Boks Malzemeleri

Boks Malzemeleri Fiyatları

773 Ürün gösteriliyor.
Boks Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Boks Malzemeleri modelleri ve Boks Malzemeleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Boks Malzemeleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Delta, Diesel, Remixon. 773 adet Boks Malzemeleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Boks Malzemeleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Boks Malzemeleri markası:

En Çok İncelenen Boks Malzemeleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Boks Malzemeleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 773 Boks Malzemeleri modeli içerisinde en ucuz Boks Malzemeleri fiyatı 9.05 TL iken, en yüksek Boks Malzemeleri fiyatı 5914.56 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Boks Malzemeleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Boks Malzemeleri fiyatı ise 93.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Boks Malzemeleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Adidas Speed 50 Kick-Box Ve Boks Eldiveni
Adidas Speed 50 Kick-Box Ve Boks Eldiveni
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Altis BKS 60 25 X 60 Cm Siyah Boks Torbası
Altis BKS 60 25 X 60 Cm Siyah Boks Torbası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Boks Malzemeleri Nelerdir?

Boks pek çok ülkede aktif bir şekilde yapılan oldukça yaygın bir spor türü olarak bilinmektedir. Ayrıca bir savunma sanatı olduğu için pek çok malzemesi bulunmaktadır. Adidas, Everlast, Busso ve Delta gibi pek çok markaya ait farklı türlerdeki boks malzemelerinin fiyatlarını Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Boks Kıyafetleri Nelerdir?

Boks kıyafetlerinin mutlaka koruyucu olması gerekmektedir. Bu nedenle boks için üretilen özel pantolon ve tişörtleri giymek çok önemlidir. Boks pantolonu ve tişörtü özel kumaşlardan yapılmaktadır ve sporcuları terletmemektedir. Bunlara ek olarak bandaj ve boks eldivenleri kullanılmalıdır. Boks oldukça sert bir spor türü olduğu için boks kıyafetleri seçilirken çok dikkatli olunmalıdır. Özellikle eldiven seçimi çok önemlidir zira boks yumrukların kullanıldığı bir spor türüdür ve eldiven kullanarak gelebilecek zararlardan korunulması çok önemlidir.

Boks Eldivenleri Nasıl Seçilir?

Boks eldivenleri en önemli boks malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle boks eldivenlerini seçerken dikkatli olmak önemlidir. Öncelikle sporcunun kendine en uygun eldiveni seçmesi gerekmektedir. Yani eldivenin büyük ya da küçük olması, antrenman sırasında çok büyük sorun yaratabilmektedir. Böyle bir durum yaşanmaması için eldivenlerin denenmesi ve uygun olup olmadığı anlaşılması gerekmektedir. Boks eldivenleri genellikle suni deri kullanılarak üretilmektedir. Suni derinin belirli boyutlarda dayanıklılık özellikleri bulunduğu için sporcuyu gelebilecek zararlardan korur. Ancak havalandırmaya dikkat edilmezse bir süre sonra koku problemi oluşabilmektedir. Kısacası boks eldiveni bakımı yapmak, eldiveni daha uzun süre kullanabilmeniz açısından çok büyük önem taşır.

Kum Torbası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kum torbası diğer ismi ile boks torbası, sporcuların kendi başlarına antrenman yapmaları ve gelişmeleri açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. Ancak sporcuların boks torbası seçerken oldukça dikkatli olması gerekir. İlk olarak boks torbaları ev tipi ve salon tipi olarak ikiye ayrıldığı için, kullanılacak olan yere göre bir seçim yapılmalıdır. Buna ek olarak sporcunun mutlaka kendi boy ve kilosuna göre bir kum torbası seçmesi de önemlidir. Eğer kendi boyutlarına uygun bir seçim yapmazsa, boks torbasından herhangi bir yarar göremeyeceği için sakatlanmalar da yaşayabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery