Loctite Endüstriyel Sprey

En Ucuz Loctite Endüstriyel Sprey Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Loctite
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Pas nedir, nasıl oluşur? Pas sökücü sprey nedir?

Madenler, hava ve suda bulunan oksijen temas ettikleri zaman paslanırlar. Buna oksitlenme de denir. Oksijene maruz kalan her şey, bir tür yanmaya uğrar ve yanan madde değişir. İnsan bedeni de her nefes alışında oksijeni yakar ve yaşlanır. Her maden farklı şekilde paslanır. Demir, en hızlı paslanan madenlerden biridir. Demirin pası koyu gri hafif kızıl şekilde olurken, bakırın pası yeşil tonlarında olabilir. Bu nedenle demirler, açık alanlarda kullanılacaklarsa, düzenli olarak koruyucu boyalarla boyanırlar. Ortamda bulunan rutubet ve nem, oksitlenmeyi hızlandırır. Demir, tamamen paslandıktan sonra, paslanma hızı yavaşlar, çünkü üzerindeki pas tabakası iç kısımları bir miktar korur, fakat oksijenle temas etmeye devam eden demir, herhangi bir bakım yapılmazsa eninde sonunda çürür ve parçalanır. Paslanmayı önlemek için, paslanabilecek maddenin dış yüzeyini hava almayacak şekilde kaplamak faydalı olur. Paslanan yüzeylerdeki, pasları çözmek ve temizlemek için bir tür endüstriyel sprey olan pas sökücü spreyler kullanılır. Paslanan yüzeylerde kullanmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz, en ucuz pas çözücü spreyleri, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Gres nedir? Sıvı gres sprey ne işe yarar?

>Gres yağı, ısıya maruz kalınca hemen doyma noktasına ulaşarak sıvı forma geçer. Eskiden insan vücudunu soğuktan koruyabilmek adına, yüze ve ellere sürülürmüş. Günümüzde ise daha çok mekanik akşamlarda, sıklıkla otomotiv endüstrisinde kullanılmaktadır. Gres yağının birçok çeşidi vardır. Beyaz gres yağı, endüstride makine parçalarını yağlamak için kullanılır. Rulman gres, soğuk havalarda çok iyi performans gösterdiğinden dolayı tercih edilir. Kırmızı gres yağı, daha çok şase uygulamalarında kullanılır. Yeşil gres yağı ise kullanıldığı makinenin daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Gres yağı, bisiklet zincirlerinin yağlanmasında da kullanılır. Sıvı gres sprey ise bu yağın endüstride daha rahat kullanılabilmesi için sprey formuna getirilmiş halidir. En ucuz sıvı gres spreyleri, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Endüstriyel sprey fiyatları ne kadardır?

Modacar ve Bata marka en ucuz endüstriyel spreyleri, cimri.com sitesinde, yapı kimyasalları ve yapıştırıcılar kategorisi altında yer alan, endüstriyel sprey sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

https://www.cimri.com/endustriyel-sprey