Erkek El Çantası

En Ucuz Erkek El Çantası Fiyatları

467 ürün gösteriliyor.
Erkek El Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek El Çantası modelleri ve Erkek El Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek El Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Lc Waikiki, Daniel Klein, Pierre Cardin, Ççs, Fossil. 467 adet Erkek El Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Erkek El Çantası Nedir- Ne İşe Yarar?

Çantalar günlük hayatta çok sık kullandığımız ve eşyalarımızı taşıma konusunda bize çok yardımcı olan ürünlerdir. Evrak, dosya, kişisel bakım ürünleri gibi birçok ürünü gün içerisinde yanımızda taşımamız gerekebilir. Bu bağlamda ihtiyacımızı karşılayan el çantaları, kullanıcının ihtiyaçlarına göre farklı boyutlara ve işlevlere de sahip olabilir. Bilgisayar ve dosya gibi yer kaplayan eşyalar için büyük el çantaları bulunurken, içerisinde cüzdan, telefon ve kişisel bakım ürünleri gibi küçük eşyaları taşımak için kullanılacak daha küçük boyutta çantalar da mevcuttur. İnsanlar için önemli bir ihtiyaç olan çantaların kullanımı artmasıyla tasarımları ve üretildiği malzemeler de değişme ve gelişme göstermiştir. Çantalar farklı malzemelerden üretilmektedir. Kumaş ve deriden üretilen çantalar bulunurken, suni deriden üretilen çantalar da bulunmakta ancak ürünler arasında fiyat farklılığı görülmektedir.

Erkek El Çantası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle satın alacağınızın ürünün sahip olacağı boyuta dikkat etmelisiniz. Ürünü ne amaçla kullanacağınıza ve ihtiyaçlarınıza karar verdikten sonra en uygun boyuttaki ürünü seçmelisiniz. Yine bu seçimi yaparken ürünün sahip olduğu göz sayısına da dikkat etmeniz faydalı olacaktır. El çantaları aynı zamanda şık tasarımlarıyla da öne çıkmaktadır. Ürün tercihinizi yaparken çantanızın günlük kombininize de uygun olmasına dikkat etmelisiniz. İyi bir çanta seçimi tarzınıza tarz katacaktır.

Erkek El Çantası Modelleri Nelerdir?

Eski zamanlar da çanta kullanmak sadece kadınlara has bir durum olarak geçerdi. Fakat değişen moda anlayışıyla birlikte kadınların ve erkeklerin vazgeçilmez parçaları haline geldi. Çantalar erkeklerin arka ceplerinde taşıdıkları cüzdan, cep telefonu gibi şeylerin artık çanta da taşınmasını neden oldu. İnsanın zevk ve tercihine göre değişen çantalar genel olarak deri, süet ya da suni deriden yapılmaktadır. Birbirinden çeşitli modeller üretildi. Bu modeller çantalar orta boyda olup çok fazla fermuarla tasarlanmıştır. Elden taşınmalı ya da askılı olarak çeşitlenmiştir. Erkekler için tasarlanan çantalar da genel olarak siyah, kahverengi gibi tonlar kullanılır. İş hayatında ya da günlük hayatta kolay kullanıma uygundur. İçine istenilen kişisel eşyanızı koyabilirsiniz. Erkek el çantası modelleri bu özellikler üzerinden tasarlanır. Bu tarz bir erkek el çantası almak istiyorsanız Cimri.com’a bakabilirsiniz.

Çantanın Gerçek Deri Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Deri, çanta üretiminde sık kullanılan kaliteli bir malzemedir. Ancak bu ürünün de suni olanları üretilmekte ve gerçekle ayırt edilmesi güçleşmektedir. Ancak bu iki ürünü birbirinden ayıran özellikler mevcuttur. Öncelikle gerçek derinin kendine has bir kokusu vardır. Suni deriler daha çok plastik kokusuna sahiptir. Bir diğer ayırt etme yöntemi ise ateştir. Suni deri kolay alevlenirken, gerçek derinin alev alması uzun sürecektir. Ancak gerçek deri de ateşten etkilenmez değildir. Bu yüzden bu deneme sırasında dikkatli olunmalıdır. Gerçek deri üzerinde bazı gözenekler bulunacaktır ve ürüne dokunduğunuzda suni deriye göre daha farklı bir yapısı olduğu hissedilebilir.

Erkek El Çantası Nasıl Temizlenir?

Alacağınız ürünü temizlerken üretildiği ham madde çok önemlidir. Buna göre temizlenme şekli değişir. Özellikle sık çanta kullananlar için çantaların temizlenmesi ayda bir şeklinde gerçekleşmelidir. Deri, suni deri, süet gibi maddelerden çantalar yapılır. Eğer deri bir çantanız varsa bu modellerin kullanılması titizlik ister. Derinin kullanılması ve temizlenmesi buna bağlı olarak zordur ve hassas bir iştir. Deri çantanızı temizlerken ihtiyacınız olan şey sabunlu ılık bir bezdir. Bu bezle çantanız hafifçe silinmelidir. Süet çantalarda deri çantalar gibi temizlenmesi titizlik isteyen modellerdir. Bunda da bir fırça yardımıyla hafif bir şekilde kumaş temizleyicileriyle çantayı temizlemek önemlidir. Bir diğer hammadde kumaş, bu yapı için özel bir temizleme şekli yoktur. Burada önemli nokta ürünleri temizlerken kimyasal madde kullanmamaktır.

Bütçenize en uygun erkek el çantası modellerini Cimri.comdan zevkinize ve tercihinize göre seçebilirsiniz.

Erkek El Çantası Fiyatları Nasıldır?

Ürünün sahip olduğu boyut ve üretildiği malzeme fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Fossil, Pierre Cardin, Samsonite gibi birçok markaya ait onlarca ürünü cimri.com üzerinde bir arada inceleyebilir, ortalama 25 TL ile 6.000 TL arasında değişen fiyat ve ürün yelpazesi arasından farklı satıcılara ait farklı fiyatları da inceleyerek en ucuzunu satın alabilirsiniz.