Artema Dispenser

En Ucuz Artema Dispenser Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Artema
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Alışveriş merkezlerinde, lokantalarda, cafelerde hemen hepimiz en az bir kere tuvalete gitmişizdir. Ellerinizi yıkamak için sabunluğa uzandığınızda, sensörlü sıvı sabun size ihtiyacınız kadar sabunu sunar. Ellerinizi yıkamayı bitirdiğinizde, kâğıt havlu makinesi size ellerinizi kurulamaya yetecek kadar havlu verir. İşte bu makinelerin genel ismi dispenserdir. Dispenser makinesi çeşitleri; ofislerde, genel kullanıma açık tuvaletlerde, lokantalarda sıklıkla kullanılır. Siz de eviniz veya işyeriniz için dispenser kutusu almak istiyorsanız; Palex, Rulopak, Artema, Orka gibi markalara ait ürünleri en ucuz alışverişin adresi Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Dispenser Nedir?

İçerisine konan sabun, havlu veya tuvalet kâğıdı gibi malzemelerin kolay kullanımını ve muhafazasını amaçlayan, metal, krom veya plastik malzemelerden üretilmiş, sensörlü modelleri de bulunan banyo ve tuvalet aksesuarlarıdır. Alışveriş merkezi tuvaletleri gibi günlük ziyaretçinin çok olduğu mekânlarda, genelde bir anahtara sahip olan kilitli dispenser çeşitleri kullanılır.

Dispenser Çeşitleri Nelerdir?

Dispenserler; evlerden işyerlerine, lokantalardan hastanelere kadar birçok yerde kullanılır. Dispenser sabunluk; kendi içinde köpük sabun dispenseri ve sıvı sabun dispenseri olmak üzere ikiye ayrılır. Özellikle sensörlü sabunluk modelleri, kalabalık yerlerin tuvaletleri için oldukça kullanışlıdır. Sensörsüz, basmalı modeller evlerde bulaşık deterjanı konarak ta kullanılmaktadır. Dispenser peçetelik; cafelerde, lokantalarda ve evlerde tercih edilir. İçerisine konan dispenser peçete ile müşteriler ve ev halkı için kullanışlı bir yapıya sahiptir. Dispenser havlu makinesi; yuvarlak kâğıt havlu ve z katlama kâğıt havlu çeşitlerine uygun olarak iki farklı modele sahiptir. Z katlama kâğıt havlu dispenseri genelde sensörsüzdür ve işyerleri, ofisler, lokantalar, alışveriş merkezleri gibi yerlerin tuvaletlerine kullanıcılara hizmet etmek için yerleştirilir. Yuvarlak dispenser havlu aparatı ise sensörlü bir modeldir ve aynı yerlerde kullanılmaya uygundur. Tuvalet kâğıdı dispenseri; renkli veya şeffaf plastiklerden üretilir. Şeffaf olan modeller içerisinde ne kadar tuvalet kâğıdı kaldığını kolayca gösterdiği için daha çok tercih edilirler. Evlerimizde kullandığımız klasik tuvalet kâğıdının tutacağı da bir dispenser çeşididir.

Evleriniz veya işyerleriniz için birçok farklı çeşitte ve renkte dispenser modelini, en ucuz fiyatlarla Cimri.com’dan alabilirsiniz. Kolay monte edilebilmesi, içerisine kolayca sabun, peçete veya kâğıt yerleştirilebilmesi ile zamandan tasarruf etmenize imkân sağlayacaktır.