Beko Çamaşır Makineleri

En Ucuz Beko Çamaşır Makineleri Fiyatları

30 ürün gösteriliyor.
Enerji Sınıfı
Kurutma Özelliği
Beko Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çamaşır Makineleri kategorisinde en ucuz Beko Çamaşır Makineleri arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Beko Çamaşır Makineleri içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Beko Çamaşır Makineleri fiyatlarını incele!
Marka
Beko

Beko Çamaşır Makinesi

Özellikle elektrikli ya da bir diğer deyişle tam otomatik çamaşır makineleri üretilmeye başlandığından beri insanların iş yükü yarı yarıya hafifledi diyebiliriz. Bilenler bilir çamaşır makinelerinin olmadığı dönemlerde ya da yerlerde çamaşır yıkama işinin ne kadar zor olduğunu. Bu sebeple de çamaşır makineleri için evlerimizin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biridir diyebiliriz.

Bu kadar ihtiyacımız olan bu makinelerin çeşitleri de bir o kadar fazla diyebiliriz. Bu sebeple de çamaşır makinesi almak sanıldığı kadar kolay değil. Öyleyse en çok tercih edilen Beko çamaşır makinelerinden bahsederken dikkat edilmesi gereken özelliklerden de bahsedelim.

Beko Çamaşır Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Çamaşır makinesi almadan önce ilk dikkat etmeniz gereken nokta elbette enerji sınıfıdır. Eğer beğendiğiniz çamaşır makinesi A enerji sınıfının altındaysa bu çok da tasarruflu bir makine olmadığı anlamına geliyor. Zamandan tasarruf etmek için çamaşır makinesi kullanırken elektrik ve sudan zarar etmemizin bir anlamı yok. Bu sebeple alacağınız Beko çamaşır makinesinin A+ ve üzerinde bir enerji sınıfına mensup olması yararınıza olacaktır.

Enerji tasarrufundan bahsetmişken, alacağınız çamaşır makinesinin iki tane su girişi olması da önemlidir. Bu sayede makine çalışırken ihtiyacı olan sıcak suyu kendi içinde üretmeye çalışmak yerine evinizdeki sıcak suyu kullanır ve bu sayede zamandan da enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz.

Bir diğer konu da çamaşır makinenizin kaç devir olacağıdır. Her ne kadar yüksek devir daha hızlı kurutur dense de bu her zaman faydalı bir şey değildir. Örneğin; hassas kıyafetleriniz için 1600 devir demek bu kıyafetlerinizin yıpranmasına ve belki de küçülmesine sebep olacaktır. Bu durumda çamaşır makinenizin 1000 ya da 1200 devir olması yeterli olacaktır.

Bir başka konu da çamaşır makinesinin kapasitesidir. Öncelikle haftada kaç kere çamaşır yıkadığınızı belirlemeniz gerekiyor. Örneğin; çamaşır makinesinde 1 kg çamaşır yaklaşık 1 büyük havlu ve 3 küçük havluya ya da 1 koy pantolon ve 1 gömleğe tekabül etmektedir. Eğer 4 kişilik bir aileyseniz Beko 7 kg çamaşır makinesi size yeter de artar bile. Bu sayede yastıklarınızı, battaniyelerinizi ve yorganlarınızı da rahatça yıkayabilirsiniz. Ancak eğer 2 kişilik bir aileyseniz alacağınız Beko çamaşır makinesi 5 kg kapasiteli olsa da yeter.

Beko Çamaşır Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Madem Beko çamaşır makinesinden bahsediyoruz o halde ortalama bir fiyat da verebiliriz. Beko çamaşır makinesi fiyatları 1000 ila 4500 TL arasında değişmektedir. Cimri.com adresini ziyaret ederek beğendiğiniz çamaşır makinesi fiyatlarını Beko olarak daraltarak inceleyebilir, en ucuz Beko çamaşır makinesinin nerede satıldığını bulabilirsiniz.