Erkek Bileklik

Erkek Bileklik Fiyatları

2482 Ürün gösteriliyor.
Erkek Bileklik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Bileklik modelleri ve Erkek Bileklik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Bileklik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Teleplus, Angemiel, Adidas, Daniel Klein, Nike. 2482 adet Erkek Bileklik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Bileklik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Bileklik markası:

En Çok İncelenen Erkek Bileklik Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Erkek Bileklik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2482 Erkek Bileklik modeli içerisinde en ucuz Erkek Bileklik fiyatı 5.0 TL iken, en yüksek Erkek Bileklik fiyatı 2320.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Bileklik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Erkek Bileklik fiyatı ise 388.88 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Bileklik Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Bileklik

Takı dünyası farklı modeller ve figürler ile her dönemde ilgi odağı olan ürünler arasında yerini alır. Takılar farklı zaman dilimlerinde çeşitli kıyafetler ile kombinlenerek tamamlayıcı aksesuarlar arasında yerini alır. Stinizi, kendinizi tam ve doğru bir şekilde anlatmanızı, tercihlerinizi, bakış açınızı anlatmanı en keyifli yollarından biri takılardır. Bazen anlatmanın yanında önemli mesajları anlamanız için de tercih edilen ileti kanallarından biri olarak bilinir. Erkekler sosyal hayatta, iş dünyasında, farklı etkinliklerde ve özel günlerde çeşitli giyim tarzları ile karşılanmayı severler. Kendilerine has çizgiler ile aksesuarlarını buluşturarak ne istediğini ve nasıl bir duruşu olduğunu takılar ile anlatmayı tercih edenler çoğunluktadır. Takılar arasında en çok sevilen  ve tercih edilen ürünlerden biri bilekliklerdir. Erkek bileklik modelleri farklı tarzlara hitap eden dokunuşlar ile kullanıcıların memnuniyetine sunulur. Günlük hayatın hemen her alanında farklı desenler, figürler ve renkler ile tercih edilen bilekliklerde aranan ir diğer kriter nasıl bir malzemeden üretildiğidir. ALtın, gümüş, bakır, metal gibi malzemelerden üretilen bileklikler çeşitli taşlar ve kemerler ile de beğeninize sunulur.

Erkek Bileklik Modelleri

Erkek bileklik modelleri Kullanım alanları ve amaçlar doğrultusunda farklılık gösterir. Özellikle nasıl bir tarza sahip olduğunuz seçimleriniz konusunda oldukça belirleyici rol oynar. Sade ve düz modellerden hoşlanıyorsanız, minimal tarzı ön plana çıkaran detayları tercih edebilirsiniz. Ayrıca zincirli, kemerli, deri detaylı bileklikler ile de günlük hayatın akışına uyum sağlayabilirsiniz. Spor bir tarzı benimsiyorsanız deri detaylar, bağcıklı modeller, kıyafetleriniz ile oldukça uyum sağlar. Günlük hayatın akışı içinde daha çok kullanışlı ve hareketlerinizi kısıtlamayan modeller tercih edilebilir. Tokalı, kemerli, taşlı modellerin yanında isminizin yazılı olduğu bileklikler de imzanızı ve duruşunuzu canlandıran modeller arasında ilk sıralarda yerini alır. Klasik modeller hemen her zaman hitap ettiği için sevilerek tercih edilen modeller arasındadır. Özellikle gümüş detaların salaş modellerdeki duruşu oldukça dikkat çeker ve göz kamaştırır. Zincirli bileklikler ile hemen her kıyafetinize kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz. Hem spor hem klasik modellerin yanında tarihi dokulardan ve figürlerden hoşlanıyorsanız otantik desenleri, figürleri ön plana çıkaran modelleri kolaylıkla kullanabilir ve şık parçalar eşliğinde memnuniyetle taşıyabilirsiniz. Erkek bileklik gümüş modeller yanında sevilerek kullanılan bir diğer bileklik türü altın versiyonlardır. Özel zaman dilimlerinde kıyafetlerinizin şık bir tamamlayıcısı olan altın bileklikler üst segmentte yer alan ürünlerden yalnızca biridir. Bunun yanında farklı yaş aralıklarına hitap eden bileklikler her dönem için çeşitli figürler ile desteklenir ve zenginleştirilir. Görsel şölen hazırlayan bileklikler yenidoğan bebekler için de farklı seçenekleri bi arada sunar. Bebeklerin büyüdükçe kalınlaşan bilekleri göz önünde bulundurularak ayarlanabilir ve genişliği artırılabilir bileklikleri ile hem altın hem gümüş versiyonları bir arada bulabilirsiniz. Üzerine isim yazdırabilir ve farklı taşlar, detaylar ile bilekliği süsleyebilirsiniz. Böylece hem kullanışlı hem güzel bir bileklik tercihinde bulunabilirsiniz. Takılarda öne çıkan figürler farklı taşlarla süslenir. Pırlanta gibi ürünlerle işçiliği tamamlanan bileklikler üst segmentte yer alır. Kullanıcıların farklı stillerine ve kullanım alanlarına hitap eden bileklikler çeşitli seçenekler sunar. Bunun yanında çeşitli doğal taşların kullanımı bileklikler farklı desenler, renkler ortaya çıkmasına yön verir. Çeşitli kıyafetler ile kombin yapabileceğiniz geniş bir kullanım alanı sunan bileklikler stilinizi yansıtır. 

Erkek Bileklik Fiyatları

Erkek bileklik fiyatları üretildiği malzemenin kalitesi ve yapısına göre farklı aralıklarda sunulur. Kullanma istediğiniz bileklikler altın, pırlanta, gümüş gibi üst segmentte yer alan ürünlerden ise daha farklı fiyat aralıkları ile kullanımınıza sunulur. Erkek bileklik altın modelleri çeşitli desenleri, modelleri ile ışıltısını uzun ömürlü kullanımı ile birleştirir. Günlük hayatta severek kullanabileceğiniz bir diğer ürün erkek bileklik çelik modelleri olarak ilk sıralarda yerini alır. Asil duruşu ve farklı stili ile hem kullanışlı hem de zarif bir görünüm elde edersiniz. Kıyafet tercihiniz seçeceğiniz bileklik modellerinde oldukça etkindir. Ceketlerinizin klasik ve spor oluşu, kazaklarınız ve gömleklerinizin stili ve detayları seçimlerinizi etkileyen ufak yön vericilerdir. Her bütçeye hitap eden bileklik modeli bulmanız mümkündür. Özellikle belirli günlerde ve zaman dilimlerinde uygulanan kampanyaları, indirimleri takip ederek ürünleri ve dilediğiniz bileklik modellerini daha uygun fiyattan temin edebilirsiniz. Cimri.com sitesi dilediğiniz bileklikleri temin etmenizde ve karar vermenizde yönlendirici ve bilgilendirici bir sorumluluk üstlenir. Böylece aradığınız ürünleri daha uygun fiyat aralıkları olan sitelerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Erkek Bileklik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bileklikler en çok sevilen ve tercih edilen takılar arasında yer alır. Hem günlük hayatta hem de özel zaman dilimlerinde sevilerek kullanılan modeller arasında yer alan bileklikler, iş dünyasında da ayı bir ışıltılı detay sunar. Spor tarzdan hoşlanan ve daha kullanışlı bir model tercih edenlerin ilk adreslerinden biri erkek bileklik deri modelleridir. Bilekliklerde ışıltınızı yansıtan ve tamamlayan detayların bulunması da tercihlerinizi etkileyen bir diğer faktördür. Özellikle mesaj taşıyan ve sevdiğiniz kimseler tarafından edilen anlamlı hediyeler daha özenli ve titiz kullanımı beraberinde getirir. Bilekliklerin daha uzun ömürlü bir kullanım sağlaması için saklanma ve muhafaza edilme yöntemleri farklılık gösterir. Gümüş gibi çabuk kararma yapabilen ürünlerin birbirine değmeyecek şekilde özel bir kutu içinde saklanması tavsiyelere arasında yer alır. Ayrıca evde pratik yöntemlerle parlatma yapmak geri dönüşü olmayan hasara sebebiyet verebilir. Ürünlerin parlatılması yetkililerce yapılırsa daha sağlam bir bakım ve onarım yapılmış olunur. Kutularda saklanan bileklikler ışıltısını daha uzun süre koruyabilir. Ayrıca bilekliklerde yer alan taşların, kemerlerin düşme, kırılma olasılıkları göz önünde bulundurulursa daha itinalı bir kullanımın gerekli olduğu bilinmesi gereken bir diğer önemli kuraldır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery