Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz
Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz
1/2
Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz

Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz

n11
5 Fiyat Arasında En Ucuz
10.890 TL
Ücretsiz Kargo
n11

En Ucuz Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz Fiyatları

Perakende Fiyatları
Fiziksel mağazası da bulunan satıcıların fiyatları gösterilmektedir.
Mediamarkt10.999 TL
Teknosa12.999 TL
Koçtaş13.649 TL
5 Adet Fiyat Bulundu
PttAVM
Grundig Karşıyaka
PttAvm'yi Takip Et Binlerce Üründe İndirim Fırsatını Kaçırma!
Grundig Gdsp 2474 Bb Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz
3 dk önce güncellendi
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Taksit Seçenekleri
Sağlam Kart
Sağlam Kart
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Paraf
Paraf
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Axess
Axess
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Bonus
Bonus
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Bankkart
Bankkart
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Maximum
Maximum
Peşin Fiyatına 2 Taksit
1 Günde Kargo
Reklam11.599 TLÜcretsiz Kargo
n11
mediamarkt
Süper Ürünlerde Kaçmaz Fırsatlar n11'de.
Grundig GDSP2474BB Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz siyah
5 dk önce güncellendi
2 Günde Kargo
En Ucuz10.890 TLÜcretsiz Kargo
Mediamarkt
10 Yıldır Cimri'de
Mediamarkt
8,4
Satıcı Puanı
Ortalama Puan: 8,4 / 10
Mağaza puanı mağazanın aşağıdaki dijital platformlarda yer alan puanlarına göre hesaplanmıştır.
Trendyol
8,6 / 10(20652)
Google
6,8 / 10(1785)
Amazon
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
Hepsiburada
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
MediaMarkt uygulamasını hemen indir,  MediaMarkt Club avantajlarını kaçırma!
Grundig Gdsp 2474 BB Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz Siyah
10 dk önce güncellendi
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Taksit Seçenekleri
Paraf
Paraf
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Axess
Axess
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Advantage
Advantage
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Bonus
Bonus
Peşin Fiyatına 2 Taksit
QNB
QNB
Peşin Fiyatına 3 Taksit
World
World
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Bankkart
Bankkart
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Maximum
Maximum
Peşin Fiyatına 3 Taksit
10.999 TLÜcretsiz Kargo
Teknosa
10 Yıldır Cimri'de
Teknosa
Seçili Kategorilerde Peşin Fiyatına 6 Ay Taksit İmkanı
Grundig Gdsp2474bb Siyah Davlumbaz
16 dk önce güncellendi
12.999 TLÜcretsiz Kargo
Koçtaş
Koçtaş
8,6
Satıcı Puanı
Ortalama Puan: 8,6 / 10
Mağaza puanı mağazanın aşağıdaki dijital platformlarda yer alan puanlarına göre hesaplanmıştır.
Hepsiburada
9,1 / 10(198)
Trendyol
8,8 / 10(5171)
Google
6,0 / 10(329)
Amazon
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
Yüz Binlerce Üründe Avantajlı Fiyatlar Koçtaş'ta
Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz
5 dk önce güncellendi
Peşin Fiyatına 7 Taksit
Taksit Seçenekleri
Sağlam Kart
Sağlam Kart
Peşin Fiyatına 6 Taksit
Paraf
Paraf
Peşin Fiyatına 5 Taksit
Axess
Axess
Peşin Fiyatına 5 Taksit
Advantage
Advantage
Peşin Fiyatına 5 Taksit
Bonus
Bonus
Peşin Fiyatına 2 Taksit
QNB
QNB
Peşin Fiyatına 5 Taksit
World
World
Peşin Fiyatına 7 Taksit
Bankkart
Bankkart
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Maximum
Maximum
Peşin Fiyatına 4 Taksit
13.649 TLÜcretsiz Kargo
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı
cimri finans logoİhtiyaç Kredisi Seçenekleri
cimri finans maskot
Kredi Seçeneklerini İncele

Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz Fiyat Analizi

Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz Son 3 aylık fiyat değişimi

5 satıcı arasındaki en ucuz Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz fiyatı, 31.10.2026 tarihinde 10.890,00 TL. Son 3 ay içindeki en ucuz fiyatı 10.299,00 TL.

UcuzPahalı
Fiyat Alarmı Kur
TarihEn Düşük FiyatFiyat Değişimi
Bir önceki tarihte gösterilen en düşük fiyat ile aradaki farkı gösterir.
22/10/202610.890 TL+591,00 TL
16/10/202610.299 TL-261,00 TL
12/10/202610.560 TL-110,00 TL
10/10/202610.670 TL+371,00 TL
02/10/202610.299 TL-1.221,00 TL
01/10/202611.520 TL-120,00 TL
29/09/202611.640 TL-359,00 TL
27/09/202611.999 TL+1.700,00 TL
12/09/202610.299 TL-1.700,00 TL
11/09/202611.999 TL+1.700,00 TL
29/08/202610.299 TL-971,00 TL
10/08/202611.270 TL-490,00 TL
07/08/202611.760 TL+951,00 TL
05/08/202610.809 TL-350,07 TL
03/08/202611.159,07 TL
Dönem içi en düşük10.299 TL
Dönem içi en yüksek11.999 TL
Ortalama10.768,68 TL
Şu an en ucuz
10.890 TL

Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz Özellikleri

Genel Özellikler
Davlumbaz Tipi
Kontrol Tipi
Dokunmatik
Gürültü Seviyesi
70 dB
Kullanım Türü
Solo
Tasarım
Genişlik
595 mm
Derinlik
419 mm
Renk
Siyah
Davlumbaz Şekli
Eğimli
Ağırlık
13.9 kg
Teknik Özellikler
Enerji Verimlilik Sınıfı
A
Güç
210 w
Maksimum Emiş
720 m³/saat
Maksimum Emiş Sesi
70 dB
Ek Özellikler
Filtre Doluluk Göstergesi
Yok
Davlumbaz Uzaktan Kumanda
Yok
Geri Dönüş Önleme Sistemi
Yok
Her şey yolunda mı?
İlgini Çekebilecek Aramalar
Yorumlar

Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz Yorumları

cimri avatar
Grundig GDSP 2474 BB Siyah Yatay Cam Duvar Tipi Davlumbaz hakkındaki düşüncelerin bizim için önemli. Diğer kullanıcılarla paylaşmak ister misin?
Fiyatları karşılaştır, en ucuzunu bul ve yorumunu bırak.
Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın