track source
track source

Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı

Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı modelleri ve Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Freed. 1 adet Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı markası:

En Çok İncelenen Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı ürünü:

2021 yılı Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı modeli içerisinde en ucuz Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı fiyatı 879.33 TL iken, en yüksek Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı fiyatı 879.33 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı fiyatı ise 879.33 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı

Deniz üzerinde keyif yapmak için rahat ve konforlu bir tercih olan tekne gezintisi mevsimsel şartlar kapsamında tercih edilir. Tekne gezintisi hem eğlenceli olması dolayısıyla hem de keyifli bir stres atma yöntemi olması dolayısıyla tercih edilir. Tekneye binerken teknenin zemininin zarar görmemesi açısından tekne ayakkabısı giymek gerekir. Tekne ayakkabısı giymenin bir diğer gerekliliği ise teknenin zemininde oluşabilecek herhangi bir su nedeniyle ayakkabıların ıslanmasını engellemektir. Bu nedenle tekne ayakkabıları su ile temas halinde içerisinde su biriktirmeyerek kullanıcılara rahat bir yürüyüş imkanı sunar. Deniz üzeirnde giderken teknenin zemininde oluşabilecek su birikintileri ayağın kaymasına neden olabilir. Bunun yanı sıra teknenin zeminini yıkamak için su kullanılırken de ayakkabılar ıslanabilir. Tekne ayakkabıları tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için ayakkabı markaları tarafından üretilir. Kadın, erkek ve çocuklar için farklı bedenlerde ve tasarımlarda ayakkabı modelleri bulunur. Tekne ayakkabıları ıslak ve kaygan zemine uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak satışa sunulur. Online satış ağları üzerinden tekne ekipmanlarına ve ayakkabılarına ulaşılabilir.  

Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı Modelleri

Teknede kullanılmak için özel olarak üretilen tekne ayakkabıları erkek ve kız çocuklar için farklı modellerde üretilir. Erkek çocuk tekne ayakkabısı yumuşak bir taban ile tasarlanır. Bu tekne zeminin çizilmemesi için ayakkabı seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler arasında yer alır. Tekne içerisinde ayakkabısız bir şekilde yürümek zorluk yaratabilir. Çünkü seyir halindeyken sulu bir zeminde yürümek kişilerin yürüme biçimlerini engeller. Dolayısıyla ayakkabı tasarımcıları tekne ayakkabıları ile bu sorunları çözmeyi hedefler. Tekne ayakkabıları diğer yürüyüş ve spor ayakkabılarına göre farklı bir şekilde tasarlanır. Bu tür ayakkabıların rahatlıklarının yanı sıra zeminde yürürken kaymaması gibi özellikler de önemlidir. Tekne ayakkabılarının en çok kullanıldığı alan ise yelken sporları olarak bilinir. Yelken sporlarını yaparken kullanılan ekipmanlar yarışın seyrine de etki edeceği için ekipman seçimi önemli seçimler arasında ön plana çıkar. Yelken yaparken tekne ayakkabısı giymek sürat halindeyken ayağın kaymasının beraberinde herhangi bir zarar görmesini de engeller. Günümüzde tekne ayakkabıları günlük olarak da kullanılır. Ayakkabılar tasarımları dolayısıyla günlük kullanıma uygun olarak da üretilir. Dolayısıyla erkek çocuk tekne ayakkabıları gündelik hayat içerisinde spor ayakkabı işlevi de görebilir. Bu tür işlevsel kullanım alanları ayakkabının da kullanımını genişletir. Erkek çocuk tekne ayakkabılarının beden aralıkları modellere göre farklılık gösterir. Ancak model bakımından var olan çeşitlilik beden aralığına da yansır. Bu nedenle buçuklu numaralarda da ayakkabı modelleri bulunabilir. Bunun yanı sıra renk seçenekleri de oldukça geniştir. Tek renkli modellerde en çok siyah renk tercih edilirken desenli modeller de kullanıcılar tarafından tercih edilir. Tekne ayakkabıları genellikle bağcıklı formda üretilir. Ürünlerin yapışkanlı modelleri bağcıklı modellere göre daha seyrek tercih edilir. Tekne ayakkabıları su ile temas halinde giyildiği için bağcıklı modeller daha çok tercih edilir. Bu anlamda bağcık ayakkabı için rahat bir kullanım alanı sunar. Tekne ayakkabıların tabanları da esnek ve rahat bir malzemeden yapılır. Bunun sayesinde ayak tabanı tekne ayakkabısının içerisinde rahat eder.      

Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı Fiyatları

Erkek çocuk tekne ayakkabısı fiyatı diğer spor ayakkabı ve gündelik ayakkabılar ile benzer bir çizgi üzerinden satışa sunulur. Erkek çocuk ayakkabılarının fiyatlarını üretim materyalleri belirler. Bu şekilde bakıldığında deri materyal tipinden üretilen ayakkabılar diğer modellere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Ürünlerin fiyatları mevsimsel olarak da değişiklik gösterir. Özellikle kampanya dönemlerinde erkek çocuk tekne ayakkabısı modelleri indirimli fiyatları üzerinden satışa sunulur. Uygun fiyatlı alışverişler için bu dönemler Cimri üzerinden takip edilebilir. Sitede oluşturulan üyelik sonrasında kullanıcılar güncel olarak kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilir. Spor ayakkabıların uzun süreli kullanımı açısından dayanıklılık özelliği satın alma aşamasında ön plana çıkar. Dolayısıyla bu tip özellikler ve kumaş teknolojilerinin özellikleri ürünlerin fiyatlarını da yakından etkiler. Ürünlerin fiyat ve performansları doğru orantılı bir düzeyde ilerler. Cimri üzerinden tekne ayakkabılarının geçmiş dönemdeki fiyat performansları da gözlemlenebilir. Tekne ayakkabılarının fiyatları üretici firmalarına bağlı olarak değişiklik gösterdiği gibi bununla birlikte satışa sunulduğu mecraya bağlı olarak da değişiklik gösterir.    

Erkek Çocuk Tekne Ayakkabısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkek çocuk ayakkabısı satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler tekne ayakkabıları için de geçerliliğini korur. Bu nedenle öncelikle dikkat edilmesi gereken özellik olarak ayakkabıların beden ölçüleri olarak söylenebilir. Bunun yanı sıra ürünlerin beden ölçülerini kalıpları ile birlikte değerlendirmek gerekir. Kullanıcı yorumları kısmında ürünleri daha önceden satın alıp deneyimleyen kişilerin yorumlarına ulaşılabilir. Bu karar vermeyi daha kolay hale getirir. Cimri online alışveriş yapanların en çok kullandığı fiyat karşılaştırma siteleri arasında ön plana çıkar. Siteyi ön planda tutan en önemli özellikleri arasında ise kolay bir kullanım arayüzünün bulunuyor olmasıdır. İnternette birçok online satış firmasının bulunuyor olması alışveriş yaparken ürünler arasında seçim yapmayı da zorlaştırır. Cimri.com ürünlerin hem fiyatlarını hem de özelliklerini karşılaştırmak konusunda kullanıcılara yardımcı olur. Üstelik sitenin kampanya ve indirimdeki ürünlere dair de kullanıcılara sunduğu avantajlar bulunur. Erkek çocuk tekne ayakkabılarına dair detaylı bilgilere de site üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir.    

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery