track source
track source

Biberon Kordonu-Askısı

Biberon Kordonu-Askısı Fiyatları

25 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Biberon Kordonu-Askısı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Biberon Kurutucu Fiyatları
 • Biberon Sterilizatörü Fiyatları
 • Biberon Tutucu Fiyatları
 • Boy Ölçer Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Biberon Kordonu-Askısı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Biberon Kordonu-Askısı markası:

  En Çok İncelenen Biberon Kordonu-Askısı Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Biberon Kordonu-Askısı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 25 Biberon Kordonu-Askısı modeli içerisinde en ucuz Biberon Kordonu-Askısı fiyatı 5.5 TL iken, en yüksek Biberon Kordonu-Askısı fiyatı 42.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Biberon Kordonu-Askısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Biberon Kordonu-Askısı fiyatı ise 18.29 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Biberon Kordonu-Askısı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Biberon Askısı

  Bebek sahibi olan anne babalar için bebeğin düzenli beslenmesi oldukça önemlidir. Biberon, suluk gibi yardımcı malzemeler ile bebeğinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Gün içinde birden fazla kez beslenmesi gereken bebeklerin biberonların her an ebvenlerin yanında bulunması önemlidir. Biberon askısı ile biberonları boyun ve çantalarda  sabitleyerek kullanabilirsiniz. Biberon askıları genellikle çocukların dikkatini çekecek farklı renklerde üretilir. Çocuk arabası ve pusetler gibi bebeğinizin  yattığı alanlara biberon askıları ile biberonları sabitleyerek dilediği zaman ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz. Biberon askısı kullanımı biberonların yere düşerek kirlenmesini engeller. Anne ve babalar için oldukça pratik ve kullanışlı olan bu ürün ile Bebeğinizin acıktığı zaman biberona kolayca ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Biberon askıları biberonu kolayca tutar ve bebeğin biberonu kendisinin kontrol edebilmesine yardımcı olur. Dikkat çeken renkleri sayesinde çocuklar için eğlenceli bir oyun aracı olur. Biberon kordonu ve askısı kullanarak çocuk arabalarına ve pusetlere biberonları sabitleyebilir bebeğinizin acıktığı her an  kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

  Biberon Askısı Çeşitleri

  Biberon kordonları birbirinden farklı renk ve desen alternatifleri ile üretilir. Bu renkler genellikle çocukların dikkatini çekecek eğlenceli renkler ve desenlerden oluşur. Biberon askısı çeşitleri arasından siz de kullandığınız biberona veya emziğe uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Biberon askıları genellikle hem biberon türleri için hem de emzik ve diş kaşıma oyuncakları için uyumludur. Biberon askısı seçimi yaparken kullanmak istediğiniz yere göre farklı uzunlukta askı türleri arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin çocuk arabalarına takmak için biberon kordonu kullanmayı düşünüyorsanız daha uzun ölçüsü olan kordonları tercih etmeniz faydalı olur. Biberon askıları genellikle ayarlanabilir  kayışlar ile üretilir. Bu sayede çocuğunuzun bulunduğu yere göre biberonları kolaylıkla uzanabilir ve erişilebilir  olarak ayarlayabilirsiniz. Biberon kordonları eğlenceli desenleri ile de çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlar. Anne ve babaların işlerini kolaylaştıracak pratik çözümlerden biri olan biberon kordonu ve askısı kullanarak siz de biberonların yere düşüp kirlenmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun sağlığını da koruyabilirsiniz. Özellikle emzik ve diş kaşıyıcılar için en çok sık karşılaşılan problemlerden biri kaybolma sorunudur. Biberon kordonu ve askısı kullanarak emzikler için de kaybolma probleminin önüne geçebilirsiniz. Emzik kullanan bebeklerin sağlığını tehdit eden konulardan biri de emziği yere düşerek kirlenmesidir. Bu problemle karşılaşmayı engellemek için oyuncaklı emzik askısı modellerini de kullanabilirsiniz. Oyuncaklı emzik askıları bebeğin emziği alışmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda  üzerindeki oyuncaklar ile oyalanmasını sağlayarak daha keyifli zaman geçirmesine yardımcı olur. Emzik askısı modelleri pek çok farklı malzemeden üretilir.Çocuğunuz için en ideal olacak seçimi model alternatifleri arasından yapabilirsiniz.Sevdiklerinizin küçük çocukları için de  silikon emzik askısı hediye için güzel bir alternatif olabilir. Biberon askısı modelleri genellikle diş kaşıma oyuncakları ile de uyumludur. Bu askıları kullanarak diş kaşıma oyuncaklarının yere düşüp kirlenmesine engelleyebilir ve kaybolma sorununun önüne geçebilirsiniz. Diş kaşıma oyuncakları ve emzikler bebeklerin her an yanında bulunması gereken eşyalardandır. Emzik askısı kullanarak bebeğinizin ihtiyacı olduğu her an emziğe kolayca erişmesini sağlayabilirsiniz.

  Biberon Askısı Fiyatları

  Biberon askısı fiyatları genellikle üretici firmaya göre farklılık gösterir. Bebeklerin biberonla beslenme döneminde en önemli yardımcılarından biri olan biberon kordonları farklı model alternatifleri ile her yerde kolayca bulunabilir. Biberon kordonu ve askısı fiyatlarını etkileyen en önemli faktör genellikle ürünün malzeme kalitesidir. Biberon kordonu almayı düşünüyorsanız kullanacağınız yere göre seçim yapmak faydalı olur. Örneğin Bebek arabasına takmak için biberon kordonu almak istiyorsanız, daha uzun olan kordonları tercih etmeniz gerekebilir. Biberon kordonu fiyatları genellikle ürünün uzunluğuna göre değil markasına göre değişir. Çocukların sağlığı için tehlike oluşturmayacak ve sağlığa zararlı madde içermeyen biberon kordonu markaları arasından siz de seçim yapabilirsiniz. Kaliteli ürünler genellikle diğer sıradan markaların ürünlerine göre fiyat olarak daha pahalı olabilir. Ancak Bebeğinizin sağlığını korumak için, her an temas halinde olacağı biberon kordonlarını kaliteli markalardan satın alarak kullanmak önemlidir. Biberon askıları genellikle emzikler içinde uyumludur. Emziklerin kaybolmasını engellemek için emzik askısı kullanabilirsiniz. Emzik askısı fiyatları da genellikle her bütçeye uygun olarak satışa sunulur. Kordon fiyatları ve ürün alternatifleri için cimri.com sayfasına da ziyaret edebilirsiniz. 

  Biberon Askısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Biberon kordonu ve askısı anne ve babaların işini kolaylaştıran ürünlerden biridir. Biberon ve emziklerin yere düşerek kirlenmesini ve kaybolmasını engelleyen bu ürünleri seçerken dikkat edilecek en önemli husus aldığınız ürünün kaliteli olmasıdır. Bebeğinizle her an yakın temasta olacak bu ürünleri seçerken sağlığa zararlı madde içermediğinden emin olmak önemlidir. Pek çok farklı alternatifi bulunan biberon kordonları arasından kendi zevkinize ve çocuğunuzun ihtiyacına göre seçim yapabilirsiniz. Emzikler için kordon almayı düşünüyorsanız oyuncaklı ve peluş kaplama yumuşak kordonları da seçebilirsiniz. Peluş emzik askısı modelleri ile Bebeğinizin biberonunu tek başına kavrayabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Biberon askıları ve emzik askıları genellikle diş kaşıma oyuncakları ile de uyumlu olan ürünlerdir. Bebeğinizin sağlığı için her an temiz ve steril olması gereken diş kaşıma oyuncağı ve biberon başlıklarının, koruma kordonu ve askılar kullanarak temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery