track source
track source
track source

Dilimleyiciler

Dilimleyiciler Fiyatları

42 Ürün gösteriliyor.
Dilimleyiciler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dilimleyiciler modelleri ve Dilimleyiciler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dilimleyiciler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Arçelik, Fakir, Modatools, Bambum. 42 adet Dilimleyiciler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dilimleyiciler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dilimleyiciler markası:

2021 yılı Dilimleyiciler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 42 Dilimleyiciler modeli içerisinde en ucuz Dilimleyiciler fiyatı 9.77 TL iken, en yüksek Dilimleyiciler fiyatı 8633.22 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dilimleyiciler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Dilimleyiciler fiyatı ise 180.77 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dilimleyiciler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Vestel EKO NF480 A+ 480 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
Vestel EKO NF480 A+ 480 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dilimleyiciler

Mutfak hemen hemen her evde en çok kullanılan mekanlardan biri olarak bilinir. Bunun yanı sıra tıpkı diğer odalara olduğu gibi burası için alınacak ürünler de büyük bir özenle seçilir. Büyük ya da küçük ne olursa olsun hemen hemen her çeşit eşya ya da ürün için bu durum geçerlidir. Mutfakta kullanıcıların en büyük yardımcılarından biri bıçak çeşitleridir. Farklı bıçak çeşitleri ile pratik bir şekilde birçok yemek ya da atıştırmalık hazırlanabilir. Buna karşın bıçaklar keskin yapıları nedeni ile bazı zamanlar oldukça tehlikeli bir hal de alabilir. Bu noktada kullanıcılar daha güvenli mutfak araçları seçebilir. Bu nedenle pek çok kullanıcı hem pratik hem de zararsız bir ürün olan dilimleyici modellerini tercih eder. Birbirinden farklı yüzlerce dilimleyici çeşitleri sayesinde kişiler kendi istek ve ihtiyaçlarına en uygun olan dilimleyici modellerinden birine kolaylıkla kavuşabilir. Ayrıca farklı renk ve tasarımları ile de hemen hemen her mutfağa kolaylıkla uyum sağlayabilirler.  

Dilimleyici Çeşitleri

Kullanıcıların evlerinde belki de en çok vakit geçirdiği mekanlardan biri mutfaklardır. Bu nedenle de mutfağa alınan her ürün tıpkı diğer odalardaki gibi büyük bir özenle seçilir. Dilimleyiciler de bu bahsi geçen ürünlerden birine örnek olarak verilebilir. Basit ve hızlı kullanımları sayesinde sıklıkla tercih edilen dilimleyiciler, zamandan tasarruf sağlarken güvenli bir kullanım da sunar. Markalar bu noktada birçok kişi için ürün çeşitliliği yaratılır. Son derece basit bir kullanımı bulunan dilimleyiciler, farklı boyut ve ebatları ile de bilinir. Her birinin boyutunun farklı olmasına karşın hepsi mutfaklarda kolaylıkla saklanabilir. Ayrıca her dilimleyici de farklı ürün çeşitleri için üretilir. Çilek ya da muz gibi meyveler için meyve dilimleyicilerin üretilmesinin temel nedeni de budur. Bunun yanı sıra  sebze dilimleyiciler ile salatalık, soğan gibi farklı boyuttaki sebzeler de kolaylıkla dilimlenir. Tek bir kasede toplanmasına yardımcı olan dilimleyicilerin yanı sıra meyve ve sebzenin dilimlenmesine yardımcı olan başka bir ürün modeli daha vardır. Bunlar genelde kıvrımlı ya da chips chopper şekilli modeller olarak da piyasaya sürülür. Chips chopper modelleri genelde patates dilimleyiciler olarak da bilinir. Kullanımları oldukça kolay olmasına karşın bu gibi modellerde dilimleyicileri sabitleme bazen zor olabilir. Bu nedenle de dilimlenmek istenen sebze ya da meyve de her an ellerinizden kayabilir. Buna karşın kaseli takım olarak satılan birçok dilimleyici modelinin emniyetli yiyecek tutucu özelliği de vardır. Buna ek olarak dilimleyiciyi yıkarken veya herhangi bir yere kaldırırken korunmanızı sağlayan gömülü bıçak pozisyonu ile de son derece güvenli bir kullanım imkanı sağlar. Ayrıca sahip olduğu kâsenin içine mükemmel şekilde oturan kaymaz ayakları ile de kolay kullanılır. Direkt olarak kasenin içine dilimleme yapabileceğiniz haznesi de dilimlenen sebze ya da meyvelerin herhangi bir yere saçılmasına engel olur. Son derece pratik bir ürün olduğu için zamandan tasarruf etmenize de olanak sağlar. Dakikalarca uğraşılan tüm kesme işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Dilimleyici Fiyatları

Dilimleyici fiyatları bakımından ele alındığında hemen hemen herkesin bütçesine uygun olduğu açıkça söylenebilir. Son derece kolay bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra zamandan da tasarruf edilmesine yardımcı olan dilimleyici modelleri, farklı özelliklere sahip çeşitleri ile öne çıkar. Bu nedenle de ürünler arasında fiyat farklılıkları görülür. Bu durumun aslında pek çok nedeni olabilir. Dilimleyici modellerinin sahip olduğu özellik ve niteliklerle doğru orantılı fiyatlarda artış ya da düşüş görülebilir. Küçük ya da büyük olmalarının aynı sıra keskinlikleri de fiyat aralıklarının oluşmasında etkili olan temel özellikleri arasında gösterilebilir. Bunun yanı sıra dilimleme modelinin kasesinin olup olmaması ya da kaç parçasının bulunduğu da fiyatlandırmada etkili olan önemli hususlardan birine örnek olarak verilebilir. Ayrıca ürün modelinin fazla yer kaplamaması da bazı anlar fiyatlandırma etkili olabilir. Her ürün farklı bir pratik hizmet sunar. Bazı modellerde farklı dilimleme yöntemleri bulunur. Bu tür çeşitlilik sunan modeller daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Dilimleyici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mutfakta sık kullanımı olan bir ürün satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunur. Bu detaylar kullanıcıya göre değişiklik gösterse de ürün odaklı da dikkat edilmesi gerekenler vardır. Dilimleyici modelleri, farklı özellikleri ile kullanıcılara sunulur. Son derece basit bir kullanımın yanı sıra zamandan tasarruf etmenize de olanak sağlayan yapısı ile dilimleyiciler, mutfakların en önemli araçlarından olur. Satın alma kararı aslında kişi istek ve ihtiyaçları ile paralel olarak değişiklik gösterebilir. Küçük ya da büyük ebatlı olmasınıjn yanı sıra pek çok parçayı bünyesinde barındırması da dilimleyici modellerinden birini satın almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken özellikler arasında sıkça yer alır. Ayrıca bıçaklarının keskinliği de önemli sayılan bir başka değer olarak görülebilir. Dilimleyici haznesi, seçim aşamasında önemlidir. Kullanım sıklığınıza göre büyük hazneli bir ürün tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı ürünler set halinde satılır. Set ürünler farklı kesim imkanları da sunar. Bu doğrultuda bir karar vererek doğru bir seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery