track source
track source

Beslenme Çantası

Beslenme Çantası Fiyatları

1443 Ürün gösteriliyor.
Beslenme Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Beslenme Çantası modelleri ve Beslenme Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Beslenme Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Slazenger, Sea Horse, Avon, Korkmaz, Karaca. 1443 adet Beslenme Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Beslenme Çantası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Beslenme Çantası markası:

En Çok İncelenen Beslenme Çantası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Beslenme Çantası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1443 Beslenme Çantası modeli içerisinde en ucuz Beslenme Çantası fiyatı 1.62 TL iken, en yüksek Beslenme Çantası fiyatı 573.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Beslenme Çantası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Beslenme Çantası fiyatı ise 24.21 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Beslenme Çantası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Korkmaz A688 Essentials Beslenme Kutusu
Korkmaz A688 Essentials Beslenme Kutusu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Şimşek Mcqueen 35338 3 boyutlu Beslenme Çantası
Şimşek Mcqueen 35338 3 boyutlu Beslenme Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Beslenme Çantası

Beslenme alışkanlığı küçük yaşlardan itibaren gelen ve yıllar boyunca hemen hemen aynı kalan önemli bir alışkanlıktır. İnsanlar çocukluktan itibaren hangi besinlerle beslenmeye alışkın olursa ileriki yaşlarda da beslenme düzenlerini o doğrultuda ilerletirler. Bu sebeple küçük yaşlarda düzenli ve sağlıklı beslenmek çocuklar için son derece önemlidir. Çocuklarınız için evde hazırladığınız yemekleri dışarıda da yemesine olanak veren beslenme çantası hayatın içinde büyük bir öneme sahiptir. Çocuklarınız okula, kreşe ya da dışarıya çıktıklarında evdeki beslenme alışkanlığını sürdürecek ve yiyecekleri güvenle saklayacak beslenme çantaları alanında önder ve lider markalar aracılığıyla çocuklarınızla buluşur. Çocuklarınıza beslenme alışkanlığı kazandıracak model ve tasarımlara sahip çantalar çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakter baskılarını taşır. Aynı zamanda hazırladığınız yiyecek ve içecekleri güvenle koruyan bu çantalar sayesinde çocuğunuzun dışarıda ne yediğini düşünmenize gerek kalmaz. Cimri.com üzerinden erişebileceğiniz birbirinden farklı tasarımlara sahip Trendix, Hakan çanta ve Adel markaları aracılığıyla beslenme çantalarına göz atabilir ve çocuğunuzun seveceği çantaları edinebilirsiniz.

Beslenme Çantası Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı ve sevimli tasarımlarıyla birlikte çocuğunuza beslenme alışkanlığı kazandıracak beslenme çantaları sayesinde gözünüz arkada kalmaz. Alanında önder ve lider markaların üretmiş oldukları beslenme çantaları çocuğunuzun yiyecek ve içeceğini güvenle taşımasına olanak tanır. Frozen, Cambridge, Hakan çanta ve Hello Kitty gibi markaların üretmiş olduğu birbirinden güzel beslenme kutusu ya da çantaları sayesinde çocuğunuz okula ya da kreşe giderken beslenme düzenini bozmayacak yiyecek ve içecekleri taptaze taşır. Trendix markasının üretmiş olduğu Tweety Boy Neo beslenme çantaları çocuklarınızın sağlığına zarar verecek hiçbir madde içermez. Orjinal Loones Tunes lisanslı olan bu ürün takviyeli taşıma sapı ve ayarlanabilir omuz askısı sayesinde çocuğunuzun beslenme çantasını kolayca taşımasını sağlar. Aynı zamanda şekilli fermuar uçları ve 600D su geçirmez kumaş özelliği sayesinde çocuğunuz beslenme çantasındaki yemekleri ve içecekleri güvenle taşır. Çocuklarınız için özel olarak üretilmiş birbirinden farklı modelleri tek bir yerde birleştiren markaların üretmiş olduğu beslenme çantası modelleri kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Star Wars hayranı çocuğunuz için özel olarak üretilmiş modelleriyle birlikte beslenme çantaları ön plana çıkar. Hakan çantanın üretmiş olduğu bu modeller 23 cm en ve 21 cm boyuyla çocuğunuza ideal bir kullanım olanağı sağlar. Laboratuvar ortamında gerçekleştirilen sağlık testlerinden geçen ve çocuğunuz için en iyisini düşünen markanın üretmiş olduğu Star Wars beslenme çantaları ısı yalıtımı sayesinde konforlu ve güvenli bir kullanım sağlar. Çocuğunuz için hazırladığınız yemekler saatler geçse bile bozulmadan güvenle saklanır. Cimri.com üzerinden aynı zamanda beslenme çantası çeşitleri arasından arabalı, Barbie baskılı, Winx, Spiderman ve Superman temalı çantalara erişebilirsiniz. Çocuğunuzun sağlığını ve konforunu düşünen markalar sayesinde birbirinden farklı film kahramanlarına sahip beslenme çantaları çocuklar için özel olarak geliştirilmiş ve sağlık testlerinden geçmiştir. 

Beslenme Çantası Fiyatları

Çocuğunuz için özel olarak üretilen ve sevdiği çizgi film ve film karakterlerinden oluşan beslenme çantaları birbirinden farklı markalar aracılığıyla çocuklarınızla buluşur. Cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmasında beslenme çantası fiyatlarının çantaların boyutuna, renk, tasarım ve üretici firmalara bağlı olarak değişkenlik göstereceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan markalar sahip olduğu vizyon ve misyon farklılığı sebebiyle ürünleri üzerinden farklı fiyat seçenekleri sunar. Bu seçenekler arasından fiyat ve performans olarak üstün hizmet gösteren markaların üretmiş oldukları beslenme çantalarına erişebilirsiniz. Beslenme çantası fiyatları aynı zamanda markaların geliştirmiş olduğu kullanım çeşitliliğine bağlı olarak da değişkenlik gösterir. Örneğin; satın almak istediğiniz beslenme çantaları set hâlinde kullanıcılarıyla buluşturuluyorsa bu setin içinde nelerin yer aldığı ve malzemeleri fiyat açısından değişim gösterir. Beslenme çantası seti içinde bulunan ürünler arttıkça beslenme çantası fiyatları da aynı oranda artar. Aynı zamanda beslenme çantalarının baskısı ürünlerin üretilirken verildiği emeğe ve malzemeye göre değişkenlik gösterir. Bu durum ise beslenme çantalarının fiyatlarının artıp azalmasına yol açar.

Beslenme Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuğunuza beslenme alışkanlığı kazandıracak ve aynı zamanda besinleri en iyi ortamda saklayacak beslenme çantaları alanında lider ve önder birçok farklı markalar tarafından özel olarak üretilmiştir. Hakan çanta, Trendix ve Çilek markasının üretmiş olduğu beslenme kabı arasından beklentinizi karşılayan doğru ürünü satın alabilmek için birtakım unsurları göz önünde bulundurmanız gerekir. Öncelikle bu ürünler arasından çocuğunuzun beklentisini yansıtan ve hayallerini süsleyen renk ve tasarıma sahip bir ürünü satın almanız son derece önemlidir. Çünkü çocuklar hayal dünyasıyla gerçek dünyayı birleştirerek çoğu zaman mutlu zamanlar geçirir. Bu zamanlarda ona eşlik edecek kahramanlar ise çocuğunuzun sağlıklı  ve mutlu bir gelişimi için son derece önemlidir. Aynı zamanda beslenme çantalarının boyutu da seçim için büyük önem arz eder. Beslenme çantası satın alırken aynı zamanda set hâlindeki ürünlerin set içeriğine dikkat edebilir ve çocuğunuza ihtiyacını karşılayacak ürünleri satın alabilirsiniz. Cimri.com üzerinden birbirinden şık ve modern çizgiye sahip beslenme çantalarına ulaşabilir, aynı zamanda beslenme çantası termal ürünlerine tek bir tuşla sahip olabilirsiniz. Çocuğunuz beslenme alışkanlığını kazanacaksa bu okula ya da kreşe daima birlikte gittiği beslenme çantaları aracılığıyla da olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery