track source
track source
track source

Bonera Düdüklü Tencereler

Bonera Düdüklü Tencereler Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Ürün Tipi
Malzeme
Tek Elle Aç-Kapat
Makinede Yıkanabilme
Kapak Tipi
Program Seçme
İndüksiyon Ocak Uyumu
Buhar Sepeti

Bonera Düdüklü Tencereler

Bonera Düdüklü Tencereler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bonera Düdüklü Tencereler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bonera Düdüklü Tencereler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bonera Düdüklü Tencereler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Squier Elektro Gitarlar
 • Hiper Bilgisayar Çevirici ve Adaptörü
 • Baby Darling Bebek Odası Şifonyer
 • Guess Bayan Gömlek
 • Maped Beslenme Çantası
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bonera Düdüklü Tencereler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bonera

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bonera Düdüklü Tencereler Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bonera Düdüklü Tencereler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  23 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Bonera Düdüklü Tencereler modeli içerisinde en ucuz Bonera Düdüklü Tencereler fiyatı 114.9 TL iken, en yüksek Bonera Düdüklü Tencereler fiyatı 214.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bonera Düdüklü Tencereler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Haziran 2021 tarihinde ortalama Bonera Düdüklü Tencereler fiyatı ise 181.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bonera Düdüklü Tencereler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Bonera Düdüklü Tencereler modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Bonera Düdüklü Tencereler modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  12
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  WMF Perfect 4.5 lt Düdüklü Tencere
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bonera Düdüklü Tencere

  Her kullanıcının mutfağından ayırmadığı özel tencere ve tavaları vardır. Yemekleri kısa sürede daha yumuşak bir şekilde pişiren Bonera düdüklü tencere modelleri birçok kullanıcı için vazgeçilmez ürünlerin başında gelir. Büyük ve küçük boy seçenekleri her ihtiyacınıza cevap verir. Ultra güvenlik önlemleri sayesinde mutfakta yaşanabilecek olası kazaların önüne geçer. Bonera düdüklü tencerelerinde kullanılan özel kalın tabanlar yemeklerin eşit ısıda pişmesi için tasarlanır. Kalın tabanları sayesinde düdüklü tencerede bulunan yemekler daha uzun süre sıcaklığını koruyabilir. Böylece sevdiklerinizi beklerken soğuyan ve tekrar ısınmak zorunda kalan yemeklerle uğraşmazsınız. Paslanmaz çelik gövde ve kapaktan oluşan ürünler daima parlaklığını korur. Birçok kullanıcı yıkamaya bağlı olarak tenceresinin zamanla ilk günkü rengini koruyamayacağını düşünür. Bonera düdüklü tencerelerinde kullanılan özel etkin maddeler sayesinde ürünler uzun süre parlaklığını korur. Tencere ve kapağı bulaşık makinesinin alt gözünde yıkanmak için uygun olarak tasarlanır. Tüm ocak tiplerinde istediğiniz yemeği pişirebilirsiniz. Kullanımı ve temizlemesi pratik Bonera special çelik düdüklü tencere yanmaz özelliği sayesinde yemekleri kusursuz bir şekilde pişirir.

  Bonera Düdüklü Tencere Modelleri ve Özellikleri

  Bazı yemekler her tencerede lezzetli ve yumuşak bir şekilde pişmeyebilir. Böyle yemeklere özel tasarlanan Bonera tutku düdüklü tencereleri ile istediğinizi kolayca pişirebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ürün seçenekleri sayesinde yemek için çok vaktiniz olmadığında bile harikalar yaratırsınız. Düdüklü tenceresi ile diğer tencereler arasında uyum yakalamak isteyenler için birden fazla renk seçeneğini bünyesinde barındırır. Kırmızı, bordo, lila ve siyah karışımlı kapaklarla kullanıcı karşısına çıkar. İnce uzun bir şekilde tasarlanan gövdenin yanı sıra, yana doğru genişleyen modeller de vardır. Birçok kullanıcı düdüklüde yemek pişirirken evi saran kokulardan şikayetçi olabilir. Bonera neo classic düdüklü tencere ince buhar çıkarma bölgesi sayesinde mutfaktaki yoğun yemek kokusunun önüne geçer. Geniş alt tabanı ile uzun süreli kullanımlarda maksimun performanstan ödün vermez. Daha kalın olan tabanı yemeklerin ısıyı kısa sürede hapsetmesini sağlar. Eşit bir pişirme için gereken tüm koşulları bünyesinde barındırır. Bazı kullanıcılar yemeği erken pişirdiğinde tekrar tekrar ısıtmaktan şikayet edebilir. Bonera düdüklü tencereleri ile pişirilen yemekler daha geç soğuduğu için bu tarz problemlerle karşılaşmazsınız. Kullanıcı ihtiyacına göre uygun boyut seçenekleri sunar. Kalabalık akşam yemekleri için Bonera düdüklü tencere 8 lt ideal çözümler sunar. Yemek pişirirken enerjiden tasarruf etmenizi önemseyen ürün anlayışı sayesinde daha kısa sürede lezzetli yemekler hazırlarsınız. Son dakikada çıkan süpriz misafirlere istediğiniz yemeği düdüklü tencereniz sayesinde zahmetsizce pişirirsiniz. Yoğun güvenlik önlemleri ile hazırlanan ürünlerde emniyet sibop sistemi bulunur. Paslanmaz çelik gövde ile tamamlanan düdüklü tencereleriniz daima ilk günkü parlaklığını korur. Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olan bu ürünleri temizlemek oldukça kolaydır. Paslanmaz ve yanmaz özelliği sayesinde her çeşit yemeği ideal ısıda pişirir. Zamanla ve kullanıma bağlı olarak birçok kullanıcı tenceresinin dışının katmanlı yağlarla kaplanacağını düşünür. Leke tutmayan ürün kalitesi ile dışında ve içinde oluşan zorlu lekeler kolayca çıkar. Ayrıca, Bonera düdüklü tencere 2 li ile tek seferde iki ürüne sahip olabilirsiniz.

  Bonera Düdüklü Tencere Fiyatları

  Düdüklü tencereniz zamanla eskiyebilir ya da ömrünü tamamlamış olabilir. Yeni bir ürün almak içinse fiyat ve özellik noktasında detaylı araştırmalar yaparsınız. Birçok kullanıcı Bonera düdüklü tencereleri arasında seçim yaparken fiyat performans noktasına dikkat eder. Ürünlerin fiyatı belirlenirken birden fazla faktör etkin rol oynar. Bunların başında ürün kalitesi ve boyutları gelir. Düdüklü tencereler çeşitli litrelerle kullanıcıya sunulur. Bonera düdüklü tencere 4 lt ile 8 litre arasında büyük bir boyut farkı vardır. Bu farklılık arttıkça aradaki fiyatlar da değişiklik gösterir. Ürünlerin kalitesi ölçüsünde fiyatlar artıp azalır. Aynı zamanda kullanıcı beklentisi de fiyat üzerinde etkin rol oynar. Beklentiniz arttıkça ürün fiyatları da değişir. Tencereye eklenen her bir özellik ekstra olarak kabul edilir. Bu durum fiyat hanesine yansıyarak çeşitli artışlara neden olur. Ürün tercihi yaptıktan sonra fiyat karşılaştırması yaparak nerede daha uygun olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Cimri.com’un fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak aradığınız modelin nerede en uygun fiyata satıldığını öğrenebilirsiniz.

  Bonera Düdüklü Tencere Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Mutfağınıza yeni bir eşya alırken öncelikle fonksiyonlarına ve modeline dikkat edersiniz. Alacağınız ürün düdüklü tencere olduğunda ise önceliğiniz güvenlik önlemleri olur. Düdüklü tencerenin modelinden önce emniyetine bakmanız gerekir. Daha sonra ise model ve seri kısmına geçebilirsiniz. Alışverişten önce beklentilerinizi ve ihtiyacınızı belirlemek işinizi kolaylaştırır. Kalabalık olmayan bir ev için alıyorsanız Bonera 2 litrelik düdüklü tencereler ideal olabilir. Kişi sayısının fazla olduğu ortamlarda ise 8 litrelik versiyonuna yönelebilirsiniz. Kullanım, açma ve kapama konularında sizi yormayacak ürünler tercih edebilirsiniz. Ürünlerin birçok çeşidi vardır. Siz paslanmaz özellikli bir ürün arıyorsanız çelik gövdeli modelleri alabilirsiniz. Bu anlamda Bonera düdüklü tencere 6 lt hem boyut hem de paslanmaz özellik açısından işinizi görebilir. Eşit bir şekilde ısıyı dağıtan çabuk soğumaların önüne geçen ürünler daha pratik çözümler sunar. Buhar deliği küçük ürünler tercih ederek yoğun kokuların eve yayılmasını önleyebilirsiniz. Pişirme kontrol özellikli ürünlerle yemeği arada bir kontrol edebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery