Erkek şıklığının en vazgeçilmez öğelerinden biri olan erkek deri giyim sektörü, son yıllarda büyük atılım yaşamıştır. Sonbahar, kış ve ilkbaharda erkek gardırobunun vazgeçilmez bir parçası olan deri ceketler mevsimine ve zevke göre tercih edilecek birçok farklı modele sahiptir. Erkek deri giyimi genç erkeklerin olduğu kadar, yetişkin beylerin de en gözde giyim seçeneklerindendir. Siz de erkek deri giyim ürünlerini en ucuz fiyatlarla Cimri.com’dan alabilirsiniz!

Erkek Deri Giyim Modelleri Nelerdir?

Her mevsim giyilebilmesi, her kesime hitap etmesi ile öne çıkan erkek deri giyim özelikle iki çeşidi ile karşımıza gelmektedir. Erkek deri mont; fermuarlı ya da düğmeli çeşitleri bulunan boğaz kısmına dek kapanabilen yapısı ile bahar ve kış mevsiminin gözdesidir.

Erkek deri mont çeşitleri zevkinize ve ihtiyacınıza göre belirlenmiş birçok modelden oluşur. Boydan düğmeli modeller ya da fermuarı ile gövdeyi tamamen koruyan tipler, siyah ve kahverenginin tonlarıyla erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Giyimi, rahatlığı ve şıklığı ile son zamanların en favori trendi haline gelmiştir. Erkek deri montlar gibi derinin renk ve şıklığını yansıtan erkek deri ceket, farklı yaka yapısıyla çok tercih edilen modellerdendir.

Birçok çeşidi bulunan erkek deri ceketler; renk, kesim ve kullanılan malzemeye göre farklı tarzlara hitap eder. Sade modelleri sevenlere hitap eden klasik tarzlar yanında, birçok aksesuarla detaylandırılan sportif modeller de bulunmaktadır. Dar kesim vücudu saran erkek deri ceketleri genç neslin tutkularından biri haline gelmiştir.

Erkek Deri Ceket Nasıl Giyilir?

Moda geliştikçe çeşitlenen deri giyim modelleri, birçok farklı şekilde kombinlenebilmektedir. Kış günlerinde kürklü erkek deri mont modellerini, kadife pantolonların üzerine giyerek hoş ve şık bir görünüm yakalamak mümkündür. Kahverengi tonları, ince çizgili gömlek ve kot pantolonla hafta sonları için iyi bir alternatif olmaktadır. Klasik erkek deri mont çeşitleri özelikle klasik giyimi sevenlerin en büyük tercihlerindendir. Mont çeşitleri korunaklı yapısıyla erkeklerin kış giyiminde en zevkli alternatif seçeneği haline gelmiştir.

Bilinen modellerden sonra farklı modelde ve renkte mont, ceket çeşitleri de seçeneklere eklenmiştir. Siyah ve kahverengi renklerin yanı sıra mavi, beyaz tonları da deri giyime katılmış, erkeklerin beğenisine sunulmuştur. Gençlerin sportif görünümünü tamamlayan erkek deri şişme mont modelleri de gündelik kullanımda tercih haline gelmiştir.