Marka
Vestel
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
 • Cep telefonu kategorisinde bulunan cep telefonları, günümüzün teknolojisi ile, ileri seviyede işlem yapma kapasitesine sahip ve gelişmiş bağlantı seçenekleri sunan taşınabilir telefonlardır. Bu ürünler, günümüzde hayatın en önemli parçalarından birini oluşturmaktadır. Cimri’de Apple, Samsung, LG Sony, General Mobile gibi yüzlerce markanın içerisinden ihtiyaçlarınıza en uygun cep telefonu modellerine ulaşabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile dilediğiniz modele kolayca sahip olabilirsiniz..

 • Cep telefonu seçerken nelere dikkat edilmelidir?

  Cep telefonları hayatımızın önemli iletişim araçlarındandır. Dilediğiniz kişiye anında ulaşabilme imkanı sağlayan bu ürünleri seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Seçerken ilk dikkat edilmesi gereken nokta ekran boyutudur. Seçeceğiniz modelin ekran boyutunun ihtiyaçlarınızı karşılayacak büyüklükte olması önemlidir. Ancak, taşıma sırasında veya tek elle kullanırken de size uygun olan büyüklükte bir model seçmelisiniz. İkinci bir önemli nokta ise kamera çözünürlüğüdür. Kameraları artık birçok fotoğraf makinesinin yerini almıştır. Fotoğraf çekmeyi seven kişilerdenseniz, tercih edeceğiniz kameraya da özen göstermeniz gerekmektedir. Tercih edeceğiniz bir diğer özellik ise işlemci ve RAM gücüdür. Günümüzde pek çok farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Oyun oynamak ya da profesyonel uygulamaları verimli bir şekilde kullanabilmek için, donanım bileşenlerinin doğru orantılı şekilde olması gerekmektedir. Yüksek donanıma sahip modeller performans açısından da öne çıkmaktadır. Cep telefonlarında bir problem olarak karşınıza çıkabilecek bir diğer önemli husus ise batarya performansıdır. Tercih edeceğiniz modelin batarya performansına da dikkat etmeniz gerekmektedir. İşletim sistemi, tercihleri etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Bu işletim sistemlerinin kullanıcı deneyimlerine göre seçimleri yapılmalıdır. Depolama alanı da satın almadan önce bakılması gereken noktalardandır. Cep telefonlarınızın depolama alanına karar verirken, ihtiyaçlarınızı doğru şekilde belirlemelisiniz.

 • Cep telefonu ekranı nasıl korunur?

  Günümüzde sıklıkla karşılaşabileceğiniz problemlerden biri dikkat etmenize rağmen zarar görebilen cep telefonu ekranlarıdır. Ekranlarını korumak için bir ekran koruyucu edinebilir ve dışarıdan gelebilecek zarara karşı önleminizi alabilirsiniz. Ekranına koyabileceğiniz nano teknolojisine sahip cam ekran koruyucuları özellikle kırılmalara karşı önleyicidir. Cep telefonu ekranınızı korumanın bir diğer yolu ise kasko yaptırmanızdır. Herhangi bir aksilik ile karşılaştığınızda ürününüzün kaskolu olması, sizi ekstra bir maliyetten de kurtaracaktır.

  Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda, size en uygun cep telefonu modellerine ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile Cimri.com’dan sahip olabilirsiniz.