track source
track source

Erkek Çocuk Çorap Seti

Erkek Çocuk Çorap Seti Fiyatları

75 Ürün gösteriliyor.
Erkek Çocuk Çorap Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Çocuk Çorap Seti modelleri ve Erkek Çocuk Çorap Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Çocuk Çorap Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Koton, Nike, DeFacto, Lescon. 75 adet Erkek Çocuk Çorap Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
13
Koton Kids Erkek Çocuk Gri 3'lü Çizgili Pamuklu Çorap Seti 1KKB83051AA

Koton Kids Erkek Çocuk Gri 3'lü Çizgili Pamuklu Çorap Seti 1KKB83051AA

DeFacto K5222A620SPKR1 Renkli 4'lü Çizgili Uzun Erkek Çocuk Çorap Seti

DeFacto K5222A620SPKR1 Renkli 4'lü Çizgili Uzun Erkek Çocuk Çorap Seti

Nike SX4719-001 Siyah Beyaz 3 Çift Performance Crew Genç Çocuk Çorapları

Nike SX4719-001 Siyah Beyaz 3 Çift Performance Crew Genç Çocuk Çorapları

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Çocuk Çorap Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Çocuk Çorap Seti markası:

En Çok İncelenen Erkek Çocuk Çorap Seti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Erkek Çocuk Çorap Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 75 Erkek Çocuk Çorap Seti modeli içerisinde en ucuz Erkek Çocuk Çorap Seti fiyatı 7.5 TL iken, en yüksek Erkek Çocuk Çorap Seti fiyatı 210.48 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Çocuk Çorap Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Erkek Çocuk Çorap Seti fiyatı ise 44.33 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Çocuk Çorap Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Çocuk Çorap Seti

Tekstil sektöründe önemli bir paya sahip olan çoraplar, ihtiyaç olarak nitelendirilecek giyim ürünleri arasına girer. Yetişkin, çocuk ve bebek fark etmeksizin kullanılan çoraplar vücut için önemli bir giyim parçasıdır. Ayakkabıların içine giyilen sıklıkla soğuk havalarda kalın sıcak havalarda ince tercih edilen çoraplar ev içinde de kullanılır. Gelişmekte olan çocuklar için doğru kıyafet seçimi önemlidir. Bu seçimdeki önemli noktalardan biri çoraplardır. Çoraplar hem sıcak tutup hem de ayaktaki nem dengesini ayarlarken bir yandan da vücut kan dengesinde etkili olur. Çocukların gelişimde de çorap ürünleri bu açıdan önemlidir. Birçok çeşidi olan çoraplar çoğu zaman set şeklinde satılır. Erkek çocuk çorap seti erkek çocuklara uygun renk ve tarzlara ile satılır. Birçok çocuğun tarzına ve zevkine uygun çeşitler olan çoraplar mevsimsel olarak da değişiklik gösterir. Yaz aylarında kullanım için üretilen setler ile kış ayları için uygun olan setler birbirinden farklılık gösterir. Ayakkabı modellerine göre uygun çorap seti bulmak da mümkündür.

Erkek Çocuk Çorap Seti Çeşitleri

Erkek çocuklara özgü çoraplar genel olarak koyu tonlarında olmaktadır. Erkek çocuklarının genel anlamda koyu tonlara ilgi göstermesi sebebi ile lacivert, siyah, gri gibi koyu tonların hakim olduğu çorap setleri üretilir. Bununla beraber farklı tercihlerde bulunmak isteyen erkek çocuklara yönelik farklı birçok değişik çorap bulmak mümkündür. Setler incelendiğinde renkli giyinmeyi seven erkek çocuklarına yönelik; renkli çorap seti, farklı desen ve modelden oluşan çorapları tercih eden çocuklara yönelik ise; desenli çorap seti bulunur. Sade ve gösterişsiz çorapları giymeyi seven çocuklarla birlikte desenli çorap setleri de bol çeşitle her zevke hitap eder durumdadır. Çizgi film kahramanlı, sevimli figürlerle dolu çorap modelleri birçok erkek çocuğunun gardırobunda bulunur. Kış aylarında kalın ve koyu çoraplar çocuklar tarafından da daha çok sevilir ve mevsim hava koşulları dikkate alınarak daha çok satışta olur. Yaz aylarında ise erkek çocuklara uygun babet çoraplar, renkli ve ince çoraplar yaza uygun şekilde tasarlanır ve çocuklara uygun şekilde üretilir. Terletmeyen çorap türleri sıcak havalarda satılırken; sıcak tutması amaçlanan termal çoraplar kış ve sonbahar aylarında satılır. Patik tarzında kısa çoraplar erkek çocuklarına hitap eden desen ve modellerde bulunur. Tekrar moda olan soket çorapları da arabalı, çizgi film karakteri figürleri gibi desen ve modeller ile çocukların zevk ve tercihlerine sunulur. Erkek çocuk çorap setleri genel olarak ikili takım veya üçlü takım olarak satılır. Setin içinde birbirine benzer formda çoraplar bulunur. Üçlü çorap setinin içinde üç tane soket çorap veya üç tane patik çorap tarzı bulunur. Erkek çocuk çorap setlerindeki çorapların benzer desen ve konsepte olmasına da dikkat edilir. Genel olarak sevilen konsepte göre çorap tercihi yapılır. Erkek çocuk çorap setlerinin bazen satış şekli de farklı olur. Bazı erkek çocuk çorap setleri kutulu çorap seti olarak satılır. Kullanıcılar zevk, tercih ve bütçelerine göre seçim yaparlar. Farklı fiyatlar ile ürün karşılaştırılması yapmak ve daha önce kullanmış olan kullanıcıların yorumlarını incelemek için cimri.com ziyaret edilir.

Erkek Çocuk Çorap Setleri Fiyatları

Önemli bir giyim ürünü olan erkek çocuk çorap seti fiyatları bazı nedenlere göre değişkenlik gösterir. Alınacak olan çorabın hangi malzemeden üretildiği fiyatını etkiler. % 100 pamuktan üretilen bir çorap ile farklı bileşen malzemelerinden bir araya gelen erkek çocuk çorap seti fiyatları birbirinden farklı sonuçlar ortaya çıkarır. Çorapların üretildiği markalar, çorap setinin fiyatının değişkenliğini belirler. Erkek çocuklara özel çoraplar seçerken markaların varlığı fiyatı değiştirir. Fiyat değişkenliğindeki bir diğer madde ise; çorapların modelleri veya kullanılan renk ve desenler. Özel tasarımlı ve özel desenli olan erkek çocuk çorapları setlerinin fiyatları da aynı şekilde etiket fiyatını etkiler. Mevsimsel olarak da erkek çorap setlerinin fiyatları değişir. Kış aylarında üretilen erkek çorap setleri bazen daha fazla fiyatlandırılır. Erkek çorap setlerinde fiyatlandırmayı etkileyen bir başka madde de erkek çorap seti içerisinde bulunan ürün sayıdır. Normale göre fazla ürün sayısının olması beraberinde ürünün fiyatında artışa neden olur. Uzun süre talep gören bazı marka ve özel koleksiyon olan erkek çocuk çorapları setleri de fiyatta farklılığa yol açar.

Erkek Çocuk Çorabı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çoraplar genel olarak tekstil ürünlerinde önemli bir yeri kapsar. Aynı zamanda insan vücudu içinde önemli işlevleri vardır. Bu sebeplerden ötürü çorap seçimlerini doğru yapmak önemlidir. Yetişkinlere göre daha hassas vücut yapısına sahip olan çocukların çorap seçimine özellikle dikkat edilir. Erkek çocuklarına çorap seçimi yaparken çorabın üretildiği ürün incelenerek alınmalıdır. Öncelik olarak pamuklu çoraplar tercih edilmelidir. Giyilecek olan ayakkabı modeli ve yapısına göre çorap seçimi yapmakta önemlidir. Kış aylarında kalın ve üşütmeyecek çoraplar seçilmesine dikkat edilir. Bu aylarda ince ve kısa çoraplardan kaçınılır. Yaz aylarında ise terletmeyecek çoraplar tercih edilir. Erkek çocuk çorap seti seçilirken; kullanıcının giyim tarzı kullandığı renkler dikkate alınır ve kıyafetlerine uyumlu erkek çorap setleri seçilir. Setlerin içindeki ürünlerin istenildiği gibi olunduğuna dikkat edilir. Birçok seçenek ve fiyatları olan çorap setlerinde doğru kararı vermek ve fiyatları incelemek aynı zaman da yorumları okumak için cimri.com ziyaret edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery