Kadın giyiminin en çok sevilen parçalarından biri olan büstiyer, yaz mevsiminin yaklaştığı günlerde yeniden gardıroplarda yerini almaya başlıyor. Büstiyer, hem iç giyimde hem de dış giyimde kullanılabilmesi ile öne çıkıyor. Siz de yeni bir büstiyer almak istiyorsanız Cimri.com’da yüzlerce marka ve modeli sizin için bir araya getirdik. Pierre Cardin, Elawin, Bsl Fashion gibi markaların en ucuz büstiyer modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Büstiyer Nedir?

Büstiyer, uzun yıllardan beri kullanılan, kadınsı bir görünüme sahip olan bir bluz biçimidir. Geçmiş yıllarda büstiyer iç giyim ürünü olarak kullanılırdı. Günümüzde ise bu durum bir hayli değişti. Birbirinden farklı renk ve desenlere sahip olan büstiyer çeşitleri kadın giyiminde artık günlük yaşamda kullanılıyor. Ceket ve hırkaların da içine giyilebilen büstiyer modelleri, oldukça şık bir görünüm yaratıyor.

Büstiyer Nasıl Giyilir?

Büstiyerin en yaygın kullanım biçimi bluz olarak kullanılmasıdır. Büstiyer bluz modelleri etek, şort ve pantolonların üzerine giyilebilir. Straplez ya da ince askılı olarak kullanılabilen büstiyerler kadınların giyimine tarz sahibi bir dokunuşta bulunur.

Kadınların günlük yaşamlarında ve hatta ofislerinde kullanabilecek modeller günlük büstiyer adı altında satışa sunuluyor. Bu büstiyer modeli eğer iş hayatında kullanılacaksa, aşırı dekolteden kaçınmak adına ceket ya da hırkaların içine giyilmesi daha zarif bir görünüm sağlıyor. Büstiyerler şal ve kolyelerle de kombinlenebiliyor.

Abiye büstiyer modelleri ise özellikle düğün, nişan, balo benzeri etkinliklerde kullanılıyor. Özellikle yaz mevsimi davetlerinde kullanılan abiye büstiyerler, bilekte biten kumaş pantolonların ve dar eteklerin üzerine çok yakışıyor. Bu kombinin topuklu ayakkabılarla tamamlanması ortaya son derece etkileyici bir görünüm çıkarıyor.

Büstiyer Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Cimri.com’da sizin için bir araya getirdiğimiz büstiyer modellerinin fiyatları 14 TL ile 690 TL arasında değişiyor. Cimri’de hem iç giyiminizde kullanabileceğiniz fantezi büstiyerler hem de dış giyiminizde kullanabileceğiniz günlük ve abiye büstiyerler bulunuyor. Cimri.com size beğendiğiniz modelleri en uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunuyor. Ürün karşılaştırma olanağı ve fiyat alarmı seçeneği en çok beğendiğiniz modeli kolayca bulup, en ucuz fiyatıyla satın alabilmenizi sağlıyor.