Dergiler

Dergiler Fiyatları

363 Ürün gösteriliyor.
Dergiler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dergiler modelleri ve Dergiler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dergiler kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Edebiyat Dergileri, Kültür Dergileri, Tarih Dergileri, Hukuk Dergileri, Bilim Dergileri. 363 adet Dergiler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Bebek Dergisi - Temmuz 2019 - Kolektif
Bebek Dergisi - Temmuz 2019 - Kolektif
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Bebek Dergisi - Ağustos 2019 - Kolektif
Bebek Dergisi - Ağustos 2019 - Kolektif
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dergi

Dergiler, gazete ve kitapların yanı sıra daha keyif verici ve ilgi çekici yayın türlerindendir. Hoş vakit geçirebilmek ya da bir konu hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için farklı alanlara göre yayınlanan dergilerden birini tercih edebilirsiniz. Dergiler diğer yayın türlerine göre daha farklı bir okuma zevki sunar. Dergiler genellikle standart bir şekilde aylık olarak ya da 12 aya kadar farklı zaman dilimlerinde kullanıcıya sunulan yayınlardır. Belli bir konu üzerine ya da okuyucu kitlesinin sevdiği şeylere göre süreli bir biçimde yayınlanır. Dergilerin gazetelerden farkı hem günlük olmamaları hem de daha derine inen konulara değinmeleridir. Dergilerin kitaplardan farkı ise belli başlı bir süreye sahip olmaları ve tartışılan pek çok farklı konuyu zaman dilimine yayarak kullanıcıların ilgisini canlı tutmalarıdır. Aynı zamanda dergilerde pek çok farklı yazar tarafından kaleme alınan yazıları da okuma fırsatını elde edebilirsiniz. Sinemadan  modaya, ekonomiden dekorasyona kadar pek çok farklı konulara ayrılan dergiler ve dergi adları hakkında bilgi sahibi olabilir ve hoşunuza giden bir konuyu takip edebilirsiniz.

Dergi Çeşitleri

Dergiler pek çok farklı markalar tarafından titizlikle hazırlanarak okuyucuyla buluşturulur. Her dergi severin dergi çeşidi tercihi farklı olabilir. Dergi çeşitleri pek çok farklı şekilde birbirinden farklı konulara değinilerek okuyucunun beğenisine sunulur. Dergilere ilgi duyanlar, tarih, bulmaca, oyun ve bilim gibi birçok farklı konu hakkında fikir sahibi olabilir ve bunlar hakkında akademik yazılar okuyabilir. Günümüzde elektronik dergiler daha çok talep görüyor gibi görünse de, internet çağında bile hala dergi sayfalarına dokunmayı seven insanlar da vardır. Gelişen teknolojiye rağmen başarılı dergi isimleri sektördeki üstünlüklerini göstererek her ay yeni yayınlarını kullanıcıya sunar. Sevdiğiniz ve hoşunuza giden konulara değinen dergilerin aboneliğini satın alarak keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Günümüzde pek çok yerli ya da yabancı dergi isimleri gündemin nabzını tutmaktadır. Bu dergi isimlerinden genellikle iş ya da magazin konusunda yayın hazırlayan dergiler ön plana çıkar. Bununla birlikte akademik dergilerde bilimsel açıdan çok önemli bilgileri bünyesinde bulundurduğu için oldukça kıymetlidir. Aynı zamanda felsefi dergilerde insanı derin düşüncelere ve benliğini anlamaya çalıştırması sayesinde felsefe severler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bulunduğunuz sektöre ait konularda yazı çıkaran dergileri takip ederek sektörden güncel bir şekilde haber almanızda kolaylaşır. Dergi tasarımlarının özgün ve sade olmasının yanı sıra genellikle yalın bir tasarım ile ön planda bulunur.  İlk olarak kullanıcıların dikkatini bu tasarımlar sayesinde çeken markalar,  bu sayede okuyucu kazanmayı hedefler. Pek çok farklı marka tarafından titizlikle üretilen  farklı konulara değinen dergiler aynı zamanda iş yerlerinde kullanıcıların beklerken hoş vakit geçirmesini de sağlar. Derin bir bilgi yükü barındıran dergi çeşitleri ise yetişkinlerin ilgi odağıdır. Sıklıkla dergi okuyan kişilerde kelime haznesinin gelişmesi de mümkündür.  Aynı zamanda dergiler güncel konular ve bir sektör hakkında detaylı bilgi vermesi açısından okuyucular tarafından sıklıkla tercih edilme sebeplerinden biridir. Siz de ister çalışmakta olduğunuz sektöre göre isterse hoşunuza ve ilgi alanınıza giren bir konu hakkında yazılar yayınlayan markanın dergilerini satın alarak hoş ve bilgi dolu vakitler geçirebilirsiniz.

Dergi Fiyatları

Dergiler pek çok farklı yerli ve yabancı markalar tarafından satışa sunulur. Dergi fiyatlarını farklı etkenler etkileyebilir. Bu etkenlerden biri ise tasarımlarıdır. Dergiler tasarımlarına göre farklı fiyat aralığında da kullanıcılara  sunulabilir. Farklı alanlara ve farklı sektörlere değinen dergilerin tasarımları da birbirinden farklılık gösterebilir. Dergilerin fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise sayfa ebatıdır. Genellikle az sayfalardan oluşan dergiler fazla sayfadan oluşan dergilere göre daha düşük fiyatlarda satışa sunulur. Dergi oluşumunda kullanılan sayfaların her bir kağıt gramajı da fiyat konusunda etkin rol oynar. Kaliteli ve kolay yıpranmayan kağıt türünden üretilen dergiler diğer dergilere nazaran daha iyi bir tasarıma sahip olur ve okuması da daha keyifli olur. Orantıya ve devamlılığa dikkat eden dergiler hem piyasada daha fazla tutunabilir hem de kaliteli baskı ürettikleri için kullanıcıların dikkatini daha çok çekebilirler. Pek çok farklı marka tarafından üretilen dergi baskılarından birini görebilmek, güncel dergiler hakkında bilgi sahibi olabilmek ve dergi fiyatlarını kıyaslayabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dergi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dergi satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunur. Bu noktalardan en önemlisi ise satın alacağınız derginin baskısında hiçbir sorun olmamasına dikkat etmenizdir. Tercihinize göre ister renkli ister siyah beyaz olarak farklı dergi çeşitleri bulabilirsiniz. Dergi tercihinde bulunurken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise seçtiğiniz derginin konu bakımından sizin ilginizi çekebilecek bir nitelikte olmasıdır. Piyasada birçok farklı dergi çeşidi bulunur. Bu çeşitler arasından ister çalışmakta olduğunuz sektöre uygun isterseniz de hoşunuza giden bir konu hakkında yayın yapan dergiyi seçebilirsiniz. Bu çeşitlerden biri olan feminist dergileri de tercih ederek dünyadaki olaylar ve dünyadaki eşitlik oranın ne durumda olduğu gibi pek çok farklı konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Satın alacağınız derginin sizin ilgi alanlarınızla da uyuşuyor olması oldukça önemlidir. Bu konuya dikkat etmeniz  ayrıyetten bir dergi daha satın almamanız ve bir derginin sağlam bir okuyucusu olmanız için önemlidir. Siz de bilimsel dergiler gibi farklı çeşitlerde üretilen dergilerden ilginizi çekecek olan bir çeşidi tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery