Marka
Bosch
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Elektrikli el aletleri kategorisinde bulunan dekupaj testereler, en kullanışlı ve çok yönlü testere türüdür. Dekupaj testereler hem düz çizgileri hem de kavisleri doğru olarak kesebilir. Özellikle kavisli kesme için, dekupaj testere kesinlikle en iyi seçenektir. Dekupaj testere, farklı malzemeler, doğruluk, hız ve kavisler için optimize edilmiş çok çeşitli bıçaklar kullanabilir. Kesilebilecek malzemeler arasında örneğin ahşap, metal, plastik, alçıpan ve lamine levhalar bulunmaktadır. Siz de ihtiyaçlarınıza göre keseceğiniz malzeme türünü belirleyerek, en uygun dekupaj testere modellerine Cimri’de en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz!

 • Dekupaj Testere Nasıl Kullanılır?

  Yeni nesil dekupaj testereleri 45 dereceye kadar kesim yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Özellikle yeni model dekupaj testere tabanları gerekli açılarda çalışabilmek için özenle tasarlanmaktadır. Kesimlerden önce dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri kullanacağınız dekupaj bıçağını uygun olarak seçmektir. Bıçak değişimleri sırasında koruyucu eldiven kullanmayı ve güç kablosunun elektrikten çekilmiş olmasına sağlığınız ve güvenliğiniz açısından dikkat etmelisiniz. Dekupaj testere ile kesim kalitesini arttırmak için kesilecek malzemenin tezgahta oynamadan sabit bir şekilde durması da önemlidir.

 • Dekupaj Testere İle Kesim Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Dekupaj testere kullanımından önce keseceğiniz malzemenin bir tezgâhta bulunması çok önem taşımaktadır. Bu durum hem güvenli bir çalışma ortamı oluşturacak hem de düzgün kesimler ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Kesim sırasında dekupaj testerenizin elektrik kablosunun karışmamış olmasına ve kesilecek malzemenin üzerinde bulunmamasına dikkat etmelisiniz. Yaralanmaların önüne geçebilmek için güvenlik önlemlerinizi tam olarak aldığınıza emin olmanız gerekmektedir. Bu nedenle kesim işlemine başlamadan önce, baret ve eldiveninizi hazır bulundurmalı, işlem sırasında da mutlaka takılmalıdır. Dekupaj testerede kullanılan bıçakların gözden geçirilmesi, gerektiği zamanlarda da bu bıçakların mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Dekupaj testerenin kullanımından önce bıçakların yerine iyice oturduğundan emin olunmalı ve elektrik bağlantısının olup olmadığı kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Dekupaj testerenin bıçakları değiştirilirken de eldiven kullanılarak değiştirilmesi gerekmektedir. Bu sayede sürtünme kuvvetinden doğacak sıcaklıktan ve keskin bıçaklardan da korunmuş olacaksınız. Dekupaj testere ile kesim yaparken uygun bir tezgâhın kullanılması da hem kesimini kalitesini hem de daha güvenli bir ortamı beraberinde getirecektir. Bosch, Makita, Black & Decker, Einhell, Metabo gibi onlarca markanın içerisinden size en uygun dekupaj testerelerini bulabilir ve en ucuz fiyat seçeneklerini kolayca karşılaştırabilirsiniz.