ERKEK ÇOCUK ATLET FANİLA NEDİR?

Çocuklar hareketlidir ve gün içinde oyun oynarken ya da okulda, terlediklerini veya üşüdüklerini çoğu zaman fark etmezler. Bu durum erkek çocuklarında daha da önem kazanır ve erkek çocuk atlet ve fanilaları annelerin kurtarıcıları olur. Erkek çocuğunuz için uygun olan atlet ve fanilayı bulmak oğlunuzun onu giyme isteğini artırmak için önemlidir. Çocuklar çoğu zaman atlet ve fanila giymek istemezler. Erkek çocuklarının zevkle ve rahatlıkla kullanabileceği atlet ve fanila alışverişi anneler için önemlidir.

Erkek Çocuk Atlet ve Fanilaları Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Çocuklar kış aylarında hem üşür; hem de hareket esnasında terlerler. Kış aylarında erkek çocuklarının iç giyiminde atlet ve fanilaya mutlaka yer verilmelidir. Erkek çocuğunuz hareketli ise takip etmeli ve terlediğinde atlet/ fanilasını kuru olan yeni bir tane ile değiştirmelisiniz. Atlet ve Fanilaların nefes alabilen pamuklu bir kumaştan tercih edilmesi çok önemlidir. Bu kumaşlar hem teri emecek hem de cildin nefes almasına olanak sağlayacaktır. Sentetik ve naylon kumaşlardan atlet ve fanila tercihi yapılması, hem cilt için sağlıksız ve hava transferine izin vermeyen bir ortam yaratacak; hem de soğuk havalarda erkek çocuğunuzun daha da üşümesine neden olacaktır.

Mevsim geçişleri, yani bahar aylarında da havanın değişken olması da çocuğunuzun korunması için atlet ve fanila giymesini gerektirir. Yaz aylarında ve çok sıcak havalarda geceleri çocukların çıplak yatırılmasındansa üzerlerine atlet ve fanila giydirilerek yatırılması daha sağlıklıdır.

Ne tip Erkek Çocuk Atlet ve Fanilası Seçilmeli?

Pamuklu, nefes alabilen ve teri emebilecek kumaşlar tercih edilmeli ve terleme nedeniyle atlet ya da fanila ıslandığında değiştirilmelidir. Erkek çocuklarının atlet ve fanila giyme isteğinin artırılması için onların sevebileceği desenlerle üretilmiş, beyaz dışında renklerden de üretilmiş olabilen tercihler yapmak faydalı olacaktır. Klasik modellerin yanı sıra kollu ve kolsuz bisiklet yakalı model atlet ve fanilalar da mevcuttur.

Oğlunuzun bedenine ve ihtiyacına en uygun, güvenle kullanabileceğiniz Anıl, Aziz Bebe ve Nanica marka erkek çocuk atlet ve fanila ihtiyacınızı, cimri.com sitesinde, en uygun fiyat garantisi ile bulabilirsiniz.