track source

Sharp Buzdolapları

Sharp Buzdolapları Fiyatları

15 Ürün gösteriliyor.
Enerji Sınıfı
Kullanım Şekli
Toplam Net Hacim
Gösterge
Dokunmatik Ekran
Renk
Kapı Sayısı
Kapı Raf Adedi
Soğutucu Net Hacmi
Soğutucu Raf Adedi
Hızlı Soğutma
Kapı Açık Uyarısı
Soğutucu Meyve-Sebze Çekmece Adedi
Su&Buz Pınarı
Soğutucu Aydınlatma
Tazelik (Fresh) Teknolojisi
Dondurucu Net Hacmi
Hızlı Dondurma
Soğutma Sistemi
Ses Seviyesi

Sharp Buzdolapları

Sharp Buzdolapları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Sharp Buzdolapları ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Sharp Buzdolapları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Sharp Buzdolapları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Zippo Çakmak
 • Diesel Erkek Parfümleri
 • TahtaModa Duvar Saati
 • Ally Cep Telefonu Ekran Koruyucusu
 • Vitra Klozet
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Sharp Buzdolapları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Sharp

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Sharp Buzdolapları Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Sharp Buzdolapları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  3 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 15 Sharp Buzdolapları modeli içerisinde en ucuz Sharp Buzdolapları fiyatı 16999.0 TL iken, en yüksek Sharp Buzdolapları fiyatı 31702.28 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sharp Buzdolapları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Sharp Buzdolapları fiyatı ise 21391.06 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Sharp Buzdolapları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Sharp Buzdolapları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Sharp Buzdolapları modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Sharp Buzdolabı

  Teknolojinin gelişmesi ile beraber hayata dair birçok şey değişti. Teknoloji artık hayatımızın merkezini oluşturan temel elementlerinden biridir. İnsanlar birçok gündelik işini elektronik cihazlar sayesinde kolayca halleder. Önceden saatlerce süren angaryalar elektronik cihazların dahil olması ile birlikte sadece birkaç dakika sürüyor. Günlük işlerden kişisel bakıma, eğlenceli aktivitelerden temel ihtiyaçlara kadar birçok şey elektronik cihazlar sayesinde daha kolay ve rahat bir şekilde halledilebilir. Teknolojinin getirdiği en büyük yenilikler arasında beyaz eşya yer alır. Beyaz eşyalar hemen hemen her evde bulunur. Temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Beyaz eşyalar arasında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi eşyalar vardır. Özellikle buzdolabı en yaygın beyaz eşyadır. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi birer temel ihtiyaç olmasada buzdolabı hayati öneme sahip bir beyaz eşyadır. Buzdolabı sayesinde besinler ilk günkü tazeliği ile korunur. Et, tavuk, yumurta ve sebze gibi çabuk bozulan gıdaları uzun ömürlü hale getirir. Bundan dolayı buzdolabı her evin ihtiyacı olan temel eşyalardan biridir. Önde gelen buzdolabı markaları arası Sharp buzdolabı modelleri vardır. Sharp, Japonya merkezli elektronik cihaz markasıdır. Ürettiği buzdolabı modelleri ile dünya çapında ilgi görür.

  Sharp Buzdolabı Modelleri

  Sharp birçok elektronik cihaz üretimi yapar. Teknoloji alanında önde gelen ülkelerden birisi olan Japonya tarafından kurulmuştur. Japonlar birçok teknolojik alette olduğu gibi buzdolabı modellerinde de başarılı ürünler ortaya çıkarır. Sharp, buzdolabı alanında oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ürettiği buzdolaplarında gelişen teknolojiyi ve müşteri memnuniyetini baz alır. Ürünlerini sürekli gelişme ve iyileştirme politikasını takip ederek üretir. Bundan dolayı, buzdolabı kullanıcılarının beklentilerini karşılayacak ürünleri piyasaya sürer. Sharp buzdolabı modelleri işlevlerine ve özelliklerine göre oldukça çeşitlidir.Modeller büyüklüklerine ve tasarımlarına göre değişiklik gösterebilir. Farklı tasarımda Sharp buzdolabı modelleri bulunur. Örnek vermek gerekirse, Sharp buzdolabı gardrop tipi modelleri vardır. Klasik buzdolabı modellerinin aksine iki kapaklıdır ve daha geniştir. Buzluk bölmesi alttadır. Büyük boyutlardadır. Bundan dolayı çok fazla sayıda ürün yerleştirmek mümkündür.Toplam brüt hacim 678 litredir. No frost teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu yaparak çalışır. Aynı zamanda A++ enerji sınıfına aittir. A++ enerji sınıfında olması ve nofrost teknolojisi ile çalışması sayesinde elektrik tasarrufu yapar.  Sharp no frost buzdolabı modelleri son teknoloji ürünleridir. Sharp buzdolabı modelleri farklı kapak sayılarına sahip olabilir. Sharp 4 kapılı buzdolabı modelleri üretit. 4 kapılı modeller 2 kapılı modellere göre daha geniştir ve daha çok ürün alır. 4 kapılı buzdolabı modellerinin dondurucu bölmeleri soğutucu bölmelerinin altında olur. Sharp gardrop buzdolabı modelleri genelde 4 kapılıdır. Sık sık tercih edilen Sharp buzdolabı modellerinden birisi de Sharp deodorizer buzdolabı modelidir. Bu model gardrop tipi buzdolabının aksine iki kapılıdır ve dondurucu bölmesi soğutucu bölmesinin üstünde yer alır. Sharp buzdolabı modellerinin ortak özelliklerinden birisi sessiz çalışmasıdır. Japon teknolojisi sayesinde Plasmacluster Iyon sistemi ile bakteri ve küfleri yok eder ve besinlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Sharp buzdolabı modellerinde kullanılan teknolojilerden birisi de hibrit sistedir. Sharp buzdolabı modelleri hava akışını bir panel ile kontrol altına alır. Bu sayede soğuk hava direkt olarak yiyecekler ile temas etmez. Böylelikle Buzdolabında oluşabilecek rutubet önlenir. Teknik özelliklerinin yanı sıra göz alıcı tasarımları ile dikkat çeker. Gümüş ve cam bir görünüşe sahiptir. Siyah, gümüş ve beyaz gibi farklı renk seçenekleri vardır.

  Sharp Buzdolabı Fiyatları

  Sharp buzdolabı modellerinde son teknolojileri kullanır. Piyasadaki diğer buzdolabı modelleri ile kıyaslandığında birçok avantaja sahiptir. Farklı teknolojiler kullanılarak gıdaların maksimum süre taze kalması amaçlanır. Bundan dolayı Sharp buzdolabı fiyatları diğer markalara göre daha fazladır. Fakat kalite ve hizmet olarak Sharp buzdolabı modelleri kullanıcılara daha fazla şey sunar. Fkat buzdolabı piyasasına baktığımızda fiyatlar diğer beyaz eşya modellerine göre daha fazladır. Buzdolaplarında fiyatları etkileyen bir takım faktörler vardır. Buzdolabının boyutu, fiyatı etkileyen en önemli özellikler arasındadır. Boyut arttıkça fiyat da artar. Aynı zamanda bir buzdolabında en temel özellikler arasında nofrost veya defrost teknolojisi vardır. Nofrost özelliğe sahip modelle daha pahalıdır.

  Sharp Buzdolabi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Beyaz eşya modeli seçmek her zaman kolay olmaz. Çok fazla marka seçeneği ve her markanın farklı farklı model seçeneği vardır. Bundan dolayi buzdolabı satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Farkli tasarımda ve boyutta Sharp buzdolabı modelleri vardır. Bundan dolayı seçiminizi yapmadan önce alacağınız modelin ne gibi özelliklere sahip olduğuna ve ayrıcalıklarına hakim olmalı ve kısa bir araştırma sonucumda karar vermelisiniz. Öncelikle hangi boyutta bir model istenildiğine karar verilmelidir. Sharp gardrop tipi ve klasik olmak üzere iki tip buzdolabı modeli sunar. Eğer toplam brüt hacmi yüksek bir model arıyorsanız gardrop tipi Sharp buzdolabı modeli tercih etmelisiniz. Aynı zamanda alacağınız ürünün enerji tasarrufu yapması önemli bir kriterdir. Nofrost ve a++ enerji sınıfına ait buzdolabı modelleri enerji tasarrufu konusunda daha avantajlıdır. 

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery