Erkek Çocuk Atlet / Fanila

Erkek Çocuk Atlet / Fanila Fiyatları

201 Ürün gösteriliyor.
Erkek Çocuk Atlet / Fanila fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Çocuk Atlet / Fanila modelleri ve Erkek Çocuk Atlet / Fanila fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Çocuk Atlet / Fanila kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Koton, DeFacto, Hummel. 201 adet Erkek Çocuk Atlet / Fanila fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Çocuk Atlet / Fanila Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Çocuk Atlet / Fanila markası:

2021 yılı Erkek Çocuk Atlet / Fanila Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 201 Erkek Çocuk Atlet / Fanila modeli içerisinde en ucuz Erkek Çocuk Atlet / Fanila fiyatı 5.4 TL iken, en yüksek Erkek Çocuk Atlet / Fanila fiyatı 183.31 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Çocuk Atlet / Fanila fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Erkek Çocuk Atlet / Fanila fiyatı ise 39.57 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Çocuk Atlet / Fanila Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Çocuk Atlet

Kış mevsimlerinde soğuktan korumak amaçlı yaz mevsimlerinde ise terleme sorunlarına karşı teri çekmesi için üretilen atletler, hem yetişkinler hem de çocuklar için önemli iç giyim ürünlerindendir. Tasarımları açısından askılı, kısa kollu ve uzun kollu seçenekler ile üretilen ürünler birçok farklı marka tarafından üretilir. Özellikle çocuklar için mutlaka kullanılması gereken bu ürünler, çeşitli renk seçeneklerinde bulunabilir. Erkek çocuk atlet adı altında satılan bu ürünler kimi zaman iç giyim kategorilerinde kimi zaman ise günlük giyim ürünü listelerinde bulunabilir. Erkek çocuklar tahmin edileceği üzere oldukça hareketli yapılara sahiptir. Gün içinde enerjilerini atma ihtiyacı olan çocuklar genelde top oynama aktiviteleri gerçekleştirir. Bu nedenle de terleme oranları daima çok yüksektir. Hasta olmalarını engellemek içinde aileler sürekli olarak atlet değişimi yapmak isteyebilir. Bu nedenle atletlerin kumaşlarının kaliteli olmaları oldukça önemlidir. En az %70 oranda pamuk olması gereken ürünler  içlerinde modal ve likra malzemeleri de bulundurabilir. Çocuklar için tercih edilecek fanila modelleri siyah, beyaz, mavi, yeşil renklerde temin edilebilir. Bedeni tam saran elastik modellerin kullanımı oldukça rahat ve pratiktir. Dileyen ebeveynler yaz aylarında çocukları için kendilerine temin yaptığı markalardan ürün incelemesi yapabilir. Türkiye’deki birçok iç giyim firması çocuk ürünleri de tasarladıklarından askılı, sıfır yaka ya da diğer erkek çocuk atlet modellerine ulaşmak da oldukça kolay sayılabilir.  

Erkek Çocuk Atlet Modelleri

Çocuklarının beden sağlığını önemseyen ve düzenli olarak atlet değişimi gerçekleştiren ebeveynler tarafından temin edilen  erkek çocuk atlet modelleri, her iç giyim markasında bulunabilecek ürünlerdir. Türkiye’nin önde gelen markaları tarafından birçok farklı çeşitte üretilen atletler dilenirse set halinde satın alınabilir. Erkek çocuk atletleri genelde askılı olarak bilinseler de bu ürünler, sıfır yaka ya da V yakalı modellerde bulunabilir. İçeriklerinde kullanılan iplikler ise pamuk, modal ve likra ürünlerdir. Ancak en çok tercih edilen erkek çocuk atlet çeşitleri %100  pamuktan üretilen ürünlerdir. Sıfır yaka erkek çocuk atlet çeşitleri içinde de yine tamamen pamuk içerikler bulunabilir. Hem yazın hem de kışın kullanılan erkek çocuk atletler farklı renk seçenekleri ve bedenleri ile temin edilebilir ürünlerdir. Erkek çocukları için atletlerin tam koruyucu özelliklerde olmasını isteyen aileler, yün seçeneklerden tercih yapabilir. Ancak bu ürünler ancak kış aylarında kazak altlarında kullanılabilir. İçlik olarak da değerlendirilebilecek ürün seçenekleri genellikle uzun kollu tasarlanan seçeneklerdir. Gençlik dönemine yaklaşmış olan ve sürekli spor ile ilgilenen erkek çocuklar için en ideal modeller halter modellerdir. Bu ürünler de farklı renk seçenekleri ile bulunabilir. Görünüşlerine önem vermeye ilk başladıkları bu dönemlerde erkek çocuklar için üretilen modeller fit erkek çocuk atlet seçenekleri içindedir. Bedene tam oturan bu ürünler hiçbir kıyafetin altında belli olmayacak ürün seçeneklerinden olduğundan gömlekler ve tshirtler altında kullanılabilir. Erkek çocuk atletleri genellikle düz renklerde tercih edilse de kimi markalar tarafından bu ürünler desenli seçeneklerde de üretilir. Kamuflaj desen, çizgi figürlerin de bulunabileceği atlet çeşitleri sevilen ürün seçeneklerinden sayılabilir. Erkek atletleri içinde bulunabilecek diğer ürün seçenekleri ise günlük kullanıma uygun modellerdir. Askılı olarak tasarlanan bu ürünler genelde desenli tasarımlara sahiptir. Futbol, basketbol gibi oyun aktiviteleri esnasında kullanılabilecek olan bu ürünler içinden takım lisanslı ürünler de tercih edilebilir. Cimri.com sayfalarından incelenebilecek bu ürünler dilenirse takım halinde dilenirse tek tek de satın alınabilir. En çok tercih edilen markalar arasında karşılaştırma yapmak isteyen kullanıcılar, bu sayfaları ziyaret ederek ürünleri hem modelleri hem de fiyatları eşliğinde inceleyebilir. 

Erkek Çocuk Atlet Fiyatları

Atlet modelleri içinden en çok tercih edilen modeller klasik modellerden olan askılı erkek çocuk atlet çeşitleridir. Ancak bu ürünlerin uzun ve kısa kollu modelleri de sık tercih edilen seçenekler içindedir. Bu ürünlerin fiyatları ise paket seçeneklerine göre birbirinden farklı olabilir. Atletlerin fiyatları aynı zamanda üretici marka ve tedarikçi firmalar bakımından da değişebilir. Bu nedenler tüm tekstil ürünlerinde olduğu gibi atlet fiyatları da değişkendir. Küçük yaşlardan itibaren her mevsimde kullanılmak üzere üretilen erkek çocuk atletleri, birçok farklı kumaş seçeneği ile üretilir. Genelde elastik yapıya sahip olan bu ürünlerin kimi %100 pamuk içerikli kimi ise içeriğinde farklı iplik türleri barındırabilir. Byu faktörlerde ürünlerin fiyatları üzerinden oldukça etkilidir. Atletlerin fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise ürünlerin marka etiketleridir. Kimi markalar seri üretim yaparlarken kimileri daha butik işletmeler olabilir. Bu nedenle ürünlerin fiyatları bu noktada da değişebilir. Ancak erkek çocukları için atlet almak isteyen ebeveynler Türkiye içi giyim piyasasında yer alan iç giyim markalarını ve bu markaların ürün fiyatlarını cimri.com sayfalarında karşılatırabilir. 

Erkek Çocuk Atlet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkek çocuk atlet modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli detay ürünlerin içerikleridir. Aşırı hareketli yapıya sahip olan çocukların özellikle terlerini çekmesi için kullanılan atletlerin ter çeken ve nefes aldıran kumaşlara sahip olması çocukların sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Üstelik malzeme kalitesinden emin olunmayan ürünlerin kullanılması her insanda olacağı gibi çocuklarda da alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bu sebeple cilt sağlığı açısından çocuklar için seçilecek ürünlerin kaliteli ipliklerden üretilmiş olmaları gerekir. Çocuk atleti alırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de ürünlerin bedenleridir. Atletlerin kullanım talimatları da önemli detaylar içindedir. Bazı içerikler çok sıcak yıkamaya uygun olmayacağından yıkama talimatlarına uygun olarak temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde atletler ilk yıkamada çekip çocukların bedenlerine küçük gelebilir. Atlet satın alırken renkler ve modellerde kullanılacakları kıyafetler açısından önemlidir. Yaka bölümü çok kapalı olan atletler her kıyafetin altına olmayacağından bu ürünler genelde kışlık kazakların altında kullanılabilir. Atletler aynı zamanda mevsimine göre de tercih edilmesi gereken ürünlerdir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery