Bosch Buzdolabı

Bosch Buzdolabı Fiyatları

115 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Enerji Sınıfı
Ürün Tipi
Toplam Net Hacim
Gösterge
Dokunmatik Ekran
Renk
Kapı Sayısı
Soğutucu Net Hacmi
Hızlı Soğutma
Kapı Açık Uyarısı
Su&Buz Pınarı
Dondurucu Net Hacmi
Hızlı Dondurma
Soğutma Sistemi
Ses Seviyesi
Bosch Buzdolabı fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Bosch Buzdolabı fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 115 adet Bosch Buzdolabı ürünü bulduk. Bosch Buzdolabı kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Bosch Buzdolabı mağaza fiyatları ve Bosch Buzdolabı ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
ILife Zed Air Plus Intel Celeron N4000 4GB Ram 500GB HDD Freedos 15.6 inç Laptop - Notebook
ILife Zed Air Plus Intel Celeron N4000 4GB Ram 500GB HDD Freedos 15.6 inç Laptop - Notebook
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bosch Buzdolabı

Mutfak ekipmanı seçimi, mutfağınızda daha pratik ve rahat bir şekilde yemek yapmak için oldukça önemlidir. Mutfağınızdaki tüm ekipmanların ve beyaz eşyaların işlevleri ayrıdır. Ancak bunların arasında en önemlisi gıdaların soğuk ve taze kalmasıdır. Bu süreçte devreye mutfağın demirbaşlarından biri olan buzdolabı girer. Doğru şekilde tasarlanmış bir buzdolabı, işlevselliğiyle yemek hazırlama süresini oldukça kısaltır. Dahası, malzemelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlayarak tüm tarifleri ve sonuçlarını güzelleştirir. Bir yandan yemekleri soğuk ve taze tutarken bir yandan da sonra kullanacağınız ürünleri dondurma görevini yerine getirir.Bu yüzden buzdolaplarının bir evde bulunması gereken en önemli beyaz eşya olduğu söylenebilir. Bu aşamada, akla gelen bir numaralı markalardan biri dünyaca tanınan Bosch’tur. Çok farklı kategorilerde beyaz eşya üretimi yapmasının yanında Bosch buzdolabı modelleri de kaliteleriyle bilinir. 125 yıldır hizmet veren marka, teknik mükemmelliğinin yanında, güvenirliğiyle de övünür. Sizin, mutfağınızın ve ailenizin ihtiyaçlarına uyum sağlayan doğru buzdolabını seçmeden önce ürünlerin detaylarına bakmak alışveriş sürecinizde kolaylık sağlar.

Bosch Buzdolabı Modelleri ve Özellikleri

Buzdolabı çoğu zaman uzun yıllar boyunca kullanılan ve mutfakta emsalsiz bir görevi yerine getiren bir beyaz eşya olduğu için satın alma süreçleri zorlu olabilir. Bu süreç esnasında modelleri ve özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek doğru kararla sonuçlanır. Bosch Buzdolabı modelleri ve özellikleri arasında seçim yaparken bakılması gereken konulardan biri buzdolabının ebatıdır. Bu dolaylı yoldan buzdolabının kaç kapılı olduğu ile bağlantılıdır. Başlangıç olarak  Bosch 2 kapılı buzdolabı; birçok ev, mutfak ve aile için idealdir. Hacim ihtiyacı aşırı olmayan evlerde tercih edilebilen bu modeller, küçük mutfaklarda bile yer kaplamadan bulunmaları ile dikkat çeker. Alışverişlerini ağırlıklı olarak haftalık yapmayı tercih edenler ya da daha kalabalık aileler için de hacim olarak ideal buzdolapları bulunur. Örneğin; Bosch 3 kapılı buzdolabı modelleri, daha çok alan ihtiyacı olanlar için harika bir seçenektir. İki taraflı açılan kapıları hem kullanım kolaylığı sağlar hem de enerji tasarrufuna yardımcı olur. Daha çok gıda malzemesini soğutması amaçlanarak tasarlandıkları için soğutma süreleri de buna göre daha uzundur. Derinlik, genişlik ve yüksekliği iyice artırmak isteyen kullanıcılar için ise Bosch 4 kapılı buzdolabı mutlaka göz gezdirilmesi gereken seçeneklerdendir. Buzdolabının ebatına orantılı şekilde gıdaları saklama süreleri belirlenen bu modellerde sebze ve meyvelerin bozulma süresi 30 güne kadar çıkabilir. Mavi ışık teknolojisinden faydalanan modellerde aynı zamanda buzdolabının içinin azami düzeyde kullanılabilmesi için tasarlanır. Çıkarılabilir raflar, sebze ve meyve bölmesi, yumurtalık ve özel kahvaltılık bölmesi gibi seçenekler ile ürünün pratikliği arttırılır. Bosch XL buzdolabı ve XXL buzdolabı modelleri ise Bosch markasının en geniş hacimli ürünleri olarak kabul edilir. Çok fazla buzdolabına sığdıramayacağınız yiyecekleri koymanız için tasarlanmış büyük bölmeler ve şişe boyuna göre ayarlanabilen raflar gibi eşsiz seçenekler sunar. Buzdolaplarının belki de en önemli özelliği olan ebatları ve hacimleri, modelleri tanımaya çalışırken bakmanız gereken bir numaralı noktalardandır. Sizin için doğru ebat ve kapak sayısını belirledikten sonra Bosch buzdolaplarının diğer özelliklerine ve teknolojilerine göz gezdirebilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Fiyatları

Çok farklı ebatlarda ve teknolojilerde tasarlanmaları sebebi ile Bosch buzdolabı fiyatları oldukça değişkendir. İlk olarak, kendi mutfağınızın ve ailenizin ihtiyaçlarını değerlendirmek iyi bir karar olabilir. Böylelikle genelde olsa bir bütçe aralığı belirleyebilirsiniz. Fiyatları etkileyen öncelikli etmenlerden biri buzdolabının ebatlarıdır. Buzdolapları ebatlarına göre iki, üç ya da dört kapaklı olabilir. Dört kapaklı Bosch buzdolabı modellerinin fiyatları iki kapaklı modellerden daha fazla olabilir. Veyahut fiyatları etkileyen diğer bir faktör, buzdolabının enerji sınıfı ve tasarruf seviyesidir. Örneğin; Bosch buzdolabı A+++ modelleri, en yüksek enerji tasarrufu seviyesini sağlar. Bu da bu modellerin, A+ ya da A++ modellere göre daha yüksek bütçelere hitap etmesine sebep olabilir. Buzdolapları günden güne gelişen ve kullanıcılarını şaşırtan özellikleri ile karmaşık ve teknolojik ürünlerdir. Buna rağmen Bosch markası, fiyat performans olarak eşsiz ürünleri ile kullanıcılarını memnun etmek için uğraşır. Dilerseniz Cimri.com ile farklı Bosch buzdolabı modellerinin fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Buzdolapları yalnızca mutfakta değil, evin tamamında en önemli beyaz eşyalardan biri olarak kabul edilir. Her gün tükettiğimiz yiyecek ve içeceklerin taze ve sağlıklı kalmasını sağlamak oldukça önemli bir görevdir. Aynı zamanda buzluk fonksiyonu ile saklamak istediğimiz yiyeceklerin kalitesini de belirler. Bosch buzdolabı modelleri bu süreçte her kullanıcıya hitap edebilen özellikleri ile kaçırılmayacak seçenekler sunar. Hem ekonomik hem de çevre ile ilgili kaygıları olan kullanıcıların buzdolabı satın alırken dikkat etmesi gereken özelliklerin başında ürünün enerji sınıfı gelir. Bu özellik buzdolabının A+, A++ ya da A+++ olması ile anlaşılabilir. Buzdolabının buzluk kısmını daha az kullanan kullanıcılar, buzluk kısmı altta olan ürünlere yönelebilir. Karlanma ve buzlanma durumu yaşamak istemeyen kullanıcılar ise Bosch buzdolabı no frost modellerine bakabilir. Bu buzdolabı modelleri, buzluk kısmında bir buharlaştırıcı bulundurur ve nem oranının belirli bir seviyenin üstüne çıkmasına müsaade etmez. Buzdolabının mutfak dekorasyonuna uyum sağlamasını isteyen kullanıcılar ürünü satın alırken rengine de dikkat edebilir.

Karşılaştır
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery