track source
track source
7
 • SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi
 • SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi
Karşılaştırmaya ekle
En Avantajlı Fiyatlarla Alışveriş Fırsatı Trendyol'da!
En Avantajlı Fiyatlarla Alışveriş Fırsatı Trendyol'da!
Aradığınız her şey süper indirimlerle Gittigidiyor'da!
Aradığınız her şey süper indirimlerle Gittigidiyor'da!
SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi ürününün 2 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi

Ağırlık Belirtilmemiş
Çocuk Kilidi Var
Dengesiz Yük Kontrolü Var
Derinlik 520 mm
Bu ürün 3 fiyat bulunduruyor.
http://www.n11.com
tekcarsi

SEG SCM 7101 A++ 1000 Devir 7 KG Çamaşır Makinesi Beyaz

Alışverişin Uğurlu Adresi
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
En Ucuz
1.339,00 TL
https://www.trendyol.com/
TekÇarşı

Seg SCM A++ 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi 7101

Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
1.449,90 TL
http://www.n11.com
premiumsepet

SEG SCM 7101 A++ 1000 Devir 7 KG Çamaşır Makinesi Beyaz

Alışverişin Uğurlu Adresi
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
1.495,00 TL

Özellikler

 • Genel Özellikler
 • Kullanım TipiSolo
 • Maksimum Sıkma Devri1000 Devir
 • Tambur Hacmi49 lt
 • Yıkama Kapasitesi7 Kg
 • Performans
 • Enerji SınıfıA+
 • Sıkma Sesi76 dB
 • Yıkama Sesi58 dB
 • Yıllık Enerji TüketimiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Yıllık Su TüketimiBelirtilmemiş Belirtilmemiş

Yorumlar

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

11.07.2019Yazan:Editor Admin

SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi İnceleme

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi, tasarımı ve öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi İnceleme

SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi Fiyat ve Özellikleri

Teknolojinin gelişmesiyle artık evimizin bir ferdi haline dönüşen çamaşır makineleri günümüzün olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri. Her evin vazgeçilmezi çamaşır makineleri ilk çıktıklarında saatler süren çalışmalarıyla sizi bekletirken şimdilerde ise 15 dakikalık kısa programlarla hızlıca ihtiyaçlarınızı giderebiliyor. Dolayısıyla piyasada birçok markanın birçok ürünü mevcutken hem ekonomik hem de kaliteli bir ürün kullanmak istiyorsanız SEG marka çamaşır makinesi tam size göre. SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi özelliklerine gelin beraber bakalım.

SEG SCM 7101 Donanım Özellikleri

Beyaz dış kaplamasıyla çoğu zaman banyoda, kimi zaman ise evin farklı odalarında yerini bulur. Yıkama kapasitesi, makinenin kullanılacağı yer kadar önemli bir seçim kriteri. Kalabalık bir aileyseniz elbette ki 7 kg ve üstü makineler sizin için en doğru tercih olacaktır. Yorgan, halı, battaniye ve perdelerin de kolayca yıkanma imkânı olan 7 kg ve üstü çamaşır makineleri gerçekten büyük kolaylık sağlıyor. SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi 7 kg yıkama kapasitesine sahiptir. Ayrıca alacağınız makinenin yıkama kapasitesiyle devir gücü uyumlu olmalıdır. Peki çamaşır makinelerinde devir gücü neden önemlidir? Çünkü devir sayısı ne kadar yüksek bir çamaşır makinesi tercih ederseniz çamaşırlarınız bir o kadar makineden sıkılmış halde çıkacak. Çamaşır makinelerinde devir sayısı, çamaşır yıkandıktan sonra sıkma esnasında kaç kere döndüğünü ifade ediyor. SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi modeli ise 1000 Devir gücüne sahip bir üründür. Solo ürün tipi özelliğine sahip olan model kullanıcıların beğenisini de kazanmış durumda.

SEG SCM 7101 Tasarım Özellikleri

Çamaşır makinesi için kullanılacak deterjan türü çamaşırın özelliklerine ve renk durumuna göre tercih edilmelidir. Sıvı deterjanlar ön yıkama programlarında kullanılmamalıdır. Jel ya da tablet deterjanları kullanırken, ön yıkama programı kullanılmamalıdır. Jel deterjan akıcı kıvamda ise ana yıkama gözüne konulmalıdır. Tablet ya da akıcı olmayan jel deterjanlar çamaşırların arasına konulmalıdır. Kireç çözücü tercih ederken, sadece çamaşır makineleri için kullanılan deterjanı tercih edin ve deterjanları kullanım talimatlarına uygun olarak, uygun miktarda kullanınız. Bu hem çamaşırların iyi ve sağlıklı temizlenmesini sağlarken hem de maddi anlamda tasarrufa neden olacaktır. Beyaz eşya alırken özellikle dikkat edilmesi gerekenlerin başında bir de tabii ki enerji sınıfı geliyor. Özellikle yüksek devirli ev eşyalarında enerji sınıfının iyi olması tasarruf etmenin kapılarını açıyor. SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi modeli A+ enerji sınıfına sahiptir.

SEG SCM 7101 Teknik Özellikleri

● Enerji sınıfı:  A+
● Kurutma Özelliği: Yok
● Renk: Beyaz
● Sıkma devri: 1000 Devir
● Ürün Tipi: Solo
● Yıkama Kapasitesi: 7 Kg

En ucuz SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi cimri.com’da! SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi fiyatlarına ve daha birçok çamaşır makinesi modeline cimri.com’daki fiyat karşılaştırma ve incelemelerle bütçenize en uygun şekilde ulaşabilir ve tasarruf edebilirsiniz; unutmayın ki cimri.com tasarruf ettirir!

Cimri'nin Seçimi
Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
track source
Karşılaştır