Beko Çamaşır Makineleri

Beko Çamaşır Makineleri Fiyatları

35 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Yıkama Kapasitesi
Maksimum Sıkma Devri
Enerji Sınıfı
Program Sayısı
Zaman Erteleme
Soğuk Yıkama
Hızlı Yıkama
Dokunmatik Ekran
Program Sonu Uyarısı
Buharlı Yıkama
Duşlama Sistemi
Wİ-Fİ
Kalan Süre Göstergesi
Kurutma Özelliği
Çocuk Kilidi
Renk

Beko Çamaşır Makineleri

Beko Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Beko Çamaşır Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Beko Çamaşır Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Beko Çamaşır Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Vestel Çamaşır Makineleri
 • Vestel Klimalar
 • Bosch Elektrikli Süpürgeler
 • Arzum Elektrikli Süpürgeler
 • Fujitsu Klimalar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Beko Çamaşır Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Beko
  Cimri'nin Seçimi
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Beko Çamaşır Makinesi

  Şüphesiz evde en işe yarar elektronik eşyalardan birisi çamaşır makinesidir. Önceleri çamaşırlar taşınıp göl kenarlarında yıkanırdı.Büyük bir zaman kaybı olurdu. Hem de çok yorucu bir işti. Bu yüzden çamaşır makinesi yüzyılın icadıdır. Çamaşır makineleri  elde temizlemekten çok daha etkili sonuçlar elde eder. Zor lekeleri bile yüksek sıcaklıkta yıkayarak çıkarabilir. Ve elde yıkamaya göre daha az su harcanır. Böylelikle su tasarrufuyla birlikte geleceğe de su yatırımı sağlanmış olur. Çamaşır makinesi sayesinde kirlenmek artık çok daha güzeldir. Kirlenen çamaşırların tek bir düğmeye basılarak tertemiz olması kaçınılmaz bir rahatlıktır. Evlerimizde bize bu rahatlığı sunan beko çamaşır makinesi ev hanımlarının en büyük yardımcısıdır. 1950'li yıllarında Vehbi Koç döviz kazandıran bir ürün arayışındaydı. O yıllarda bulundukları koşullar sebebiyle salça ve konserve fabrikası yatırımı için Bejerano ile ortaklık kurdu. Bejerano ve Koç’un ilk iki harfinin birleşmesiyle ortaya beko çıktı. Böylelikle üretimin ismi beko olarak belirlendi. Beko yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz olma özelliğini taşır.

  Beko Çamaşır Makinesi Özellikleri

  Çamaşır makinesinin 100 yılı aşkın bir geçmişi vardır. 1908 yılında Alva John tarafından icat edildi.İcat edilen çamaşır makinesi yatay tambur içine çamaşır ve suların doldurulmasıyla görevine başlıyor.Tambur hızlıca çevrilerek çamaşırları yıkıyor. Günümüzdeki çamaşır makineleri ise oldukça teknolojiktir.Bir sürü yeniliklerle donatılıp tek bir tuşla akıllı hareketiyle hemen yıkamaya başlayan nitelikte tasarlanmıştır. Eski makinelerde yatay olan tambur günümüz makinelerinde dik bir şekildedir. Tamburu önceleri var gücüyle zorlukla çeviren makineler şimdi ise  içindeki elektrik motoru sayesinde döndürme işini kendi kolaylıkla halleder.Çamaşır makinesinin üzerinde bulunan düğmeler sizi çamaşırı nasıl yıkamanız açısından yönlendirir. Su sıcaklığı,sıkma şiddeti ve kumaşların türüne göre yani beyaz mı yoksa renkli mi yada pamuklu ve yünlü olması gibi kaç derecede yıkayacağını tuşlar üzerinde belirtir. Çamaşır makineleri aynı anda hem tamburu su doldurup hem de hareket ettirebilir.Yeni üretim makinelerinde suyun soğuk ve sıcak ayarlanması için makinenin içinde ısıtıcı bulundurur. Bulunmayanlarda ise makineyi sıcak ve soğuk su musluklarına bağlamak durumundasınız. Saydığım özelliklere göre birçok model ve özellikte çamaşır makinesi üretimi yapılmıştır. Şimdi beko çamaşır makinesi modelleri hakkında bilgi verelim. Bu modellerden biri olan beko çamaşır makinesi 9 kg 72 kg ağırlığındadır. Derinliği ise 640 mm olup oldukça iyi bir çamaşır alma kapasitesine sahiptir.Ayrıca deterjan sistemi de mevcuttur. Diğer bir model olan beko 7 kg çamaşır makinesi ise daha az çamaşır kapasitesine sahiptir. A+++ enerji sınıfıdır. Yıllık su tüketimi 156 KWh dır.Zaman erteleme ve ,kalan süre göstergesi ve çocuk kilidi özelliği barındırır.Çamaşırı makineye attığınızda hem yıkama hem de kurutma işlevini gören çamaşır makinesi kurutmalı modeli geriye sadece makineden alıp katlama ve yerleştirme işlemini bırakıyor.86 kg ağırlığındadır.600 mm derinliğe sahiptir.Deterjan sistemi ve dengesiz yük kontrolü özelliği bulunur.Bunun yanında çocuk kilidi özelliği bulunmaz.

  Beko Çamaşır Makinesi Fiyatları

  Bir çamaşır makinesinde yıkama programı çamaşırın güzel yıkanması açısından çok önemlidir.Fiyatı bu programlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.Çamaşır yıkama programları eskisinden daha karmaşık bir hal almaktadır.Moda hayatında ki değişiklikler çamaşır yıkama ayarlarına da etki etmiştir.Yeni kıyafetler ya da hassas yıkanması gereken kumaş türleri daha hassas bir yıkama gerektirir.Her kumaş her programda yıkanmaz.Aksi takdirde kıyafetiniz zarar görerek bir daha kullanılmayacak hale gelebilir.Bu yüzden çamaşır makinesi satın alırken en çok dikkat edilen özellik arasında yıkama programları yer alır Kıyafetlerinizin zarar görmemesi ve ilk günkü gibi canlı kalmasını istiyorsanız rastgele kıyafetlerinizi her programa atmayın.Beyazı pamuklu 90 derece renkliyi sentetik ve bunun gibi diğer kumaş türü ayarlarını iyi öğrenin. Beko çamaşır makinesi saydığım bu programların gelişmişlik seviyesine göre yani modele göre fiyat değiştirmenin yanında kg’a sayısına göre de değiştirmektedir.Bir çamaşır makinesinin kg sayısı onun ne kadar çamaşır alabileceği yani içinin büyüklüğünü belirtmektedir.Kg sayısı arttıkça makinenin çamaşır alabilme kapasitesi de artar.Bu özelliklere göre değişen fiyatları cimri.com sitesinden ayrıntılı göz atabilir fiyat ve modelleri diğer ürünlerle karşılaştırabilirsiniz.

  Beko Çamaşır Makinesi Satın Alırken Hangi Özellikler Dikkat Edilmeli

  Herkes evine aldığı çamaşır makinesini uzun ömürlü kullanmak istediğinden almışken iyi olsun mantığına bürünür.Her ürün alırken dikkat edilmesi gereken özellik bulunduğu gibi çamaşır makinesi alırken de dikkat edilmesi gereken püf noktalar vardır. Bunlardan ilki makineyi yerleştireceğiniz yerin boyutuna dikkat etmenizdir.Daha sonra yıkama kapasitesine bakın.Yerinizin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre boyut değişir.Bu durumda da kapasite kilosu biraz düşebilir.Ama ne olursa olsun makinenizin mutlaka hızlı yıkama özelliği bulunsun.Kıyafetin ne kadar sıkılacağını belirleyen devir sayısını çok abartmayın.Kıyafetlerinizin hemen kurumasını istiyor olabilirsiniz fakat devir sayısının fazla olması kıyafetlerinize zarar verebilir.Çamaşır makinesinin ekonomik olmasına özen gösteriyorsanız enerji grubuna mutlaka bakın. Çevre için de bu çok önemlidir. A enerji sınıfına sahip olan makineleri tercih edebilirsiniz eğer çamaşırlarınızı kurutmaya yeriniz yoksa kurutmalı makineler tercih etmeniz kurutma probleminizi de ortadan kaldırmış olur.

  Karşılaştır