Ciltli Defter

Ciltli Defter Fiyatları

347 Ürün gösteriliyor.
Ciltli Defter fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ciltli Defter modelleri ve Ciltli Defter fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ciltli Defter kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Faber Castell, Gıpta, Mikro, Leitz. 347 adet Ciltli Defter fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ciltli Defter Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ciltli Defter markası:

2021 yılı Ciltli Defter Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 347 Ciltli Defter modeli içerisinde en ucuz Ciltli Defter fiyatı 3.56 TL iken, en yüksek Ciltli Defter fiyatı 470.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ciltli Defter fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Ciltli Defter fiyatı ise 22.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ciltli Defter Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ciltli Defter

Genel olarak, not defterleri nasıl kullanıldıklarına, sayfa sayısına, nasıl ciltlendiklerine, kapak malzemesine göre değişiklik gösterir. Bireysel ihtiyaçlarınız için doğru defter türünü seçerken dikkate almak isteyebilirsiniz. Defterler çeşitli boyutlarda ve sayfa tasarımları ile gelir. En yaygın sayfa tipi 7mm çizgili defterlerdir. Sayfa sayısı ise defterden deftere göre değişir. Bir not defteri büyük ölçüde sayfa sayısına göre belirlenir. Bir "sayfa" kağıt aslında iki "sayfa" dır. Dolayısıyla, kaç sayfa aldığınızdan emin olmak için ürün listeleme özelliklerini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Daha fazla sayfanın daha kalın, daha ağır bir deftere dönüştürüldüğünü unutmayın. Bu nedenle, hafif defter bir çantada yanınızda kalması için daha az yer kaplaması açısından ideal olabilir. Kağıt ağırlığı is defterlerin ağırlığını oluşturur. Metrekare başına gram anlamına gelen GSM kağıt ağırlığını ifade eder. Daha ağır kağıtlar genellikle daha kaliteli kağıtlar anlamına gelir. Dolma kalem kullanarak yazıyorsanız iyi bir seçenek olabilir. Ciltli defter modellerine göz atarken bazı özellikleri göz önünde tutabilirsiniz.

Ciltli Defter Modelleri

Kapak seçenekleri de defterden deftere göre değişir. Ayrıca çok çeşitli kapaklar vardır. En yaygın olanı, kağıttan daha ağır olan ve kart kapakları olarak adlandırılan sayfaları koruma altında tutan kapaklarıdır. Kart kapakları düz veya baskılı olabilir. Daha ağır kapak türleri arasında PU, PVC, deri görünümü ve deri kılıflar bulunur. Ciltleme türleri de modelden modele göre değişir. Spiral defterler ise defter tipleri arasındadır. Sayfalardan geçen bir spiral tel var. Bir defteri zarar görmeden tek yüze tutmanız gerekiyorsa veya sayfaları düzenli olarak kullanacaksanız bunlar yararlıdır. Zımba ciltleme defterleri de diğer bir türdür. Bu ciltleme daha ince defterler için kullanılır. Genellikle 64 sayfa veya daha az defterler bu kategoridedir. Zımba sayfaların ortasına yerleştirilir ve ardından sayfalar not defterine katlanır. Dikiş ciltleme defterleri ise diğer bir seçenektir. Dikişli ciltleme, zımba ciltlemeye benzer. Burada dikişler zımba gibi kullanılır. Bunun yanında daha fazla sayfası olabilir. Genellikle daha sağlamdır. İplik ve tutkal kombinasyonu, daha sağlam ciltli defterler olduğu için uzun süre kullanıma uygundur. Defterler ise farkı boyutlarda üretilir. Bunlar arasında A4 ve A5 yaygındır. Stil ve fonksiyon sunan defterler kullanmak için uygundur. Seçenekler arasında sert veya yumuşak kapaklar; astarlı, astarsız, kare ve küçük - ekstra büyük boyutlarda olan defterler tercih edilebilir. Stil ve incelik sizin için önemliyse trend tasarımları olan serilere bakabilirsiniz. Çocuklar ve genç gençler için renkli kapak tasarımları vardır. Bunun yanında defterler kullanım alanlarına göre sınıflandırılır. Ciltli müzik defteri modelleri genellikle 55 sayfa veya daha fazladır. Boyut olarak da defterlerde değişiklikler vardır. Ciltli not defteri ise farklı kapak malzemeleri ile dikkat çeker. Deriden yapılan kapaklara sahip olan defterler oldukça kullanışlı ve şıktır. Deriden yapılan defterlerde geniş renk seçenekleri bulunur. Ciltli çizgisiz defter ise çizim yaparken kullanılabilir. A5 ciltli defter modelleri ise spiralli veya karton sert kapaklı olabilir. Ciltli eskiz defteri ise çizim veya tasarımlarda kullanılan defterlerdir. Ciltli nota defteri siyah kaplamasıyla dikkat çeker. Ciltli çizgili defter modelleri ise farklı kapak resimlerinde üretilir. 

Ciltli Defter Fiyatları

Deri ciltli defter fiyatları kullanılan derinin kalitesine, defterin boyutuna ve markasına göre değişiklik gösterir. Genellikle fiyatları etkileyen noktalar defterlerin kalınlıkları ve boyutlarıdır. Marka satın alırken önemli bir etken olsa da defterlerin yaprak sayıları fiyatların belirlenmesinde öne çıkar. Satın alırken yaprak sayısı, defter boyutu ve fiyat gibi özellikleri takip edebilirsiniz. Defterler arasında fiyat karşılaştırması yapmak için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile sunulan defterler farklı amaçlara hizmet için kullanılırken bazı defterler çok amaçlıdır. Not defterleri boyutlarıyla ve hafiflikleri nedeni ile çantada taşımaya uygundur. Fiyatları değiştiren noktalar arasında defterlerin kapak malzemeleri de bulunur. Deri hem şık hem de kullanışlı bir malzemedir ve sıklıkla defter kapaklarında kullanılır. Satın almadan önce fiyat ve özellik açısından incelediğiniz  defter modellerinin yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Cimri.com yönlendirmesi ile çeşitli sitelerden istediğiniz defterleri satın alma imkanına sahipsiniz.

Ciltli Defter Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

A4 ciltli defter veya çizgili- çizgisiz defter satın alırken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Bu özellikler arasında ise defterlerin kapak malzemeleri, tasarımları, boyutları, kaç yaprak oluşları modelden modele değişir. Kalın bir defter aynı zamanda oldukça ağırdır ve hafif ve küçük bir not defteri almak isterseniz farklı renklerde tasarlanan not defterlerine göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra renk ve tasarım defter kullananlar için önem taşır. Kaliteli defterlerin yaprakları genellikle beyazdır ve yazı yazıldığında arka sayfada belli olmaz. Bu defterler daha kalın yapraklıdır. Ciltli defterler kolay kolay dağılma yapmadığı tercih edilir. Satın alırken defter ürün özelliklerine dikkat ederek satın alabilirsiniz. Markadan markaya değişen tasarımsal farklılıklar geniş bir ürün seçeneği sunar. Defterler farklı amaçlara hizmet etmek için yapılır. Müzik defterleri satır sayıları ve içerdikleri müzik sembolleri açısından özeldir. Not defterleri hem çizgili hem çizgisiz olabilir. Kareli ya da çizgili olma özellikleri de defterden deftere göre değişir. Eskiz defterleri dışında genellikle iki seçenek de bulunur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery