track source
track source

Çocuk Eldiveni

Çocuk Eldiveni Fiyatları

53 Ürün gösteriliyor.
Çocuk Eldiveni fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çocuk Eldiveni modelleri ve Çocuk Eldiveni fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çocuk Eldiveni kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Koton, Nike, DeFacto, Penti. 53 adet Çocuk Eldiveni fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çocuk Eldiveni Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çocuk Eldiveni markası:

En Çok İncelenen Çocuk Eldiveni Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çocuk Eldiveni Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 53 Çocuk Eldiveni modeli içerisinde en ucuz Çocuk Eldiveni fiyatı 5.9 TL iken, en yüksek Çocuk Eldiveni fiyatı 114.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çocuk Eldiveni fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çocuk Eldiveni fiyatı ise 43.91 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çocuk Eldiveni Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çocuk Eldiveni

Çocuklarda doğumdan itibaren ihtiyaca uygun özelliklerde giyim ürünleri kullanılır. Yaz ve kış sezonunda farklı özelliklerde ki ürünlere ihtiyaç artar. Kış sezonunda dış giyim ürünleri, sıcak tutma özelliğine sahip kıyafetler ve şapka, eldiven ya da atkı gibi ürünler sıklıkla tercih edilir. Eldiven çeşitleri bebeklerde yeni doğumdan itibaren kullanılan ürünler arasındadır. Çocuk eldiven çeşitleri farklı birçok marka tarafından farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Günlük yaşantı içerisinde soğuktan korunmak amacı ile atkı, eldiven ve şapka takımları tercih edilebilir. Ürünlerin üretimi yapılırken çocukların kullanım esnasında rahat etmeleri ve konforlu şekilde soğuktan korunmaları hedeflenir. Çocuk eldiven çeşitlerinde en fazla tercih edilen seçeneklerin başında örgü eldivenlerin geldiği söylenebilir. Ürün çeşitliliğinin fazla olması sebebi ile her yaştan kullanıcı kolaylıkla temin edebilir. Çocuklarda yaş aralığına göre farklı özelliklerde ürün üretimleri mevcuttur. 0 - 4 yaş arası çocukların kolaylıkla giyip çıkarabilmesi için tek parmaklı ürünler üretilmiştir. Yaş aralığı büyüdükçe parmaklı ve parmaksız tasarımlarda ürünlerin kullanımı daha rahat yapılabilir. 

Çocuk Eldiveni Çeşitleri

Hazır giyim sektöründe ürün çeşitliliği gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde oldukça fazla hale gelmiştir. Ürünlerin üretimi yapılırken kullanıcı ihtiyaçları ve mevsim şartları dikkate alınır. Çocuklarda doğumdan itibaren gelişimine uygun kıyafet seçenekleri kullanılır. Kış sezonunda dış giyime uygun yardımcı ürünler kullanımı oldukça fazladır. Ellerin soğuktan korunmasını önlemek için eldiven çeşitleri üretilmiştir. Çocuk eldivenleri farklı malzemeler kullanılarak tasarlanır ve üretilir. Çocuk eldiven modelleri çocukların yaşına uygun özelliklerdedir. Modeller tasarlanırken çocukların yaş aralıkları baz alınır. Küçük çocuklarda tek parmaklı modeller daha rahat kullanılabilir. Tek parmaklı ürünlerin giyilmesi oldukça kolaydır. Bileği kavrayan yapıları ile elde kayma yapmadan soğuktan korunmayı sağlar. Parmaklı eldiven modellerinde tam parmaklı ve yarım parmaklı tasarımlar yapılmıştır. Örme, polar veya deri gibi seçeneklerde üretilen ürünlerde en fazla tercih edilen yaş aralığı fazla olan örme eldivenlerdir. Küçük çocuklar için örgü eldiven çeşitleri içerisinde eğlenceli motiflere yer verilmiştir. Daha büyük yaşlardaki çocuklar için ürünlerin üzerinde aksesuar kullanımı yapılmıştır. Renk ve desen seçenekleri oldukça fazladır. Yarım parmaklı çocuk ürünlerinde gerektiği zaman parmakları açıp kapatabilmek için kese şeklinde kapaklı tasarımlar mevcuttur. Çocuk eldiven büyük yaş aralığına hitap eden modellerde daha modern ve spor tasarımlar yapıldığı görülür. Uygun atkı ve şapka kombinleri ile şık görünümler elde edilirken, soğuğun etkilerinden de korunulur. Günlük yaşantı içerisinde serin havalarda sıklıkla kullanılan eldivenler tek başına temin edilebildiği gibi 2’li takım halinde de temin edilebilir. Aynı zamanda ürünlerde atkı, bere, eldiven setlerini de bulmak mümkündür. Kayak sporu ile ilgilenen çocuk kullanıcılar için özellikli ürün üretimi markalar tarafından yapılır. Kayak eldivenlerinin dış yüzeyleri su geçirmez yapıdadır. İç kısımlarında ise hava alan yumuşak polar malzeme kullanılır. Manşetlerinde açılmayı önlemek için lastik ve cırt cırt gibi sabitleyici özelliklere yer verilir. Hava alan yapıda olması elin soğuktan korunurken terlemesine de engel olur. Çocuk eldivenlerinde çocukların sevdiği çizgi film karakterleri, ponpon gibi çeşitli aksesuarlar kullanılarak üretilen ürünler vardır. Erkek ve kız çocuk kullanıcılar için tasarımları farklı ürün alternatifleri bulunur. 

Çocuk Eldiveni Fiyatları

Çocuk eldivenleri kış sezonunda en fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Piyasada birçok markaya ait üretim malzemeleri ve tasarımları farklı ürün seçeneği yer alır. Çocuk eldiven fiyatları ürünün üretim malzemesine göre değişkenlik gösterir. Değişen fiyatlar ile çeşitli internet alışveriş sitelerinde eldiven çeşitlerini temin etmek mümkündür. Çocuk eldivenlerinde her bütçeden kullanıcının ihtiyacına uygun seçenekler bulunur. Çocuk eldiven çeşitlerini uygun fiyat avantajlarını yakalayarak temin etmek cimri.com ile oldukça kolaydır. Sayfa üzerinden ürünlere ait tüm özellikler incelenebilir ve aynı zamanda aynı ürüne daha az ödenebilir. Çocuk örgü eldiven çeşitleri üretim malzemesi sebebi ile uygun fiyatlı ürünlerdendir. Örgü eldivenlerin üzerinde kullanılan işlemeler ve aksesuarlar, kalın örme biçimi fiyatın yükselmesine sebep olabilir. Örgü eldivenlerde yarım parmaklı modellerde düğmeli kapama seçeneği bulunan ürünlerde yine fiyat değişkendir. Çocuk eldivenlerinde günlük kullanımın dışında kayak sporunda kullanımına uygun özelliklerde ürünlerin üretimi de mevcuttur. Doğa sporlarında kullanım yapılabilecek ürünler maksimum ısı seviyesi sağladığı için maliyetli ürünlerden olur. 

Çocuk Eldiveni Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hazır giyim sektöründe her sezon çocuk kullanıcılar için üretilen ürün koleksiyonları yenilenir. Kış sezonunda dış giyim ürünleri ile birlikte bere, eldiven, atkı gibi koruyucu ürünlere de ihtiyaç duyulur. Eldivenler kış sezonunda sıcak tutan yapısı ile en fazla ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alır. Çocuk eldiven çeşitlerinde farklı üretim materyalleri kullanılmış ve çocuklara hitap eden tasarımlar yapılmıştır. Örgü eldivenler kullanım rahatlığı ve sıcak tutması sebebi ile sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. 0 - 4 yaş arası çocuklarda kese şeklinde tek parmaklı ürünlerin kullanımı daha kolaydır. Örgü ve polar seçenekleri olan ürünlerin tasarımında farklı figürlerin olduğu ürünler çocuklar tarafından severek kullanılabilir. 4 yaşından büyük çocuklar kıyafetlerini kendileri giyebildikleri için parmaklı eldivenleri tercih edebilir. Bu sayede parmaklarını rahatlıkla oynatabilir. Kayak sporu ile ilgilenen kullanıcılar için daha kalın ve sıcak tutma özelliği yüksek ürünler üretilmiştir. Bu ürünler tercih edilerek eldivenin su geçirmesi ve elin üşümesi önlenmiş olur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery