Case4U, Nokia, Apple, Ipg, IWILL, Samsung, Dark, Microsonic, Greenmate, Ttec, I-TechGear, Lf, Belkin, Asus markalı cep telefonu arka kapak modellerini en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

Cep telefonu arka kapak ne işe yarar?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte cep telefonları hayatımızın olmazsa olmazları arasına girdi. Son çıkan ürünlerden kullanıyorsanız, yaklaşık 2000TL – 3000TL gibi bir fiyat aralığında olan cihaza sahipsiniz demektir. Telefonlarınızı, düşmelere, çarpmalara, çizilmelere, vurmalara hatta suya düşmeye karşı koruyabiliyor olmanız önemlidir. Garanti kapsamına girmeyen, kullanıcı hatası olan kazalarda, onarım tamir masrafları çok fazla olabiliyor. O nedenle, telefonları daha uzun ömürlü kullanmak, değiştirmek istediğinizde değerine satabilmek için koruyucu kılıflar üretilmiştir. Bu kılıflardan biri de cep telefonu arka kapak koruyucularıdır. Bu koruyucular, sadece güvenlik için değil, aynı zamanda süslü ve şık oldukları için de tercih edilirler. Bayanlar genellikle, renkli, taşlı gösterişli modelleri tercih ederken, erkekler daha sade düz modelleri tercih ederler. Ayrıca, bazı programlar sayesinde telefon kılıfı tasarlamak da mümkün hale gelmiştir. Kendi tasarladığınız telefon kapağınızı kullanabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Cep telefonu arka kapak modelleri nelerdir?

Telefon kılıfları, telefonun markasına ve modeline göre birçok farklı modelde üretilebilmektedir. Yeni çıkan telefonlar için arka kapak bulmak daha kolay iken, eski telefonlar için biraz daha zor olabilmektedir. Yeni telefonlar için daha fazla arka kapak alternatifi vardır. Telefon modeli eskidikçe, kapak alternatiflerinin bulunabilirliği de azalır. Deri, plastik, karbon fiber, silikon gibi malzemelerden üretilen, çeşitli renklerde telefon arka kapakları vardır. Eski, yeni birçok telefon markası için telefon arka kapak arayışınız varsa, cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Telefon kapağı markaları nelerdir?

Cimri.com sitesini inceleyerek, satın almak istediğiniz ürün üzerindeki, ‘fiyat alarmı’ sekmesini etkin konuma getirebilir, indirim, fırsat ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Cimri.com sitesi, satın almak istediğiniz ürün için tek tıkla fiyat karşılaştırması yapmanıza yardımcı olur. Online alışveriş sitelerini tek tek dolaşmanıza gerek kalmadan, beğendiğiniz ürünü ‘en ucuz’ şekilde satan sanal mağazayı, tek tıkla kolayca bulabilirsiniz.