Bolero

Bolero Fiyatları

4 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Bolero fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bolero modelleri ve Bolero fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bolero kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Blue White, Dilvin. 4 adet Bolero fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bolero Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Bolero markası:

En Çok İncelenen Bolero Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bolero Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4 Bolero modeli içerisinde en ucuz Bolero fiyatı 106.25 TL iken, en yüksek Bolero fiyatı 159.2 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bolero fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Bolero fiyatı ise 132.5 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bolero Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bolero

Kadın giyim dünyasında önemli bir yere sahip bolerolar, bel hizasını geçmeyen kadın ceket modelleri olarak tekstil dünyasında yerini alır. Kadınları sık kullandığı giysilerin arasında yer alır. Her yaş grubuna hitap edebilecek bolerolar bulunur. Yaz ve kış dönemi için tercih edilebilecek bolero modelleri bulunur. Farklı giyim tarzlarına uygun bolerolar bulunması ve işlevli bir ürün olması boleroların her dönemde popüler kalabilmesinde önemli nedenler arasında yer alır. Bolero markaları oldukça çeşitlilik gösterir. Bu sayede tarz ve kumaş olarak birçok farklı ürün bulunur. Farklı kullanımlara uygun bolerolar, kadın giysileri için önemli bir tamamlayıcı konumunda yer alır. Modaya ayak uyduran ve her döneme uygun tasarımları bulunan bolerolar tamamlayıcı giysiler olduğundan aksesuarlarla uygun bir şekilde kullanılır. Bu özelliğiyle giysilerin ve tarzların tamamlayıcıları olarak kullanılan boleroların, rahat giysiler olmaları çokça tercih edilmelerinin başlıca nedenleri arasında yer alır. Farklı dönemlerde, farklı tarzlarda kullanılan bolero tasarımlarına ulaşılabilir.

Bolero Modelleri

Geniş bir kullanım alanına sahip boleroların özgün modelleri bulunur. Markalar kendine has bolero tasarımlarını kullanıcılara sunar. Farklı giyim tarzlara hitap eden bolero çeşitleri bulunur. Her mevsimde kullanıma uygun olan bolero modelleri, kullanılacağı mevsime göre bir kumaş kullanılarak üretilir. Kışlık bolerolar kıyafetlerin tamamlayıcısı olurken, soğuktan korunma amacıyla da kullanılır. Bu amaçla kullanılacak bolerolar kalın bir kumaştan üretilir. Yazlık bolerolar ise rahatsız etmeyecek, sıcaklatmayan ve terletmeyen özelliklerde tasarlanır. Kolu uzun olabilen bolerolar, ceket olarak kullanılabilir. Şık bir gece elbisesinin tamamlayıcısı olarak kullanılabilecek bolero ceket modelleri aynı zamanda soğuktan koruyabilecek bir ceket görevi de görür. Elbiselerle uyumlu, farklı renklerde ve özel tasarımlara sahip bolerolar bulunur. Ceket olarak kullanılabilecek günlük giyime uygun bolero modelleri de bulunur. İş kıyafeti olarak kullanılabilecek veya günlük giyime uygun olarak kullanılabilecek ceket bolerolar rahat bir kullanım sunmayı amaçlar. Bir diğer bolero modeli de kolsuz olarak tasarlanan bolero yelek modelleri olarak kullanıcılara sunulur. Yelek bolero modelleri kolsuz olmaları dolayısıyla rahat bir kullanım imkanı tanır. Sağladıkları rahatlık ve farklı tarzlara uyum sağlamaları ile dikkat çeker. Şık bir kıyafetle kullanılabilecek yelek bolerolar günlük kullanım için de uygun tasarımlara sahip olur.

Bolero şal modelleri de tercih edilen bolerolar arasında yer alır. Çoğunlukla hafif ve yumuşak malzemeden üretilen şal bolerolar oldukça rahat bir kullanım sunar. El işçiliğiyle kullanılarak üretilebilen bolero şalların her yaş grubuna uygun modelleri bulunur. Çocuklar için sıkça tercih edilen şal bolero modelleri gelinliklerin tamamlayıcıları olarak da sıklıkla kullanılır. Bu bolero modelleri büyük bir kullanıcı yelpazesine sahip olur. Şıklığı, sadeliği veya rahatlığı ön plana çıkaracak bolero modelleri bulunur. Kullanım amaçları oldukça geniş bir alana yayılır. Bolero modellerinin farklı renkleri ve farklı tasarımları bulunur. Bolero modelleri genel olarak bel hizası veya göğüs hizası uzunluğunda tasarlanır. Asimetrik yapılarıyla dikkat çekici ve şık bolerolar bulunur. Markalar kendine has tasarımlarla bolero modelleri üretir. Boleroların yaygın kullanımı dolayısıyla güncel moda anlayışlarına uygun modeller bulunur.

Bolero Fiyatları

Farklı özelliklerde bolero modelleri bulunur. Bolero modelleri değişkenlik gösterir ve farklı bütçelere hitap edebilecek özellikler taşır. Bolerolar sahip oldukları tasarım, üretiminde kullanılan malzemelere göre fiyatlandırılır. Moda dünyasına yön veren markaların tasarladığı bolerolar yüksek fiyatlı olabilir. Özel tasarımcıların ve özel markaların elinden çıkan ürünler dönemsel olarak tanıtılır ve kullanıcılara sunulur. Bu dönemler bolero fiyatlarının yüksek olduğu zamanlar olur. Boleroların üretiminde kullanılan malzeme kalitesi de fiyatlandırma açısından oldukça önem taşır. Yün, ipek, deri gibi malzemelerden üretilmiş bolero modelleri bulunur. İnsan sağlığı için uygun malzemeler kullanılarak üretilen organik yapılı bolerolar yüksek fiyatlı olabilir. Kullanılan malzemenin maliyeti ve kalitesi arttıkça bolero fiyatları da bununla birlikte artar. Bolerolar tek bir parça olarak kullanıcılara sunulabilir. Tek parça olarak çeşitlilik içinde kullanıcılara sunulan bolerolar uygun fiyatlı olabilir. Özel kıyafetler için tasarlanan bolerolar da bulunabilir. Örnek olarak şık bir gece elbisesinin tamamlayıcısı olarak tasarlanmış bir boleronun fiyatı yüksek olabilir. Cimri.com'un kullanıcılar için sunduğu karşılaştırma hizmeti kullanılarak uygun bolerolar bulunabilir. Her bütçeye uygun bolerolar bulabilmek mümkün.

Bolero Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Kadınların üzerinde taşıdığı ve aynı zamanda bir aksesuar görevi de görebilen boleroların seçimi esnasında hassas davranmak gerekir. Öncelik olarak sağlık standartları için uygun malzemelerden üretilmiş bolerolar tercih edilir. Vücuda temas edecek olmasından dolayı rahatsız etmeyecek özelliklerde bir malzemeden üretilmiş olması gerekir. Bolero alırken kullanıcılar ne tür bir boleroya ihtiyaç duyduğunu belirleyebilir. Kullanım amacına uygun tasarımlara sahip bolerolar seçmek gerekir. Beraber kullanılacağı kıyafetlerle renk ve model olarak uyumu göz önüne alınır. Farklı bir kesime sahip olduğu için uygun bir beden olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bol veya dar olmaması gereken boleroların tercih edilmesi gerekir. Rahat bir kullanım sunan, aynı zamanda şık bir görüntüye sahip bolero modelleri tercih edilir. Bolero markaları başka tasarımlarına uygun bolero modelleri üretebilir. Bu nedenle bir kıyafetle birlikte kullanılacak boleroları alırken markanın bunun için tasarladığı bir bolero olup olmadığına bakmak gerekir. Bu özellikler dikkate alınarak uygun bir bolero seçimi yapılabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery