track source
track source

Sony Bluetooth Kulaklık

Sony Bluetooth Kulaklık Fiyatları

81 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kullanım Tipi
Bağlantı
Mikrofon
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
Uzaktan Kumanda
Gürültü Önleyici Hoparlör
Gürültü Önleyici Mikrofon
Otomatik Açılma
Çağrı Kontrol
Ses Seviyesi
iOS
Müzik
Dokunmatik
Kablolu Kullanabilme
Spor
Fiziksel Tuş
Android
Müzik Kontrol
Windows
Sesli Asistan Kontrol
Hareket Sensörü
Telefon
MAC
Ses Çıkışı
Ses Kontrol
Bluetooth
Şarj Süresi
NFC

Sony Bluetooth Kulaklık

Sony Bluetooth Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Sony Bluetooth Kulaklık ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Sony Bluetooth Kulaklık Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Sony Bluetooth Kulaklık incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Philips Ütüler
 • Hoover Çamaşır Makineleri
 • Jump Spor Ayakkabı
 • Powcan Jant
 • Vaillant Kombiler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Sony Bluetooth Kulaklık fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Sony

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Sony Bluetooth Kulaklık Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Sony Bluetooth Kulaklık Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 81 Sony Bluetooth Kulaklık modeli içerisinde en ucuz Sony Bluetooth Kulaklık fiyatı 70.8 TL iken, en yüksek Sony Bluetooth Kulaklık fiyatı 5603.67 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sony Bluetooth Kulaklık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Sony Bluetooth Kulaklık fiyatı ise 1269.29 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Sony Bluetooth Kulaklık Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Apple 1. Nesil MMEF2TU/A Airpods Bluetooth Kulaklık
  Apple 1. Nesil MMEF2TU/A Airpods Bluetooth Kulaklık
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Piranha 2202 BT Kulaklık
  Piranha 2202 BT Kulaklık
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Sony Bluetooth Kulaklık

  Günümüzün imkanları teknolojinin sunduğu fırsatlar sayesinde her geçen gün gelişir ve kendini güncelleyerek hayatımıza girer. Teknolojinin sunduğu imkanlar öylesine çabuk değişir ve gelişir ki zaman zaman bu hızlı değişime ayak uydurmakta güçlük bile çekilebilir. Teknolojinin üstün hizmetleri günlük hayatınızda kullandığınız her ürünü baştan sona etkiler, dönüştürür, değiştirir ve onlara farklı anlamlar yüklemeyi başarır. Günümüzün yoğun koşuşturmacası, hareketli temposu, sorumluluk gerektiren iş yükü kullanılan her ürünün daha pratik, ergonomik, hafif, kolay taşınabilen ve birden fazla özelliği aynı anda barındırabilen niteliklerde sahip olmasını gerektirir. Kullanıcıların bir üründen beklediği fonksiyonlar düşünüldüğünde elbette oldukça fazla kriterler göze çarpar. Özellikle kulaklık sektöründe günden güne yapılan gelişmeler ve değişimler hayatı büyük oranda kolaylaştırır ve kullanıcıların daha pratik bir kullanıma sahip olmasına yardımcı olur. Teknolojik ürünler konusunda öne çıkan markalardan biri Sony olarak bilinir. Sony Bluetooth kulaklık modelleri ise kullanıcıların tam olarak aradığı ürünler arasında ilk sıralarda yerini alır.

  Sony Bluetooth Kulaklık Modelleri

  Sony Bluetooth kulaklık modelleri farklı tasarımları, ışık dokunuşu, çeşitli renk aralıkları ile kullanıcıların en çok tercih ettiği ve yaygın kullan kulaklıklar arasında yerini alır. Bluetooth kulaklıkların kullanımı son derece kolaydır. Bunun için geçerli olan, iki cihazın birbiriyle uyumlu olmasıdır. Ayrıca kullanılan cihazda Bluetooth özelliğinin olması da başlıca faktörlerden biri olarak değerlendirilir. Cihazda yer alan uygulamanın açık olması ve diğer cihaz ile bağlantı kurulması kulaklığınızın kablosuz bir biçimde cihazınızla eşleştirilmesine yardımcı olur. Sony kablosuz kulaklık bu bağlamda tercihinize ve tarzınıza hitap etmeyi başarır. Böylece günlük hayatın her alanında, kısa ya da uzun yolculuklarınızda, seyahatlerinizde, işyerlerinde, çeşitli etkinliklerinizde bu kulaklıkları kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sony markanın geliştirdiği ürünler arasında yerini alan kulaklıklar aynı zamanda dış faktörlerden ve seslerden etkilenmeden dinlemek istediğiniz müziği, sesi net bir biçimde algılamanıza yardımcı olur. Teknolojinin üstün harikalarından biri olarak değerlendirilen Sony Bluetooth kulaklık çeşitli renk aralıkları ile de stilinizi ve kullanım alanlarınızı ortaya çıkarır. Sony Bluetooth kulaklık siyah modeli en çok tercih edilen modeller ve renkler arasında ilk sıralarda yerini alır. Siyahın günün her alanında uyumlu bir şekilde kullanılması, farklı aksesuarlar ve kıyafetler ile kombin edilebilmesi aynı zamanda fazla dikkat çekmemesi siyah renkteki ürünlerin kullanımını daha yaygın hale getirir. Kulaklık kullanımında öncelikli kriter olarak değerlendirilen en önemli husus yaş aralıklarıdır. Gençler ve yetişkinler arasında oldukça yaygın bir biçimde kullanılan kulaklıklar, günlük hayatın ayrılmaz parçaları arasında yerini alır. Bluetooth kulaklıkların ses çıkış özellikleri oldukça önemlidir. Bluetooth kulaklıklarda iki farklı  önemli kategori bulunur. Bunlar mono ve stereo özellikleridir. Mono bluetooth kulaklıkların bir kulaklığı ve mikrofonu vardır. Mono versiyonlar genellikle aramalar için tercih edilen ürünlerdendir. Bununla birlikte stereo bluetooth kulaklıklar iki  kulaklık barındırır ve aramalar haricinde müzik dinlemeniz için de tercih edilen kulaklıklar olarak bilinir. Günlük hayatın farklı aktivitelerinde ve  koşuşturmacası arasında dinlemeniz gereken sesler, kayıtlar, aramanız gereken kişiler ve kurumlar olabilir. Tüm bu programlarınızı aynı gün içine sıkıştırmak ve telefon görüşmeleri ya da dinlemeler için özel bir zaman ayırmak neredeyse imkansız olabilir. Bu noktada kablosuz özelliği ile hayatınızı büyük oranda kolaylaştıran kablosuz kulaklıklar, yaşam konforunuzu büyük oranda artırır.

  Sony Bluetooth Kulaklık Fiyatları

  Sony Bluetooth kulaklık fiyatları ürünün taşıdığı özellikler, renkler, fonksiyonlar, teknolojinin geliştirdiği işlevler ile doğru oranda artar ya da azalır. Fiyat aralığını belirleyen unsurlar dikkate alındığında kullanıcıların yaygın olarak tercih ettiği ve trend olarak adlandırılan kategoride yer alan ürünler farklı fiyat aralığı ile gündemde kalır. Güncellenen ürünler her zaman muadillerine göre üst segmentte yer alır ve kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplar. Kulaklıklarda her geçen gün geliştirilen özellikler, işlemler ve donanımlar ile hayatınız büyük oranda kolaylaşır. Hemen her bütçeye hitap eden kulaklıklar farklı özellikler ve işlemleri ile kullanımınıza sunulur. Piyasada öne çıkan markalar arasında yer alan Sony kaliteden ödün vermediği gibi bütçeleri de hesaba katarak işini başarılı bir biçimde tamamlar. Cimri.com sitesi aracılığı ile markaların zaman zaman uyguladıkları kampanyalar ve fırsat ürünlerini kolaylıkla takip edebilir ve araştırmalarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Bütçenize hitap eden sitelere yönlendirilerek hem zamandan hem de cebinizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Cimri.com sitesi aracılığı ile markaların zaman zaman uyguladıkları kampanyalar ve fırsat ürünlerini kolaylıkla takip edebilir ve araştırmalarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Böylece dilediğiniz ürünlere anında ulaşarak daha keyifli bir alışveriş için ilk adımı kolaylıkla atmış olursunuz. 

  Sony Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Sony Bluetooth kulaklık kulaküstü ürünleri ve kablosuz özelliği ile tercih edilen bu ürünler oldukça fazla yaygın kullanıma sahiptir. Ürünün günlük hayat içerisinde vermiş olduğu kolaylık ve sağlamış olduğu pratiklik ile hem işlerinizi daha kısa ve kolay bir şekilde halledersiniz hem de kablosuz özelliği ile daha fazla aksesuar ve aparat ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Çantanızda daha küçük yer kaplayan ürün, rahat, pratik ve konforlu kullanımı ile hizmetinize sunulur. Siyah, beyaz renkleri ile göz kamaştıran ürün çeşitli donanımları, kesimleri ve detayları ile stilinizi ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Ürün kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus ses ayarının doğru bir biçimde ayarlanmasıdır. Uzmanlar tarafından tavsiye edilen ses ayarına göre hareket ettiğinizde kulağınızın sağlığı açısından uygun adım atmış olursunuz. Bununla birlikte Sony markanın geliştirmiş olduğu son model kulaklıklar dışarıdan gelen farklı sesleri ayırt ederek odaklanmanız gereken sesin en net biçimde algılanmasına yardımcı olur. Dikkatinizi dağıtacak herhangi dış uyarana karşı sizi kamufle eder. Algılarınızı sadece odaklanmanız gereken sese yoğunlaştırmayı başaran kulaklıkları tercih etmeniz bu nedenle önemlidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery