Tr Broşürleri ve İndirim Katalogları

Haziran Ayının Tr güncel broşürlerini ve Tr indirimli ürünlerini Cimri.com'da karşılaştırın. Günlük ve haftalık olarak güncel tüm Tr broşür ürünlerini ve aktüel ürünlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Cimri.com'daki Tr broşür ve indirim kataloglarını inceleyerek çoklu ürün kampanyalarından ya da 1 alana 1 bedava gibi promosyonlardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Oriflame Broşür

1967 yılında, İsveç’te kurulan Oriflame; dünyanın en geniş bayii ağına sahip network alışveriş sistemleri arasında yer alır. Kaliteli ve sağlıklı güncel ürünler yelpazesi ile güzelliğinize güzellik katarken öte yandan tercihinize bağlı olarak marka ortağı olabilmenizi mümkün kılar. Hem müşteri hem kazanç ortağı olabildiğiniz ticari sistemler arasında ayrı bir yere sahip olan Oriflame’i vazgeçilmez kılan temel nedeni; sağlık, kalite ve fırsat eşitliği kavramlarına verdiği değer oluşturur. Klasik şubeler açmak yerine e-market sitesi ve kar ortakları vesilesiyle sizlere ulaşan Oriflame’i tercih ederek dünyanın en eğlenceli, sağlıklı, şık ve ekonomik güzellik fırsatlarından birisi ile tanışabilirsiniz. Oriflame, kaliteli formülü ile güzelleşmek isteyen tüm kullanıcıların eşit fırsatlar altında Oriflame ürünü sahibi olabilmesini kolaylaştıran satış politikası ile beğeni kazanır. Farklı bütçe gruplarına hitap eden cazip fiyatlarını sıklıkla düzenlediği avantajlı ve indirimli ürünler kampanyası ile taçlandırarak dileyen herkesin Oriflame ailesine katılabilmesini sağlar. Siz de Oriflame’nin kaliteli, kullanışlı ve ekonomik ürünlerini sergilediği eğlenceli broşür görsellerini takip ederek birbirinden cazip fırsatlarla Oriflame sahibi olabilirsiniz.

Oriflame Broşür Çeşitleri

Oriflame, 60’tan fazla ülkede sahip olduğu 3 milyondan fazla marka ortağı vesilesiyle gerçekleştirdiği doğrudan satış sistemi ile dünyanın dev markaları arasında görülür. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan, kullanıcılarına ultra fonksiyonel ve sağlıklı ürünler sunan ve dahası en büyük referansı kullanıcıları olan örnek bir marka olduğunu söylemek yerinde olur. Uygun fiyat politikasına ilave olarak düzenlediği kampanyalarla kullanıcılarını her fırsatta ödüllendiren Oriflame’in güzelleştiren dünyasına yalnızca broşür takibi yaparak kolaylıkla adım atabilirsiniz. Oriflame broşür çeşitleri, tıpkı ürün tasarımları gibi renkli, eğlenceli ve keyif veren bir tarzla hazırlanır. Hızlı ve kolay erişim sağlayabilmeniz adına elektronik formatta hazırlanır. Tüm bilgisayar, tablet ve akıllı telefon işletim sistemleri ile uyumlu olarak tasarlanan Oriflame e broşür çeşitlerine bir tıkla erişebilir, görüntüleyebilir, indirebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Estetik değerlerine kazandırdığı yenilikçi bakış açısıyla kullanıcılarına yepyeni bir güzellik anlayışı kazandıran Oriflame e-broşür görselleri arasında iki farklı broşür konsepti  ile karşılaşabilirsiniz. Ağırlıklı olarak Oriflame’nin sizlere kazandırdığı yeni bir ürünün tanıtımının yapıldığı mini broşür çeşitlerini, Oriflame’nin son trend güzellik iksirlerinden haberdar olabilmek için takip edebilirsiniz. Tüm Oriflame yenilikleri ve avantajlarından aynı anda haberdar olmak istiyorum diyorsanız Oriflame’ın sürdürülebilirlik ilkesiyle devamlı olarak yayınladığı aylık e broşür yayınlarını takip edebilirsiniz. Aylık olarak yayınlanan ve yayınlandığı ayın adı ile tanımlanan Oriflame aylık broşür görselleri katalog biçiminde hazırlanır. Birden fazla kategoriye dahil olan pek çok üründe eş zamanlı olarak düzenlenen geniş ölçekli indirim aktüel ürün kampanyası ve çeşitli fiyat sürprizlerinden haberdar sunar. Kimi zaman yeni bir ürünün tanıtıldığı, bazı önemli güzellik ipuçlarının verildiği dolu dolu Oriflame broşür çeşitleri ile öğrenmenin ötesinde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bir broşürden çok daha fazlası demek olan aylık Oriflame kataloğu ile öğrenmek ve erişmek istediğiniz tüm Oriflame güncel gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet ağları vesilesiyle takip edebileceğiniz aylık Oriflame aktüel kataloğu uygulamalarına Oriflame Türkiye web sitesinden veya popüler fiyat araştırma sitelerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Oriflame Broşürlerinde Neler Var?

Katalog konseptinde hazırlanan ve her ayın ilk gününde düzenli olarak yayınlanan Oriflame e-broşür yayınları, indirim ve çeşitli kampanyalar dahilinde olan ürün listelerini sunar. Tüm Oriflame aylık kataloglarında, indirimli aktüel ürünler listesinin yanı sıra sahip olmak istediğiniz ürünü tanıyabilmenizi sağlayan ve net bir biçimde fotoğraflanan ürün görselleri yer alır. En güncel ve geçerli katalogtan faydalandığınızdan emin olmanızı sağlayan kampanya geçerlilik tarihleri, tüm broşür kapakçıklarında, katalog isminin yanı başında belirtilir. Fonksiyonel ve işlevsel anlamda beklentilerinizi karşılayan ürünlerin hazırlığında kullanılan etken madde bilgileri, gerekli tüm ürünlerde bildirilir. Böylelikle kokusundan veya cildinizde oluşturduğu etkiden hoşlanacağınız hammadde ile üretilen alternatiflere yönelmeniz amaçlanır. Siparişlerinizde ürün ismi yazmak yerine daha kolay bir yöntem olan kodlama sistemini kullanmayı tercih eden Oriflame’nin tüm ürün açıklamalarında ürüne özel tanımlı sipariş kodu bilgilerini görebilirsiniz. Oriflame Market broşür bu hafta hangi ürünlerde kazandırıyor sorusunun yanıtını ararken çevirdiğiniz Oriflame broşür sayfalarında ürünlerin renk, ölçek, işlevsellik gibi temel bilgilerine de erişebilirsiniz.

Oriflame Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Oriflame aktüel ürünler bu hafta hangi sürprizleri sunuyor sorusunun en doğru cevabını bulabileceğiniz aylık Oriflame broşürleri, tüm güncel gelişmeleri bir arada takip edebilmenizi sağlar. Böylelikle beklentilerinize hitap eden ürünlerde gerçekleşen yenilikler, yelpazeye dahil olan yeni ürünler ve kar sağlayan indirimli fiyat bilgilerini en güncel haliyle öğrenebilirsiniz. Oriflame ürünlerine cazip fiyatlarla sahip olabilmek için karşınıza çıkacak bir Oriflame marka ortağını beklemeden, e-broşür takibi ve e-market ziyareti ile en karlı alışveriş deneyimlerinizi yaşayabilirsiniz. İndirimli aktüel ürünler Oriflame e broşürlerinde hızlıca yerini alır ve bir tıkla erişerek saniyeler içerisinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik internet ağına sahip olan herhangi bir ortam ve koşulda, dilediğiniz zaman, konforlu bir şekilde gerçekleştireceğiniz ürün inceleme deneyimlerini eğlenceli hobiniz haline getirebilirsiniz. Hafta sonu aktüel ürünler alışverişimde kendime hangi hediyeyi alsam sorusununun yanıtı  arayacağınız Oriflame kataloğu, sade fakat bir o kadar da eğlenceli ve şık tasarımı ile dikkat çeker. Tüm kategorilerini kapsayan geniş ölçekli yayınlar olarak beğeni kazanır. Böylelikle hiç sıkılmadan takip edebilir, ihtiyaçlarınıza hitap edecek ürünlerle karşılaşabilir, karlı alışveriş deneyimlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery