Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları

Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları Fiyatları

73 Ürün gösteriliyor.
Malzeme - Kaplama

Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları

Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Klipsch Ev Sinema Ses Sistemi
 • Sefamerve Bayan Eşofman
 • Wonder Kids Bebek Giysi Takım
 • Teleplus Cep Telefonu Arka Kapak
 • Brit Konserve-Yaş Kedi Maması
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Avessa

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 5 Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları ürünü:

  2022 yılı Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  24 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 73 Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları modeli içerisinde en ucuz Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları fiyatı 26.0 TL iken, en yüksek Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları fiyatı 2999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları fiyatı ise 250.82 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Avessa Dambıllar & El / Ayak Ağırlıkları modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Avessa Dambıllar El ve Ayak Ağırlıkları

  Kurulduğu günden bu yana kullanıcıların her spor alanı için her türlü ihtiyacını karşılamayı kendine hedef edinen Avessa, ürettiği ürünlerle bu hedefini gerçekleştirir. Her tür spor için ürünler üreten Avessa, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan biridir. Özellikle vücut geliştirme ve fiziksel uygunluk sporları denilince akla gelen dayanıklı ve kaliteli ürünler üreten firma, ürettiği ürünlerle birçok sporcunun ihtiyaçlarını karşılar. Avessa dambıl Avessa tarafından üretilen ürünlerden biridir. El ağırlığı olarak da bilinen dambıllar vücut geliştirmede kullanılır. Avessa dambıl seti içerisindeki çeşitli boyutlardaki ağırlıklarla kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Avessa, gelişen teknoloji ve üretim tekniklerini de kullanarak kullanıcıların rahatlıkla ve güven içerisinde kullanabileceği ağırlıkları tasarlar ve üretir. Her zaman kullanıcı merkezli olmasının bir sonucu olarak da Avessa pazarda kendisinden söz ettirir. Ürettiği spor aletleri, her spor alanında profesyonel sporcular ve sporla ilgilenen kullanıcılar tarafından tercih edilir. Avessa, ürettiği ürünler ve bu ürünlerin kullanıcılara sağladığı yüksek deneyim sayesinde spor marketinde kullanıcılar tarafından aranan ve en çok tercih edilen markalardan biridir.

  Avessa Dambıllar El ve Ayak Ağırlıkları Çeşitleri

  Avessa el ağırlık modelleri, daha yaygın kullanılan adıyla dambıllar spor yapmak isteyen kullanıcıların tercihlerindendir. El ağırlıkları kullanıcılara çeşitli hareketleri yapmak için imkan sağlar. Bu ağırlıklarla kullanıcılar hedefledikleri kas bölgelerini geliştirir. Ağırlıksız yapılan sporlara nazaran ağırlıklarla yapılan sporlar, bölgesel geliştirmeyi mümkün kılar. Belli bir kas grubunu hedef alan egzersizler ağırlıklarla rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Avessa 5 kg dambıl spor salonlarında kullanıldığı gibi, evde kendi imkanlarıyla vücut geliştirme ve fiziksel uygunluk sporuyla ilgilenen kullanıcılar için de ideal dambıllardan biridir. Bu model ve diğer modellerle kullanıcı geliştirmek istediği kas ve kas gruplarını çalıştırır. Geleneksel dambılların yanında Avessa çaydanlık dambıl da üretir ve kullanıcılara sunar. Avessa 32 Kg Kettlebell Çaydanlık Dambıl kol, sırt, omuz ve göğüs gibi üst vücut bölgelerini geliştirmede kullanılır. Kütlesi fazla olduğundan giriş seviyesindeki kullanıcılar tarafından kullanılması sakıncalı olan bu model yerine kullanıcılar aynı türden olan Avessa 3 Kg Kettlebell Çaydanlık Dambıl kullanabilir. Bu sayede kullanıcı vücudunu incitmeden spor yapabilir. İnsan vücudunda her kas grubunun farklı kaldırma kuvvetleri olduğundan, set şeklinde ağırlık almak ve kas gruplarına uygun şekilde ağırlık kullanmak tavsiye edilir. Avessa her kütle ve modelden el ve ayak ağırlıkları üretir. Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcılar Avessa üretimi olan ağırlıklarla vücut geliştirme ve fiziksel uygunluk sporlarını rahatlıkla gerçekleştirirler. Avessa her yaştan kullanıcı için ürettiği ürünlerle, sporu her yaşa erişilir kılar. Kullanımı rahat ve malzemesi kaliteli olan ürünleriyle her kullanıcının ilgisini çeken Avessa; 5 kg, 10 kg ve 20 kg ağırlığındaki statik modellerinin yanında artırılabilir ağırlığa sahip dinamik modelleriyle de kullanıcılar tarafından tercih edilir. Avessa’nın bu modeli sayesinde kullanıcı, çeşitli boyutlardaki ağırlıkları kullanarak kendisine uygun bir ağırlık oluşturur. Bu model sayesinde başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar kullanıcı kendi ağırlıklarını seçerek sporunu gerçekleştirir. Beraberinde satılan çantası sayesinde kullanım sonrası kaldırılması ve depolanması kolaydır. Avessa her modeliyle, kullanıcılarına kalite ve güzel bir deneyim vadeder.

  Avessa Dambıllar El ve Ayak Ağırlıkları Fiyatları

  Avessa dambıl fiyatları dambılın ağırlığına ve yapımında kullanılan malzemeye göre değişir. Kullanıcılar kendi ihtiyaçları ve bütçelerine uygun bir el ve ayak ağırlığı bulur. El ağırlıkları kullanıcılar tarafından daha çok tercih edildiğinden, ayak ağırlıklarına göre daha ucuz olur. Üst vücut geliştirmek isteyen kullanıcılar, kendilerine uygun gördükleri ağırlık ve fiyattaki Avessa ürününü satın alır. Avessa ürettiği kaliteli ağırlıklarla, kullanıcılara bu imkanı tanır. Avessa 2 X 2 Kg plastik köşeli dambıl giriş seviyesindeki ağırlıkları, uygun ergonomisi ve set olması sayesinde her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak özelliktedir. Ayak ağırlıkları da kullanıcıların alt vücut çalışma ihtiyaçlarını karşılamak için Avessa tarafından uygun fiyatlarla sunulur. El ve ayak ağırlıklarının kütlesi arttıkça kullanılan malzeme miktarı da arttığından fiyat artış gösterebilir. Bununla beraber, tekli ürünlere nazaran set ürünler almak, hem içerdiği çeşitler bakımından hem de daha ekonomik olması açısından kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir. Avessa tekli ve set ürünleri kullanıcılarına yüksek kalitede sunar. 

  Avessa Dambıllar El ve Ayak Ağırlıkları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Her ne kadar Avessa kaliteli ve güvenlikli ürünler üretiyor olsa da, her ağırlık her kullanıcı için uygun değildir. Kullanıcının spor geçmişi ve vücut yapısı alacağı el ve ayak ağırlıklarının kütlesini etkiler. Kullanıcı vücut geliştirme veya fiziksel uygunluk sporuyla ileri seviyesinde  ilgileniyorsa Avessa dambıl 10 kg ağırlığı kullanıcı için uygun seçeneklerden biridir. Aynı zamanda dambılın dış yapı malzemesi de dikkat edilmesi gereken özelliklerden biridir. Avessa kauçuk dambıl tutumu ve kullanımı rahat bir dambıl modelidir. Kullanıcı yapmak istediği sporu da dikkate alarak alacağı ürünü seçer. Vücut geliştirme sporu için, vücudun spor sırasında stres altında bırakılması gerektiğinden, kullanıcı normalde kaldırabileceğinin daha üstünde ağırlıklarla çalışır. Vücudun hangi bölgesinin geliştirilmek istediği de alınan ürünü etkiler. El ağırlıklarıyla omuz, pazu, göğüs gibi üst vücut bölgeleri çalıştırılırken; ayak ağırlıklarıyla baldır, uyluk ve kalça gibi vücudun alt bölgeleri çalıştırılır. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda uygun ağırlık tipini seçer.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery