track source
track source
track source

Cep Telefonu Kalemi

Cep Telefonu Kalemi Fiyatları

39 Ürün gösteriliyor.
Cep Telefonu Kalemi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cep Telefonu Kalemi modelleri ve Cep Telefonu Kalemi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cep Telefonu Kalemi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Zore, Samsung, Ally, S-Link. 39 adet Cep Telefonu Kalemi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cep Telefonu Kalemi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Cep Telefonu Kalemi markası:

En Çok İncelenen Cep Telefonu Kalemi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Cep Telefonu Kalemi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 39 Cep Telefonu Kalemi modeli içerisinde en ucuz Cep Telefonu Kalemi fiyatı 7.5 TL iken, en yüksek Cep Telefonu Kalemi fiyatı 649.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cep Telefonu Kalemi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Cep Telefonu Kalemi fiyatı ise 175.86 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cep Telefonu Kalemi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Just Mobile Alupen Gümüş Apple iPhone - İpad Kalem
Just Mobile Alupen Gümüş Apple iPhone - İpad Kalem
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung Galaxy Note 4 Orjinal S Pen Siyah Stylus Kalem
Samsung Galaxy Note 4 Orjinal S Pen Siyah Stylus Kalem
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung Galaxy Note Edge Orjinal S Pen Stylus Beyaz Kalem
Samsung Galaxy Note Edge Orjinal S Pen Stylus Beyaz Kalem
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung Galaxy Note 5 Stylus S Gold Pen Kalem
Samsung Galaxy Note 5 Stylus S Gold Pen Kalem
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung Galaxy Note 8 N950 Uyumlu Siyah Kalem S Pen
Samsung Galaxy Note 8 N950 Uyumlu Siyah Kalem S Pen
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cep Telefonu Kalemi

Bilgisayarlardan sonra belki de teknolojik gelişmelerin en büyüğü cep telefonları olabilir. Zamanla çok etkili bir kitle iletişim aracı haline gelen cep telefonları, temel arama özelliğinin çok ötesine geçmiş durumdadır. İlk ortaya çıktığında tuşlu tasarımla sunulan cep telefonlarının, sonradan ekranı giderek büyür ve tuş sayısı da azalır. Özellikle 2000’li yıllardan sonra dokunmatik ekran özelliğinin yaygınlaşması ile cep telefonları gittikçe tuşsuz hale gelir. Bu durum da kullanıcılara farklı imkanlar sunabilme şansı doğurur. Mesela; telefon ekranına bir kağıda yazı yazar gibi yazmak isteyen kullanıcılar için cep telefonu kalemi ortaya çıkar. Bu kalem yardımıyla el yazısı ile telefona giriş yapmak mümkün hale gelir. Ayrıca çizim yapmak isteyen kullanıcılar da tabletlerinin ekranlarına ipad kalemi yardımıyla rahatça çizim yapabilirler. Böylece dokunmatik ekranların gelmesiyle ortadan kalkan tuşların yerini daha geniş kullanım biçimiyle cep telefonu kalemi alır. Sadece yazı yazmak ya da çizim yapmak değil; parmak hareketleriyle gerçekleştirilen tüm etkileşimleri de cep telefonu kalemiyle yapmak mümkündür.

Cep Telefonu Kalemi Modelleri ve Özellikleri

Cep telefonu kalemi modelleri birçok marka tarafından farklı tasarımlar ve özelliklerde kullanıcıların karşısına çıkar. Hatta bazı modeller için onlara özel kalemler üreten markalar bu kalemlere o telefonla daha iyi etkileşimde bulunabilmesi için çeşitli ek özellikler de koyabilirler. Bu nedenle, iphone kalemi gibi eğer bir model için özel olarak üretilen bir cep telefonu kalemi varsa onu kullanmak en iyi seçenektir. Apple markası tarafından üretilen iphone ve ipad modelleri için o modele özel üretilen cep telefonu kalemi daha etkin bir deneyim sağlar. Aynı şekilde Apple gibi dünya çapında üretim ve satış yapan bir diğer marka olan Samsung da kendi modellerine özel olarak samsung kalemi üretir. Bazı cep telefonu kalemi modellerinde telefonda ek menüler açmaya olanak sağlayan tuşlar da bulunabilir. Bu kalemler tasarım olarak bazen gerçek bir kalem görünümünde olabilir. Bazen de ucu yuvarlak biçimde dokunmatik özellikli olarak tasarlanmış olabilir. Tükenmez kalem görünümünde olan cep telefonu kalemi modelleri, ince uçları sayesinde çizim yapmak için daha uygun ve kolay kullanım sağlarlar. Modele özel üretilen kalemler için o model üzerinde cep telefonu kaleminin takılabileceği yuvalar da bulunabilir. Böylece ihtiyaç anında hemen telefonun yuvasından çıkarılarak kullanılabilir. Tasarım olarak yazma sırasında gerçek kalem gibi hissettiren cep telefonu kalemleri de kullanıcılar için daha iyi bir deneyim sağlarlar. Kullanıcıların zevk ve isteklerine göre farklı renk seçenekleriyle sunulabilir. Kapasitif ekranlı cep telefonlarında daha iyi bir kullanım sağlamak için yuvarlak uçlu kapasitif cep telefonu kalemi tercih edilebilir. Böyle elde edilebilecek en hassas kullanımlara ulaşılabilir. Modele özel üretilmemiş olan cep telefonu kalemleri, üzerlerinde bulunan klipsleri sayesinde gömlek cebine ya da çanta gözüne takılarak şık biçimde kullanılabilir. Bazı cep telefonu kalemleri sunduğu özelliklere bağlı olarak şarjlı kullanım gerektirebilir. Ayrıca şarjının çabuk bitmemesi için de açma kapama imkanı da bulunur. İhtiyaç duyulduğu zaman bağlantı kablosu yardımıyla kolayca şarj edilerek tekrar kullanılabilir. Kullanıcılar ellerinde bulunan telefon veya tablete uygun olacak şekilde seçim yapabilirler.

Cep Telefonu Kalemi Fiyatları

Cep telefonu kalemi fiyatları her kesimden kullanıcıya hitap edecek biçimde çok geniş bir aralığa sahiptir. Desteklediği özellikler, hassasiyet kapasitesi, şarj durumu, tasarım ve üretildiği materyal gibi özellikler açısından her cep telefonu modelinin fiyatı farklılık gösterir. Hassasiyet isteyen kullanıcılar için dokunmatik telefon kalemi modelleri normal kullanım ya da çizim ihtiyacına bağlı olarak farklı fiyatlarda sunulur. Cep telefonu kaleminin üretiminde kullanılan materyaller doğrudan maliyet hesabını etkilediği için fiyatlar üzerinde etkilidir. Daha zevkli ve özel tasarımlar arayışındaki kullanıcılar için özel işlemeli kalemler tasarımında daha yoğun bir uğraş ile elde edildiğinden fiyatı da buna bağlı olarak değişir. Belirli bir cep telefonu modeline özel olarak üretilen kalemler de o telefon üzerindeki yuvaya uygun şekillendirilir. Ayrıca üzerinde tuş bulunuyorsa cep telefonuna uygun biçimde programlanır. Bu programlama süreci cep telefonu kalemi üzerinde ek işlemler gerektirdiğinden fiyatını etkileyen bir faktördür. Şarj açısından; daha uzun süre kullanım imkanı sunan cep telefonu kalemlerinin pil kapasitesi yüksek olduğundan fiyat olarak da değişiklik gösterirler.

Cep Telefonu Kalemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcılar ellerinde bulunan cep telefonuna ve ihtiyaçlarına bağlı olarak cep telefonu kalemi tercihinde bulunmalıdırlar. Öncelikle ellerindeki modele özel üretilen bir kalem bulunması halinde en uygun performansı onunla sağlarlar. Eğer yoksa kullanım amaçları üzerinden değerlendirme yapabilirler. Çizim yapmak gibi ince detaylar gerektiren kullanımlarda; ince uçlu dokunmatik tasarımlara sahip cep telefonu kalemi siyah modelleri inceleyebilirler. Fakat normal kullanım için ama hassas bir performans bekleyen kullanıcılar ise yuvarlak uçlu kapasitif ekran uyumlu modelleri tercih edebilirler. Renk seçenekleri doğrudan kullanıcının zevkine kalmış olsa da birlikte kullanacakları telefona uygun tercihler daha şık bir görünüm sağlayabilir. Telefon üzerinde kendisine uygun yuva bulunmayan cep telefonu kalemi beyaz modelleri arasından klipsli seçenekleri seçerek kolay ve rahat bir kullanım sağlarlar. Satın almak istenilen modeller arasında şarj özelliği de göz önünde bulundurulmalıdır. Şarj konusunda sıkıntı yaşamamak için daha uzun pil ömrüne sahip cep telefonu kalemi modelleri tercih edilebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery