track source
track source

Boya Kalınlığı Ölçer

Boya Kalınlığı Ölçer Fiyatları

18 Ürün gösteriliyor.
Boya Kalınlığı Ölçer fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Boya Kalınlığı Ölçer modelleri ve Boya Kalınlığı Ölçer fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Boya Kalınlığı Ölçer kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Cem, Würth, Mastech, Benetech, Atom. 18 adet Boya Kalınlığı Ölçer fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Boya Kalınlığı Ölçer Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Boya Kalınlığı Ölçer markası:

En Çok İncelenen Boya Kalınlığı Ölçer Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Boya Kalınlığı Ölçer Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 18 Boya Kalınlığı Ölçer modeli içerisinde en ucuz Boya Kalınlığı Ölçer fiyatı 178.3 TL iken, en yüksek Boya Kalınlığı Ölçer fiyatı 4399.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Boya Kalınlığı Ölçer fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Boya Kalınlığı Ölçer fiyatı ise 1345.16 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Boya Kalınlığı Ölçer Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Boya Kalınlığı Ölçer

Birçok farklı sektörde farklı yüzeyler üzerine uygulanan boyaların kalınlığını ölçmek için kullanılan boya ölçüm cihazları metal sanayi, mobilya sanayi gibi daha birçok üretim alanında önemli aletler arasında gelir. Genel olarak el aletleri arasında tanımlanabilecek olan ürün, farklı yüzeyler üzerinde ölçüm yapmak üzere teknolojik altyapılara sahip aletler içindedir. İçlerinde  bulunan yazılım sayesinde ölçüm sonuçları hızla alınabilir. Görünüşü ve tasarımı bakımından pos cihazları, etiket makineleri gibi üretilen bu ürünler genellikle Lcd ekranlara sahiptir. Hızlı bir şekilde yapılan ölçümleri ekrana yansıtan teknolojileri sayesinde birçok üretim atölyesinde tercih edilir. Boya kalınlık ölçüm cihazı en çok otomotiv sanayisinde kullanılsa da boyama işlemi yapılan birçok sektörde kullanılması gereken önemli el aletlerinden biri sayılabilir. Farklı markalar tarafından farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilen oto boya ölçüm cihazı çeşitleri cimri.com sayfalarından incelenebilir. Burada yer alan ürünler arasından en çok satan model seçenekleri ve bu modellerin teknik özellikleri rahatlıkla karşılaştırılabilir. 

Boya Kalınlığı Ölçer Çeşitleri

Hafif tasarımları sayesinde kolayca taşınabilen boya kaplama kalınlık ölçer cihazları ölçüm seviyelerine, ölçüm netliğine ve ölçüm hızlarına göre farklı model seçeneklerine sahiptir. Ergonomik tasarımları sayesinde her alanda kullanılabilen bu ürünler; metal, demir, alüminyum yüzeylere yapılan boyaların ölçümlerinde hatasız ve hızlı sonuçlar vererek üretim sektörüne ciddi katkılar sunabilir. Bu yüzden hassas ölçüm yapma özelliğine sahip ölçüm cihazları en çok tercih edilen seçenekler içindedir. Bu cihazların kimi modelleri içinde bir çok ön ayar yapma imkanı da bulunabilir. Örneğin boya kalınlığının olması gereken ölçüsü önceden belirlenerek cihazlara kayıt olarak girilebilir.  Bu kayıtlar sayesinde boya yapılan alanda belirtilen maksimum kalınlık aralığının altında ya da üstünde kalınırsa alarm benzeri bir uyarı sistemi ile uygulayıcılar uyarılabilir. En çok tercih edilen kalınlık ölçüm cihazlarından birinin de ultrasonik kalınlık ölçer cihazlar olduğu söylenebilir. Bu ürünler hassas ölçüm özellikleri sayesinde cam, metal, ahşap, plastik gibi malzemelerin tek taraflı et kalınlıkları ve korozyon değerlerini belirleyen önemli cihazlardan biridir. Üretim sanayinde kullanılan bu ürünün yaptığı ölçümler sıfır atıkla üretim yapmaya olanak verir.  El tipi cihazlar arasında boya katmanını kaldırmadan alttaki cihazların dört taraflı ölçümlerine kadar yapabilen bu ultrasonik cihazlar dijital ekran, renkli ekran gibi seçeneklerle bulunabilir. Genel boyutları tek el ile taşınabilecek büyüklüktedir. Otomotiv sektöründe kullanılan araç boyası ölçüm cihazları, arabaların kaportalarındaki boyaların kalınlığını ölçerek kaportanın boyaya ihtiyacı olup olmadığını, daha önce boyama işlemi görüp görmediğini raporlayabilir. Tek ölçüm ya da çift ölçüm seçenekleri ile bulunabilecek bu ürünler, araçların boya kalitelerini belirlemek için en önemli cihazlar arasında gelir. Profesyoneller tarafından tercih edilen modeller üretim esnasında sürekli kontrol imkanı veren sürekli ölçüm özelliklerine sahip olan modellerdir. Bu ürünler ile sürekli kalınlık ölçümü yapılarak üretimde kalite mümkün kılınabilir. En çok tercih edilen boya ölçüm cihazları dakikada en çok ölçümü yapan ve yapılan ölçümleri kaydetme olanağı veren cihazlara olarak gösterilebilir. Araç üreticileri kadar, araç satıcıları tarafından tercih edilen bu ürünler birçok farklı marka tarafından üretilerek çeşitli fiyat seçenekleri ile temin edilebilir. Her bütçeye uygun olarak bir modeli bulunabilecek ölçüm cihazları cimri.com sayfalarında da listelenir. Boya ya da çeşitli yüzey ölçümü yapacak kişiler bu ürünlerin teknik özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarına en uygun modeli kısa süre içinde bu sayfalardan temin edebilir. 

Boya Kalınlığı Ölçer Fiyatları

Meral sanayi, otomotiv sanayi, mobilya sanayi ve daha birçok üretim alanında kullanılan boya kalınlık ölçüm cihazları farklı modellerde ve fonksiyonel özelliklerle üretilen ürünlerdir. Bu ürünler genel olarak el tipi cihazlar olarak bilinir. Tuşlu yapıları ve Led ekranları sayesinde diğer el tipi cihazları andırsa da bu ürünlerin en önemli özellikleri hassas ölçüm yapma teknolojilerine sahip olmaları şeklinde özetlenebilir. Kimi ürünler tek ölçüm yapma özelliğine sahipken kimileri ise sürekli ölçüm özelliğindedir. Bu sebeple cihazlar arasında donanım farkları olabilir. Hal böyle olunca da boya kalınlık ölçüm cihazı fiyatları için tek bir aralık bilgisi verilemeyebilir. Ölçüm cihazları yüzey ölçümü ya da boya ölçümü yapmak için farklı amaçlar ile de kullanılabilir. Bu nedenle ürünlerin kullanım amaçlarına göre fiyatları da değişebilir. Dolayısı ile cihazlar hakkında tek bir fiyat verilmemesinin nedeni tüm bu detaylar ile ilgilidir. Boya ölçüm cihazı çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz cimri.com'u ziyaret edebilirsiniz. Burada yer alan ölçüm cihazları ve markaları ile ilgili tüm teknik detayları öğrenebileceğiniz cimri.com sayfalarında aynı zamanda kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. 

Boya Kalınlığı Ölçer Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boya kalınlık ölçüm cihazı, kalınlık ölçüm cihazı, oto boyası kalınlığı ölçer ve daha birçok başlık ile listelenebilecek olan boya kalınlık ölçüm cihazı modelleri, farklı firmalar tarafından farklı özellikler ile üretilen ürünlerdir. Bu ürünleri seçerken bakılması gereken en önemli özellikler cihazların ölçüm kaliteleridir. Hassas ölçüm yapan cihazlar en çok tercih edilen cihazlar olduklarından bu ürünlerin fonksiyonları da oldukça önemlidir. Örneğin ürünlerin kayıt özelliğinin olup olmadığı, kayıt özelliği varsa maksimum kaç kayıt yaptığı, ürünlerin bilgisayarlar ile entegre olması gibi birçok teknik özellik seçim sırasında bakılması gereken detaylar olabilir. Ürünlerin tasarımları, tuş özellikleri, boyut ve ağırlıkları gibi üretim özellikleri de yine incelenmesi gereken detaylar içindedir. Ölçüm cihazları kullanım alanları bakımından oldukça çeşitli olsalar da genelde üretim sektöründe tercih edilir. Ancak hizmet sektörü içinde araç satıcıları ve galeri sahipleri tarafından güvenilirliği sağlamak adına kullanılabilir. Boya kalınlık ölçüm cihazları sayesinde kaportalarda boyama olup olmadığı tespit edilebilir. Bu nedenle, cihazlar en çok ikinci el araç satışı yapılan galerilerde kullanılabilen ürünlerdir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery