(16)
Amazon
2,6 / 10(224)
Prada Luna Rossa Ocean Le Parfüm 50 ml
Bugün 05:22'de güncellendi
7.000 TL140 TL / mlÜcretsiz Kargo
idefix
3 Yıldır Cimri'de
Perfume Point
5.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde, 1.000 TL Worldpuan
Prada Luna Rossa Ocean Le Parfum 50 Ml
9 dk önce güncellendi
2 Günde Kargo
7.214,37 TL144,29 TL / mlÜcretsiz Kargo
Beymen
1 Yıldır Cimri'de
Beymen
3,6
Satıcı Puanı
Ortalama Puan: 3,6 / 10
Mağaza puanı mağazanın aşağıdaki dijital platformlarda yer alan puanlarına göre hesaplanmıştır.
Google
3,6 / 10(28)
Amazon
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
Hepsiburada
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
Trendyol
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
Eşsiz Tasarımları Beymen.com Avantajlarıyla Keşfedin
Prada Luna Rossa Ocean Le Parfum 50 Ml
34 dk önce güncellendi
8.750 TL175 TL / mlÜcretsiz Kargo
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı
cimri finans logoİhtiyaç Kredisi Seçenekleri
cimri finans maskot
Kredi Seçeneklerini İncele

Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü Fiyat Analizi

Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü Son 3 aylık fiyat değişimi

6 satıcı arasındaki en ucuz Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü fiyatı, 26.10.2026 tarihinde 5.442,00 TL. Şu anki fiyat, son 3 ay içindeki en düşük fiyatı ile aynıdır.

UcuzPahalı
Fiyat Alarmı Kur
TarihEn Düşük FiyatFiyat Değişimi
Bir önceki tarihte gösterilen en düşük fiyat ile aradaki farkı gösterir.
25/10/20265.442 TL-843,60 TL
22/10/20266.285,60 TL-64,40 TL
21/10/20266.350 TL+350,00 TL
19/10/20266.000 TL+60,00 TL
17/10/20265.940 TL-396,00 TL
02/10/20266.336 TL-14,00 TL
29/09/20266.350 TL+410,00 TL
25/09/20265.940 TL-410,00 TL
21/09/20266.350 TL+410,00 TL
19/09/20265.940 TL-410,00 TL
16/09/20266.350 TL+14,00 TL
09/09/20266.336 TL-14,00 TL
03/09/20266.350 TL+350,00 TL
02/09/20266.000 TL-350,00 TL
29/08/20266.350 TL-212,50 TL
28/08/20266.562,50 TL+562,50 TL
22/08/20266.000 TL-562,50 TL
21/08/20266.562,50 TL+212,50 TL
20/08/20266.350 TL+350,00 TL
13/08/20266.000 TL-350,00 TL
02/08/20266.350 TL+350,00 TL
29/07/20266.000 TL
Dönem içi en düşük5.442 TL
Dönem içi en yüksek6.562,50 TL
Ortalama6.214,75 TL
Şu an en ucuz
5.442 TL

Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü Özellikleri

Özellikler
Parfüm Tipi
İçerik
Amber-Baharatlı
Adet
1
Hacim
50 ml
Her şey yolunda mı?
İlgini Çekebilecek Aramalar
Yorumlar

Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü Yorumları

cimri avatar
Prada Luna Rossa Ocean EDP 50 ml Erkek Parfümü hakkındaki düşüncelerin bizim için önemli. Diğer kullanıcılarla paylaşmak ister misin?
Fiyatları karşılaştır, en ucuzunu bul ve yorumunu bırak.
Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın