track source
track source

Mondial Elektrikli Motosiklet

En Ucuz Mondial Elektrikli Motosiklet Fiyatları

3 Ürün gösteriliyor.
Motor Gücü
Şarj Süresi
Teker Sayısı

Mondial Elektrikli Motosiklet

Mondial Elektrikli Motosiklet fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Mondial Elektrikli Motosiklet ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Mondial Elektrikli Motosiklet Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Mondial Elektrikli Motosiklet incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Schafer Blenderler
 • Primline Yatak
 • Agatha Ruiz De La Prada Unisex Güneş Gözlükleri
 • Guess Kadın Güneş Gözlükleri
 • Clarins Rujlar & Dudak Parlatıcıları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Mondial Elektrikli Motosiklet fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Mondial
  Cimri'nin Seçimi
  Salcano Hector 26 Jant Dağ Bisikleti
  Salcano Hector 26 Jant Dağ Bisikleti
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Babyhope 125 Yupi Panda Kırmızı Bisiklet
  Babyhope 125 Yupi Panda Kırmızı Bisiklet
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Bianchi Touring 727 HD 28 Şehir Bisikleti
  Bianchi Touring 727 HD 28 Şehir Bisikleti
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Modacar 250036 Şifreli Bisiklet Kilidi
  Modacar 250036 Şifreli Bisiklet Kilidi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Mondial Elektrikli Bisiklet

  Bisiklet dendiğinde aklımıza pedal gücü ve doğa ile iç içe bir yolculuk gelir. Elektrikli bisikletler ise bu varsayımı çöpe atıyorlar ve oldukça farklı bir kullanıcı deneyimi sunuyorlar. Burada kilit faktör ise motor gücü olarak karşımıza çıkıyor. 1000 W seviyesine kadar olan motor gücü ehliyet isterken, bisikletlerde bu seviye oldukça düşürülür. Amaç kullanıcının zorlanmadan bisiklet sürebilmesini sağlamaktır. Bu yüzden bu bisikletlerin güçleri 250 Watt’a kadar olarak belirlenmiştir. Saatte 40 veya 50 kilometreye kadar hız yapabilen bisikletlerin ana olayı ise az önce de söylediğimiz gibi insan gücünü tamamen yok etmesidir. Yokuşlar ve zorlu yollarda böylece kolaylık seyahat edilebilmektedir.

  Mondial Elektrikli Bisikleti Kimlerin Alması Tavsiye Edilir?

  Bir kere kullanacağınız alan rampa, engebeli, bozuk ve stabilize yol olmamalı. 
  Bu makine tamamen düz yol için tasarlanıp, narin kullanım için imal edilmiştir. Evinizle işinizin arası örnek veriyorum 10-15 km. Arası ise aldığınız elektrikli motorunuzu akşam şarja takabilir ve sabaha kadar doldurup işinize gidebilirsiniz.

  Sabah bineceğim işime gideceğim akşam da evime gideceğim bu şekilde kullanırım, bu kriterler bana uyuyor diyorsanız hiç vakit kaybetmeyin bizce, hemen alın. Dolmuş parasından kendi kendini amorti eder ve hor bile kullanmış olsanız, bu şekilde uzun süre kullanırsınız. Bizim önereceğimiz markalardan biri ise kesinlikle Mondial elektrikli bisiklet olur.

  Mondial Elektrikli Bisiklet Ve Motor Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

  Elektrikli bisiklet alırken dikkat edilecek en önemli konu ne amaçla kullanacağınızdır. Çünkü amacınıza göre işinizi görecek bir motor tercih edebilir, yüksek maliyetten kaçınabilirsiniz. Örnek verecek olursak, tek kişilik kullanım ve kısa mesafe az kullanım baz alındığında watt gücü düşük modellere yönelebilirsiniz. Çünkü gerek elektrik sarfiyatı gerekse performans açısından watt düştükçe fiyatta düşmektedir.

  Örneğin 249 watt gücündeki bir elektrikli bisiklet ile normal standartlarda tek kişinin kullandığını var sayarsak maksimum 30 km/s hızla en az 50 km gidebilir. Batarya kalitesine göre 80km mesafeye dahi ulaşıldığı görülmüştür. Ancak iki kişilik ve biraz daha hız gereksinimi karşılayacak elektrikli bisikletlerde fiyat artmaktadır.

  Ehliyet - ruhsat dışında elektrik sarfiyatı yani tek şarj ile kat edilen mesafe motorun yükü ve hızı nedeni ile düşmektedir. Mondial ürettiği birçok elektrikli motor ve bisiklet ürünleriyle sizlerin işini oldukça kolaylaştırmaktadır. İstediğiniz model, renk ve fiyat seçeneklerini seçmek de size kalmış tabi ki...

  Elektrikli Bisiklet Ve Motor Nereden Almalı ve Fiyatları nedir?

  Günümüzde çok popülerleşen hayatımızı çok kolaylaştıran bu aletler her yerde karşımıza çıkar oldu. Bu sebeple her yerde satılan bu ürünleri güvenilir ve fazla para ödemeden almak için Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  track source