Ev Yaşam - Haftanın İndirimli Ürünleri

Haziran Ayının güncel broşürlerini, gelecek indirim kataloglarını Cimri.com'da karşılaştırın.

 1. A101
 2. Bim
 3. Sokmarket
 4. Migros
 5. Carrefoursa
 6. Watsons
 7. Gratis
 8. Metro-tr
 9. Bizimtoptan
 10. Koctas
 11. Happy
 12. Cetinkaya
 13. Hakmarexpress
 14. Rossmann
 15. Ozdilekteyim
 16. Arcelik
 17. Bosch-home
 18. Macrocenter
 19. Tahtakalespot
 20. Furpa
 21. Sehzademarket
 22. Gencyapimarket
 23. Kurumsal
 24. Bicen
 25. Tr
 26. Korkmazstore
 27. Snowymarket
 28. Ardenmarket
 29. Yatasbedding
 30. Hadim
 31. Tekzen
 32. Esenlik
 33. Ucler
 34. Eveshop
 35. Akugur
 36. Yunusmarket
 37. Siemens-home
 38. Groseri
 39. Kelebek
 40. Tupperware
 41. Kozmetik
 42. Essenavm
 43. Civilim
 44. Dipgross
 45. Ozkuruslar
 46. Krc
 47. Yiltas
 48. Cagri
 49. Showhipermarket
 50. Idas
 51. Gokkusagi
 52. Basdasmarket
 53. Zogo
 54. Onurmarket
 55. Kilpa
 56. Tchibo
 57. Dr
 58. Ozsanal
 59. Hakmar
 60. Grosper
 61. Beko
 62. Pekdemir
 63. Basgimpa
 64. Akyurt
 65. Vestel
 66. Mpehlivanoglu
 67. Alipehlivanoglu
 68. Orucmarket
 69. Farmasiint
 70. File
 71. Gurmar
 72. Onurhipermarketleri
 73. Divanev
 74. Joker
 75. Tespo
 76. Profilo
 77. Kimmarket
 78. Demtaskapinda
Katalog
Eskiden de takip ettiğimiz, alışveriş yaptığımız marketlerin, mağazaların kataloglarını alıp eve getirip incelerdik. Belki şimdi de aynısını yapıyoruz ama artık daha kolay bir yöntem de var, online kataloglar. Artık birçok mağaza online katalog çıkartarak hangi ürünlerin hangi zaman dilimlerinde indirime gireceğini açıklıyor. Bu sayede hem biz mağazaları tek tek dolaşmak zorunda kalmıyoruz hem de birçok açıdan mağazalar da tasarruf etmiş oluyor.
Broşür
Broşürler de kataloglar gibi indirimleri haber veriyor bize. Ama tek farkı genelde haftalık olmaları ve tek ya da iki sayfa şeklinde çıkmalarıdır. Yine Cimri.com sayesinde ihtiyacınız olana en uygun market, kozmetik, elektronik ürün, yapı maket ve ev - yaşam broşürleri gibi dilediğiniz ürün indirimlerine ve kampanyalarına tek tıkla ulaşabileceksiniz.
Aktüel Ürünler
Aktüel ürünler de genelde haftada 1-2 defa çıkarılan ürünlerin listesidir. Birçok market, kozmetik, anne ve bebek ürünleri satan mağazalar bu ürünleri bu şekilde listelemektedir. Siz de eğer en uygun fiyatların nerede, hangi tarihler arasında indirime gireceğini merak ediyorsanız Cimri.com’u düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem en indirimli ürünlerin nerelerde olduğunu öğrenebilirsiniz hem de bu ürünlere nasıl ulaşacağınızı görebilirsiniz. Bu sayede tasarruflu alışveriş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. En sevilen ve en çok tercih edilen mağaza, market ve markanın indirim broşürlerine ve kataloglarına kolayca ulaşabilir, aktüel ürünleri de yakından takip edebilirsiniz.

Ev Yaşam Broşür

Güncel ev-yaşam ürünleri broşürleri, yaşam alanları olan evlere yeni bir ürün alınacağı zaman mağaza mağaza gezmeye, site site dolaşmaya ya da daha önce ürünleri deneyimlemiş olan kişilerden fikir alma zahmetinde bulunmaya gerek kalmadan sizin yerinize bunu yapan kurtarıcılardır. Ev-yaşam ürünleri broşürleri sayesinde sıralanan ev gereçlerinden, kısa sürede ihtiyacınız olan ürün ya da ürünlere ulaşmanız mümkün kılınır.  Evler, özel alanlardır ve evlere girecek olan tüm ürünler de özel olmayı hak eder. Tüm ürünleri elinizin altında sıralayan ev-yaşam ürünleri fırsat broşürleri ile indirimleri ve avantajlı fiyatları kaçırmamış olursunuz.  Bu broşürler, ev ve yaşam alanları için gereken aktüel ürünleri indirimli halleri ile müşterilerine sunar ve indirim kovalamaktan kurtarır. Böylelikle zamandan tasarruf ederken aynı zamanda da cebinizden tasarruf etmiş olursunuz. Üstelik indirim kataloglarının sağladığı avantajlar sadece zamandan ve paradan ibaret değildir. İndirime girmiş olan aktüel ürünü, benzerleriyle karşılaştırarak ekstra uygun fiyatları ve kaliteyi bulmak için de birden fazla seçeneğiniz olacaktır. 

Ev Yaşam Broşür Çeşitleri

Ev ve yaşam alanına yönelik ürünlerin bir arada bulunduğu pek çok market bulunur. Migros, Metro, Tupperware ve Carrefoursa bu alana odaklı ürün yelpazesine sahip markaların başında gelir. Pek çok market zinciri bir evin genel ihtiyaçlarının tek bir noktadan karşılanabileceği çeşitliliğe sahiptir. Zengin ürün seçeneğinin yanında değişen maliyet oranlarına eşlik eden kampanya ve indirimler vardır. Dönemsel olarak planlanıp düzenlenen indirimler markalara ait broşürlerde duyurulur. Çoğunlukla e-broşür ve basılı broşürleri tercih edilir. Online mecralarda e-broşürler daha fazla kişiye daha kısa zamanda ulaşmasından dolayı yaygın olarak kullanılır. İndirim broşürleri içinde ev mobilyaları, mutfak malzemeleri, beyaz eşyalar, dekorasyon ürünleri ve kişisel ürünler bulunur. Değişen fiyatlara sahip ev yaşam market ürünleri haftalık ve aylık hazırlanan broşürlerde sergilenir. Ürünlerin türüne, miktarına ve sergilendiği markete göre indirim tutarları değişiklik gösterir. Normalde yüksek maliyet içeren bir bahçe mobilyası indirim oranı ile beraber daha hesaplı olarak satın alınır. Belirli periyotlarda geçerli olan indirim broşürleri kişilere genel bütçelerini aşmadan ekonomik bir alışveriş yapma imkanı tanır. Pek çok kişi aylık ev harcamalarını kontrol altında tutmak adına indirimli ürünlere yönelir. Ev yaşam alanında faaliyet gösteren marketlerin birçoğu düzenlediği kampanyalarla kişilerin bütçe gereksinimlerine uygun çözümler üretir. Bu çözümlerin bir ürünü olan aktüel broşürleri takip ederek indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ev-yaşam ürünleri fırsat broşürleri doğrudan marketlerden edinebilir, hafta boyunca geçerli indirimli ürünleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz marketlere uğramadan istediğiniz mekan ve zamanda güncel kampanyaları e-broşürler üzerinden öğrenebilirsiniz. Her iki broşür türünden de yararlanarak uygun fiyat seçeneklerini kaçırmadan anında haberdar olma şansı elde edebilirsiniz. Farklı markaların indirimlerini aynı anda yakalar, içlerinden bütçenize ve tarzınıza en yakın aktüel ürünü tercih edebilirsiniz. İndirim broşürlerini düzenli olarak takip ederek ev için gerekli araç gereçleri cüzi rakamlarda elde ederek bütçenize katkıda bulunursunuz. 

Ev Yaşam Broşürlerinde Neler Var?

Uygun fiyatların ve fırsatların yer aldığı indirim katalogları, adeta hayat kurtarır. Özellikle de konu ev ve yaşam alanları için gerekli ürünler olunca faydası katlanır. İndirimli ev-yaşam ürünleri broşürleri ile mobilya, dekorasyon, mutfak gereçleri, teknolojik aletler ve hatta beyaz eşyalara kadar binlerce çeşit ürüne ulaşılır. Üstelik uygun fiyatlara. Ev-yaşam ürünleri broşürleri sayesinde aradığınız ürüne şaşırtıcı fiyatlarla sahip olursunuz. Ev denince akıllara gelen gelmeyen ne varsa indirim broşürlerinde görmeniz doğaldır. Mutfak gereçlerinden olan tencere tavalar ya da daha zor bulunan kaliteli porselen takımlar; banyoların bel kemiği olan duş başlıkları ve hatta duşa kabinler; pencere önlerini süsleyen saksı çiçekleri; yataklar, nevresim takımları; erkeklerin gözde ürünleri olan takım çantaları; salonların gözü kulağı olan televizyonlar ve  masalar, dolaplar, halılar ve daha nicesi… Tüm bunlara ve daha fazlasına broşürlerin sağladığı avantajlar sayesinde hem çok kolay ulaşır hem de uygun fiyatlarıyla ekonominizi düşünmüş olursunuz. Ayrıca, aktüel ürünlerin yer aldığı broşürlerde bulunan ürünler bazen fazlasıyla şaşırtır. 

Ev Yaşam Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Evlerde kullanılan gereçler, çok çeşitli ve maliyetli ürünlerden oluşur. Tüketicilerin, doğru ve kaliteli ürünlerin uygun fiyatlı olanlarını kendi imkanları ile bulmaları çok zor olacaktır. Çünkü ev-yaşam kategorisinde üretim yapan binlerce markanın binlerce farklı modelde ve fiyatta seçenekleri mevcuttur. Tümünü taramak için hem çok fazla zaman harcamak gerekir hem de tüm ürünleri inceleyip tek tek karşılaştırmak mümkün değildir. Aktüel ürünlerin yer aldığı indirim broşürleri, tüm bu işleri sizin yerinize yapar ve vaktinizle birlikte paranızı da sizde bırakır. Birbirinden farklı binlerce ürün ve markayı sıralar. Size de sadece zevkinize ve bütçenize uygun ürünü seçmek kalır. Ayrıca güncel fırsatları takip ederek, ürün ve hizmetlerden sınırsız fayda sağlarsınız. Ev-yaşam ürünleri e broşür seçeneği sayesinde bunun için marketlere ye da mağazalara uğramanıza da gerek kalmaz. Dijital ortamların sunduğu bu avantaj ile fırsatlar her zaman elinizin altındadır. Kaliteli aktüel ürünleri, neredeyse toptan fiyatından bile daha makul rakamlarda bir arada sunar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery