Vestel Cep Telefonları

En Ucuz Vestel Cep Telefonları Fiyatları

58 ürün gösteriliyor.
5G Desteği
Ekran Boyutu
Ekran Gövde Oranı
RAM Kapasitesi
Dahili Depolama (Hafıza)
Batarya Kapasitesi
Kamera Çözünürlüğü
Ön (Selfie) Kamera Çözünürlüğü
Diyafram Açıklığı
4.5G Desteği
Çözünürlük Standartı
İkinci Arka Kamera
Video Kayıt Çözünürlüğü
İşletim Sistemi
USB Type-C
Parmak İzi Okuyucu
İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü
Ağırlık
Video FPS Değeri
NFC
İşlemci Çekirdek Sayısı
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
Çıkış Tarihi
Hızlı Şarj

Vestel Cep Telefonları

Vestel Cep Telefonları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Vestel Cep Telefonları ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Vestel Cep Telefonları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Vestel Cep Telefonları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Starmaxx Lastikler
 • Apple Akıllı Saat
 • Regal Televizyonlar
 • Philips Televizyonlar
 • Samsung Çamaşır Makineleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Vestel Cep Telefonları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Vestel
  Cimri'nin Seçimi

  Vestel Cep Telefonları

  Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. Sadece konuşmak ve mesajlaşmak değil aynı zamanda internete girmek, fotoğraf ve video çekmek gibi birçok işe de yarıyor. Tüm bunların dışında teknolojinin ilerlemesi ile sayısız özellik kazanan telefonların hayatımızı ne kadar kolaylaştırdığı ve keyifli hale getirdiği tartışılmaz bir gerçek. Hayatımızın kolaylaşmasına yardımcı olan telefon markalarından biri de yerli markamız Vestel akıllı telefonlar.

  Vestel cep telefonu hepimizin bildiği üzere yerli üretimlerimizden biri. Ağırlıklı olarak beyaz eşya üreten Vestel akıllı telefon teknolojilerinin gelişmesi ve piyasada yabancı markaların çok pahalıya telefon satması üzerine daha uygun fiyata telefon alabilmemiz için piyasaya giriş yaptı. Vestel telefonlar fiyatlarına göre maksimum performansı kullanıcılara sunarak uygun fiyata da güzel telefonlar satılabileceğini gösterdi. Kendine özgü tasarımları ve özellikleri ile Vestel telefon modellerine genel olarak bir göz atalım isterseniz.

  Vestel Cep Telefonu Modelleri Nelerdir?

  Vestel, Venus modeli ile tek bir model ve bu modelin alt serileri ile çok fazla kafa karıştırmayacak üç farklı alt seri oluşturmuş kullanıcıları için.

  1) Vestel Venus Z Serisi

  Vestel Z serisi ile orta ve üst segment telefon modelleri üretmeyi amaçlıyor. Z serisinde Vestel’in diğer serilerine göre daha iyi kameralar bulmak mümkün. İşlemci, dahili hafıza ve ram kısmında da kullanıcıları için yüksek performans sunuyor. Eğer performansı yüksek ve kamerası çok iyi bir telefon arıyorsanız Z serisine göz atmanızda fayda var.

  2) Vestel Venus V Serisi

  Vestel V serisi ile kamera performanslarını ortalama olarak veriyor. Telefon performansını ve batarya genişliğini ön plana çıkaran bu modeller, standart kamera kalitesi haricinde size bir dezavantaj sunmuyor. V serisi kamera odaklı değil daha çok fiyat ve performans odaklı bir seri sunuyor. Kamerasını sık kullanmayan kullanıcılar için oldukça iyi bir seri diyebiliriz. Diğer serilere göre oldukça uygun fiyatlara sahip olduğunu da hatırlatmak istiyoruz.

  3) Vestel Venus E Serisi

  Vestel E serisi ilk çıkan Vestel serilerinden. Performans odaklı bu telefonların fiyatlarını V serisinden çok daha uyguna bulmak mümkün. Ön kamerası düşük ve arka kamerası standart olan bu modelleri tercih etmek ve düşük fiyatlara telefon sahibi olmak isteyen kullanıcılar için iyi bir seri.

  En Ucuz Vestel Telefon Fiyatları Nerede?

  Eğer sizler de Vestel telefon modelleri arasından bir telefon seçmek istiyorsanız Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Vestel telefon özellikleri ve Vestel telefon fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşırken aynı zamanda hangi satış noktasında daha uygun fiyata satıldığını da Cimri.com sayesinde karşılaştırabilirsiniz. Böylece zamandan ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

  Karşılaştır