track source

Beko Çamaşır Makineleri

Beko Çamaşır Makineleri Fiyatları

47 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Yıkama Kapasitesi
Maksimum Sıkma Devri
Tambur Hacmi
Enerji Sınıfı
Yıllık Enerji Tüketimi
Yıllık Su Tüketimi
Program Sayısı
Zaman Erteleme
Soğuk Yıkama
Hızlı Yıkama
Hızlı Yıkama Süresi
Dokunmatik Ekran
Program Sonu Uyarısı
Kırışıklık Önleme
Buharlı Yıkama
Yük Sensörü
Duşlama Sistemi
Otomatik Yük Miktarı
Wİ-Fİ
Devir Sayısı Seçme
Kalan Süre Göstergesi
Kurutma Özelliği
Çocuk Kilidi
Dengesiz Yük Kontrolü
Renk

Beko Çamaşır Makineleri

Beko Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Beko Çamaşır Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Beko Çamaşır Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Beko Çamaşır Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Vestel Çamaşır Makineleri
 • Vestel Klimalar
 • Bosch Elektrikli Süpürgeler
 • Arzum Elektrikli Süpürgeler
 • Fujitsu Klimalar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Beko Çamaşır Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Beko

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Beko Çamaşır Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Beko Çamaşır Makineleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  3 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 47 Beko Çamaşır Makineleri modeli içerisinde en ucuz Beko Çamaşır Makineleri fiyatı 4899.0 TL iken, en yüksek Beko Çamaşır Makineleri fiyatı 13809.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Beko Çamaşır Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Beko Çamaşır Makineleri fiyatı ise 6785.55 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Beko Çamaşır Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Beko Çamaşır Makineleri modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Beko Çamaşır Makineleri modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Beko Çamaşır Makinesi

  Dilediğiniz özgür hayatın ve rahatlığın bedeli her zaman pek kolay olmaz. Özellikle bebekli ve çocuklu evlerde düzen, temizlik gibi konular gündeme geldiğinde dha titiz olmak gerekebilir. En azından annelerin talepleri bu yöndedir. Çünkü fazla özgür ve rahat olunduğunda ne yazık ki dağ gibi biriken çamaşırlar ve çıkmayan inatçı lekeler sepetten hemen göz kırpar. Bu durumda renkli çamaşırlar, beyaz çamaşırlar,çoraplar, iç çamaşırları, ev tekstili olarak değerlendirilen havlular, perdeler, örtüler farklı bir yıkama programı ve özen gerektirir. Farklı kısımlara ayrılana kirli çamaşırlar. özellikle bebekler ve çocuklar söz konusu olduğunda daha zorlu bir konu olarak karşınıza çıkar. Tüm bu ayırma ve sınıflama işleminin ardından gerekli olan tek şey deterjan seçimi ve kirli kategorisine uyumlu olan yıkama programıdır. Makinenizin kullanım talimatı gereğince kısa ya da uzun programı seçerek kirlilerinizi yıkamaya alırsınız. Hayatı büyük oranda kolaylaştıran çamaşır makinelerinde öne çıkan markalardan biri Beko’dur. Beko çamaşır makinesi ile günlük hayatı daha kolay hale getirebilir ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.

  Beko Çamaşır Makinesi Modelleri

  Beko çamaşır makinesi modelleri yıkamak istediğiniz çamaşırların miktarına ve yoğunluğuna göre çeşitli ölçülerde ve hacimlerde üretilir. Bu farklılık kg üzerinden belirtilir. Özellikle yoğun geçen günlerin ardından geriye bir hayli birikmiş çamaşırlar kalır. Bu çamaşırların yıkanması, kurutulması ve katlanması farklı sorumluluklar ve zaman gerektirir. Yaşam alanı fazla kişi ile paylaşılıyorsa bu yoğun tempo artarak devam eder. Daha kısa sürede biriken çamaşırlar farklı kapasiteli makineler tarafından yıkanırsa farklı sonuçlar alınabilir. Çamaşır makineleri her ne kadar birbiri ile aynı gibi görünse de iç hacimleri farklılık gösterir. Çamaşırların günlük ve daha az  miktarda yıkandığı makinelerde az kg’lık kapasiteler tercih edilebilir. Beko çamaşır makinesi 5 kg modelleri bu kullanıma örnektir. Fakat bu tür daha ufak hacimli çamaşır makinelerinde büyük ebatta bulunan çamaşırlar yıkanamayabilir. Özellikle battaniye. yorgan gibi büyük ve kalın kumaşlar makineye sığmadığında temizliği için farklı yöntemlere başvurulur. Özellikle bebeklerin tuvalet eğitimleri sırasında uzun bir dönemli kaplayan hazırlık. sık sık alta kaçırma. yorgan ve battaniyeleri tekrar yıkama işlemlerini hızlandırır. Bu gibi özel durumlarda daha geniş hacimli çamaşır makineleri hayatı oldukça pratik bir hale getirir. Gün boyu oyun telaşında olan çocuklar ise birçok konuda ilk keşiflerini gerçekleştirirler. Sık sık değişmesi gereken renkli ve beyaz çamaşırlar bazen kirlendikleri için bazen de terleyen çocukların değiştirilmesi gereken kıyafetleri için makine kullanımı sıklaşır. Beko çamaşır makinesi 10 kg  versiyonları ile dilediğiniz kalınlıktaki. büyüklükteki çamaşırları kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Farklı yöntemlere başvurmadan gerçekleştireceğiniz yıkama işlemleri ev konforunda ve dilediğiniz programda pratik bir biçimde yıkanır. Siz sevdiklerinizle ve çocuklarınızla hayatı yeniden anlamlandırırken Beko’nun üstün kalite anlayışı her geçen gün sizin memnuniyetinize katkılar sunar. Beko çamaşır makinesi 9 kg versiyonu ile hem günlük kirliler hem de yoğun miktardaki ev tekstili ürünleri kolaylıkla temizlenir. Beko çamaşır makinesi 7 kg modelleri de yine en çok tercih edilen kapasiteler arasında yerini alır. Günümüzde gelişen son teknoloji ile kurutma endişesi minimize edilir. Beko çamaşır makinesi kurutmalı versiyonları ile hem yıkama hem de kurutma işlemini kısa süre içinde tamamlarsınız. 

  Beko Çamaşır Makinesi Fiyatları

  Beko çamaşır makinesi fiyatları özellikle ürünün taşıdığı nitelikler, kapasitesi gibi belirgin özellikleri nedeniyle çeşitli aralıklarda kullanıcıların karşısına çıkar. Çamaşır makinesi diğer beyaz eşyalar gibi çeyiz hazırlığında olan kullanıcıların ve evini yenileyenlerin sıklıkla araştırdığı ürünler arasında bulunur. Her geçen gün değişen ihtiyaçlar. yaşam alanlarına katılan yeni üyeler ve buna bağlı olarak artan günlük kirli çamaşır trafiği çamaşır makinesi modellerini etkiler. Az kullanım gerektiren durumlarda 5 kg, 7 kg gibi kapasiteli ürünler tercih edilebilir. Bu tür daha az kapasiteli çamaşır makineleri farklı fiyat ile kullanıcıya sunulur. Kapasitesi arttıkça fiyat listesi de değişebilir. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen kurutmalı çamaşır makineleri üst segmentte yer alır birdenn çok fonksiyonu bir arada yürütür. Bu işlevler fiyatı da etkiler. Beko marka ürünlerinde kaliteyi önemsediği gibi bütçelere hitap etmeyi de unutmaz. Cimri. com sitesi aracılığıyla ürünü farklı fiyat listesi ile kısa sürede karşınızda girebilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayarak en kısa süre içinde beklentinizle uyum sağlayan modele ve fiyat aralığına yönelebilirsiniz.

  Beko Çamaşır Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Çamaşır makinesi tercihinde bulunmadan önce kullanım sıklığınızı ve daha çok ne tür ürünlerin temizliği ile uğraştığınızı tespit etmeniz önemlidir. Ortalama 5kg ve 7 kg kapasiteli çamaşır makineleri tercih edilirken Beko çamaşır makinesi 8 kg versiyonları da revaçta olan hacmi ve kapasitesi ile kullanımınıza sunulur. Beko 2518C çamaşır makinesi modelleri ile daha konforlu bir temizliği sağladığınız gibi pratik bir kullanımı da temin etmiş olursunuz. En çok ilgi gören bir diğer ürün Beko D7101E çamaşır makinesi modelleridir. Her bir çamaşır makinesinin kullanma talimatı. yıkama ve sıkma programları. bu tuşların bulundukları bölgeler ve makinenin tasarımı. rengi farklılık gösterebilir. Yaşam alanlarınızın dekoru. kullanım şekliniz ve sıklığınız tercih edeceğiniz çamaşır makinelerini belirler. Makinenin istediğiniz şekilde tertemiz yıkaması ve beklentilerinizi karşılaması sadece deterjan kalitesi ile açıklanamaz. Makinede kireçlenme, tortu birikintisi gibi olumsuzluklar varsa beklediğiniz performansı zaman zaman göstermeyebilir. Bu gibi durumlar için firmanızın tavsiye etmiş olduğu kireç önleyici ve makineyi daha etkin konuma getirici takviye ürünlerin kullanımı oldukça önemlidir. Aksi takdirde üründe ciddi hasarlar oluşabilir ve daha kısa süre içinde bozulmalar, dönüşü olmayan problemler baş gösterebilir.

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery