track source
track source

Erkek Kulaklığı

Erkek Kulaklığı Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Erkek Kulaklığı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Kulaklığı modelleri ve Erkek Kulaklığı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Kulaklığı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Tudors. 1 adet Erkek Kulaklığı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Kulaklığı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Erkek Kulaklığı markası:

En Çok İncelenen Erkek Kulaklığı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Erkek Kulaklığı ürünü:

2021 yılı Erkek Kulaklığı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Erkek Kulaklığı modeli içerisinde en ucuz Erkek Kulaklığı fiyatı 14.99 TL iken, en yüksek Erkek Kulaklığı fiyatı 14.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Kulaklığı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Erkek Kulaklığı fiyatı ise 14.99 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Kulaklığı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Erkek Kulaklığı modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Erkek Kulaklığı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Kulaklığı

Tekstil ürünleri estetik açıdan güzel olmalı aynı zamanda da işlevsel olmalıdır. Hem erkekler hem kadınlar ürünlerin işlevselliğine ve güzelliğine göre ürünleri satın alırlar. Özellikle kış günlerinde saç modelinin bozulmasını istemeyen kullanıcılar tarafından erkek kulaklığı modelleri oldukça fazla tercih edilir. Kulaklıklar bere yerine tercih edilebilir. Yalnızca saçının bozulmasını istemeyen kullanıcılar değil kulakları üşüyen kişiler tarafından da oldukça fazla tercih edilir. Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarları arasında erkek kulaklıklarını saymak mümkündür. Bere gibi oldukça fazla olarak kullanılan bir aksesuardır.Kış aylarının çetin geçtiği illerde kişiler bu tarz ürünleri tercih etmeye mecbur sayılır. Tercih ettikleri ürünlerin de kıyafet tarzlarına uygun olmasını isterler. Erkek kulaklık bere modelleri de oldukça yaygın olarak piyasada yer alan ürünler arasındadır. Hem kulaklık hem bere olan bu modellerin kullanımı oldukça kolaydır. Bu tarz ürünlerin üretildiği malzemeler oldukça önemlidir. Ürün üretilirken kullanılan malzeme kalitesi doğrudan cilde temas ettiği için cilde zarar vermeyen ürünler tercih edilmelidir.    

Erkek Kulaklığı Çeşitleri ve Özellikleri

Erkek kulaklık modelleri piyasada oldukça çeşitli şekillerde bulunur. Birçok marka bere ve kulaklık üretimi yapar. Bu markalar arasında kişiler tercihlerine en uygun olanı tercih etmelidir. Kullanıcılar ürünleri satın almadan önce ürün çeşitlerini incelemeli ve ona göre karar vermelidir. Erkek kış kulaklığı modelleri kış aylarında tercih edilmesi uygun olan modeller arasındadır. Bu ürünlerin kumaşları kış aylarına uygun olarak daha kalın kumaşlardan üretilir. Kış aylarının özellikle daha soğuk geçtiği illerde oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kışın kulaklıkların bere modelleri de tercih edilebilir. Bazı bereler ile kulaklar yeterince kapanmayabilir tercih edilen bere kulaklık modelleri sayesinde kulakların üşümesi engellenir. Erkek kış kulaklık modellerine her yerde rastlamak mümkündür ve renk skalası oldukça geniştir. Kişiler zevklerine ve montların uygun renk tercihlerini yapabilirler. Erkek polar kulaklık modellerinin en çok tercih edilen ürünler olduğu söylenebilir. Polar kumaş türü sebebiyle sıcak tutan kumaşların başında gelir. Bu sebeple özellikle kışlık kulaklık modellerinde en çok tercih edilen kumaş türüdür. Siyah, kırmızı, lacivert, kahverengi gibi pek çok renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkar. Ayrıca piyasada takım kulaklıklar da oldukça yaygın olarak bulunur. Kaşkol ve kulaklığı takım olarak satın alabilirsiniz. Bu ikili seti montunuza uydurarak şıklığı yakalayabilirsiniz. Piyasada yer alan kulaklık tipleri arasında en çok tercih edilen çeşitlerden biri de taraftar kulaklıklardır. Fanatik kişiler için ideal olan bu kulaklıklara her yerde rastlamak mümkündür. Erkek kulaklık çeşitleri arasında ense tipi kulaklıklar da yer alır. Ense tipi kulaklıklar ayrıca enseyi de sıcak tutarak kışın ensenin üşümesini engeller.Yalnızca günlük hayatta değil, doğa yürüyüşleri sırasında da kulaklık tercih etmek kullanıcılara fayda sağlar. Yaz aylarında ensenin güneşten zarar görmesini engellerken kış aylarında ise enseyi hem rüzgardan hem de serinlikten korur.   

Erkek Kulaklığı Fiyatları

Erkek kulaklık fiyatları markadan markaya değişir. Piyasada pek çok kulaklık markası bulunur. Erkek kulaklık fiyatları üretildiği ürünün malzeme çeşidi başta olmak üzere pek çok faktörden etkilenir. Mesela pamuklu kumaştan üretilen ürünlerin diğer ürünlere göre biraz daha yüksek fiyatlı olması normal olacaktır. Kulaklıkların üretildikleri markalar, fiyatı belirleyici etkenler arasındadır. Piyasada yıllardır yer alan markalar, yeni üretime giren bir markaya göre daha güvenilir sayılır ve fiyatlar da bu durumda değişiklik gösterebilir. Diğer yandan ürünün kalitesi, fiyatları etkileyen diğer faktörler arasında yer alır. Ürünlerin kalitesi arttıkça fiyatlarda da artış gözlenir. Fiyatları etkileyen faktörler arasında ürün kalitesi, marka güvenilirliği gibi faktörler vardır. Piyasada yeni üretim yapan markalar daha uygun fiyatlı satılabilir. Dayanıklılık, kullanım ömrü ve sağlamlık gibi etkenler fiyatları belirleyen etkenlerden en önemlisidir. Ürünün dayanıklılığının artması fiyatları arttıran etkenlerdendir. Firmaların yaptığı kampanyaları takip ederek ürünlere daha uygun fiyatlı sahip olabilirsiniz . Yapılan kampanyaları takip ederek kendiniz için uygun ürünün takibini yapabilir, fiyatları karşılaştırarak en uygun fiyatlı ürünü satın alabilirsiniz. Ürün siparişini vermeden önce fiyat performans karşılaştırması yapmak kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapmalarını sağlar.

Erkek Kulaklığı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkek kulaklığı alırken pek çok özelliğe dikkat edilmesi gerekir. Dikkat edilmesi gereken başlıca özelliklerden biri kulaklık tasarımının zevkinize uygun olup olmamasıdır. Kişisel zevkler bu noktada en önemli unsurlardan biridir.  Bu nedenle kulaklığın tasarımın hoş ve kişilerin zevki ile uyumlu olması gerekir.  Kulaklığın kalitesi, kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir diğer faktör konumundadır. Moda anlayışını severek takip ettiğiniz markaları tercih ederek kalite faktörünü dikkate alabilirsiniz. Ürünlerin dayanıklılığı ise kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir başka unsurdan birisidir. Dayanıklı ürünler satın almak için kaliteli ürünler tercih edebilirsiniz. Fiyat faktörü, her kullanıcı için önemli ve dikkat edilen unsurdur. Fiyat performans karşılaştırması yapmak ve kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmak için Cimri.com incelenebilir. Fiyat performans karşılaştırması yapılabilir.  Avantajlı fiyatlarla kaliteli ürünler satın alınabilir. Kulaklıkların ayarlanabilir bir yapıda olması, kişilere uyumluluk için gereklidir. Böylelikle aynı ürünü uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Erkek kulaklıkları satın almadan önce dikkat edilmesi gereken özellikler arasında kumaşın kalitesi yer alır. Ürün genellikle soğuk havalarda tercih edileceği için sıcak tutması oldukça önemli bir özelliktir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery