Boğaziçi Kolonya Fiyatı

Boğaziçi Kolonya Fiyatları

72 Ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
Boğaziçi Kolonya Fiyatı fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Boğaziçi Kolonya Fiyatı fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 72 adet Boğaziçi Kolonya Fiyatı ürünü bulduk. Boğaziçi Kolonya Fiyatı kategorisinde en favori Kolonya & Gülsuyu ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Boğaziçi Kolonya Fiyatı mağaza fiyatları ve Boğaziçi Kolonya Fiyatı ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Boğaziçi Kolonya

Boğaziçi kolonya Deva isimli bir firmaya aittir. Kolonya üretiminde 60 yıllık bir tecrübeyle kullanıcılarına limon kolonyasının eşsiz ferahlığını ve temizliğini sunar. DEVA tarafından Kartepe tesislerinde üretilen Boğaziçi markalı ürünler, yumuşak ve ferahlatıcı kokusu ile Türk misafirperverliğinin simgesi olarak geçmişten günümüze birçok yerde kullanılır. Sürekli modernize edilen ve her zaman son teknolojik ürünleri kullanan bir üretim teknolojisi kullanır. Uzman bir kadro ile çalışır. Boğaziçi markası yüksek kaliteli üretim ve kendine özgü şişeleme sistemi ile piyasada öne çıkmayı başarır. Sağlıklı yaşam fırsatının herkese ulaşmasını sağlayan bu firma yüksek kaliteli ürünleri ve sektörde yıllar içinde kazandığı deneyim ile yenilikçi ve çeşitlendirilmiş ürün yelpazesi sunmayı hedefler. Küresel açıdan birçok ülkeyle anlaşarak uluslararası anlamda bir network kazanır. Bunu yaparken de firma belirli değerleri benimser.  Dayanıklılık, kalite, güvenilir iş politikası, insana verilen değer ve takım çalışması bu değerlerden bazılarıdır. 

Boğaziçi Kolonya Çeşitleri

 Boğaziçi kolonya çeşitleri esaslarına ve şişe boyutlarına göre değişir. Kolonyalar litrelerine göre bidonlarda ya da şişelere konularak piyasaya sürülür. Boğaziçi kolonya alanında herkesin farklı ihtiyaçlarına cevap vermesi açısından çeşitlendirdiği ürünleriyle farklı boyutlarda ve miktarlarda ürünler sunar.  En çok kullanılan dezenfekte malzemesi olarak da bilinen kolonya, ilk kez 1709 yılında üretilir ve üreticisi ise İtalyan Giovanni Paolo olur. İçerisinde bulunan alkol oranı genellikle derece kullanılarak belirtilir ve bu dereceler sizlere içerikleri hakkında bilgi verir. Cilde sürüldükten sonra içerisinde bulunan alkolün buharlaşması sonucu kolaylıkla kurur ve arkasında hoş bir esans bırakır. Bu sırada buharlaşan alkol moleküllerinin çevrelerinden ısı alması sonucu ise kolonyayı süren kişiye bir ferahlık sunar ve genelde sıcak havalarda ferahlamak ya da elleri dezenfekte etmek için kullanılır. Bunun dışında kendine özgü keskin esansların verdiği koku sayesinde de ayıltıcı özelliği de bulunur. En çok tercih edilen ürünlerden biri Boğaziçi kolonya 1 lt olan şişelerdir. Evde kullanmak için kullanma sıklığına bağlı olarak çeşitli miktarlarda sunulan şişeler arasında seçim yapabilirsiniz. Saklama koşullarına dikkat ederek uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Taşıma kolaylığı açısından ise Boğaziçi kolonya 400 ml olan şişeleri tercih edebilirsiniz. Dışarıya çıkarken de çantanıza koyarak istediğiniz zaman çıkarıp kullanabilirsiniz. Boğaziçi kolonya bidonlar ise uzun süre kullanım için uygundur. Daha ekonomik olan fiyatlarda sunulur. 5 lt Boğaziçi kolonya ise bunlardan biridir. Damla damla dökülen şişe tasarımlarından sprey şişe başlıklarına kadar farklı ürün çeşitliliklerine sahipsiniz. Boğaziçi kolonya sprey ise farklı ml seçenekleriyle kolay taşıma imkanı sağlar. Sprey başlığı sayesinde de kolayca püskürtebilirsiniz. Boğaziçi kolonya 80 derece olan ürünler içerisinde yüzde 80 alkol oranı olan kolonyalardır. Daha çok dezenfekte etmesi amacıyla alkol oranı yüksek olan kolonyalar oldukça tercih edilir. Genellikle yüzde 70 ya da 80 oranında alkol içeren kolonyalar idealdir. Kalan kısım ise limon esansı ve sudan oluşur. Farklı esanslarda olan kolonyalar da mevcuttur fakat limon kolonyaları en çok tercih edilenler arasında yer alır. Bunun nedenlerinden biri de limonun antiseptik özelliğidir. Doğadan gelen bu temizlik alkolle birleşince oldukça sağlıklı bir dezenfektan haline gelir. Boğaziçi kalitesi ile sizlere sunulan bu kolonyalar özel üretim tesislerinde teknolojinin yardımı ile titizlikle şişelenir. Firmanın kullanıcılara sunduğu üstün kalite kolonyalar farklı litrelerde satın alınabilir ve ürünün içinde yer alan içerik detaylarına da ulaşabilirsiniz. 

Boğaziçi Kolonya Fiyatları

 Boğaziçi kolonya fiyatları kolonyaların çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Şişelerde bulunan miktarlar ve başlık türleri de fiyatı etkileyebilir. 5 lt’ye kadar satın alınabilen kolonyalar bidonlarda satışa sunulur ve bu bidonlardan şişelere dökerek kullanabilirsiniz. Şişeler tekrar tekrar kullanılabilir. Bu da sizlerin bütçesine katkıda bulunur. Uzun vadede kullanmak için bidonlarda satılan kolonyaları satın alabilirsiniz. Sprey şeklinde olan kolonyalarında farklı kullanım kolaylıkları vardır. Limon kolonyalarının fiyatları litresine göre değişse de sizlere sunulan kalite her şişede aynıdır. Kolonyanın yararlarından faydalanmak için Boğaziçi kolonyaların çeşitleri arasından karşılaştırma yaparak hangisinin sizler için daha ideal olduğuna karar vermek için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Hem bütçenize uygun hem de kaliteli kolonya karışımlarına sahip olan bu ürünler internet üzerinden satın alınabilir. Cimri.com’un yönlendiği sitelerden bir tıkla satın alabilirsiniz. Ürün detaylarına ve yüzdelerine ulaşmak için ürün özelliklerine göz atabilirsiniz.

Boğaziçi Kolonya Satın Almadan Önce Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boğaziçi limon kolonyası farklı çeşitlerde ve boyutlarda kullanılmak üzere üretilir. Kullanım alanları olarak da oldukça çeşitlidir. Serinletici özelliği sayesinde alkol içermesinin de katkısı ile, kolonya bayram gibi özel günlerde misafirlere sunulur ve sevilen bir koku olarak kullanılır. Bununla birlikte, kolonya karışımı aynı zamanda baş dönmesi, bayılma ve baş ağrılarına iyi gelmesi nedeniyle de kullanılır. Ayrıca anti-bakteriyel etkisi nedeniyle temizlemek veya dezenfekte etmek için taşıması kolay olan farklı şişe boyutlarında kullanılır. Satın almadan önce kullanım amaçlarınızı düşünebilirsiniz. Seyahat sırasında kolay taşımak ve uygulamak için sprey şeklinde olan 400 ml lik kolonya şişelerini tercih edebilirsiniz. Dezenfekte özelliği sayesinde saniyeler içinde daha temiz ellere sahip olabilirsiniz. Bununla beraber dezenfekte etmek istediğiniz farklı yüzeylerde de kullanabilirsiniz. Satın almadan önce yüzde olarak alkol oranlarını inceleyerek satın alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery