Benzin Katkısı

Benzin Katkısı Fiyatları

17 Ürün gösteriliyor.
Benzin Katkısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Benzin Katkısı modelleri ve Benzin Katkısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Benzin Katkısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Würth, Liqui Moly, Sonax, Winkel, Bp. 17 adet Benzin Katkısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Benzin Katkısı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Benzin Katkısı markası:

En Çok İncelenen Benzin Katkısı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Benzin Katkısı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 17 Benzin Katkısı modeli içerisinde en ucuz Benzin Katkısı fiyatı 28.99 TL iken, en yüksek Benzin Katkısı fiyatı 230.01 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Benzin Katkısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Benzin Katkısı fiyatı ise 69.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Benzin Katkısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Benzin Katkısı

Teknolojinin gelişimi ile birlikte üretilmiş olan arabalar, insanların bir yerden bir yere daha rahat gitmesine olanak sağlayarak daha konforlu bir ulaşım sağlar. Tatile çıkmak, işe gitmek, arkadaşlarınızla buluşmak ya da farklı amaçlarla birlikte yola çıkmak insanların yeni şeyler keşfetmesini ve aynı zamanda seyahat etmesini oldukça kolaylaştırır. Son teknoloji ile üretilmiş olan araçlar, kilometre yaptıkça aşınarak aynı sürüş keyfini zamanla sağlamamaya başlar. Sürüş keyfini kaliteli ve nitelikli kılan motorlar, araçların hareket etmesini sağlayan en önemli parçalarından bir tanesidir. Motorlar yol yaptıkça zamanla aşınarak aracınızın sürüş kalitesini ve suretini yavaşlatmaya başlar. Bu sebeple yüksek performans sağlayacak ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşatacak olan benzin katkıları sayesinde aracınızın ivmelenmesi hızlanarak, motorunuzun daha düzenli ve rahat çalışmasını sağlar. Birbirinden farklı markalar aracılığıyla üretilmiş olan benzin katkıları sayesinde yola çıkmak emniyetli ve keyifli bir hâle gelir. Benzinli motorlarda kullanılabilen benzin yakıt katkısı özellikle çok kilometre yapmış ve yaş olarak yaşlanmış eski arabaların motor kalitesini artırarak çok daha iyi bir sürüş deneyimi yaşatır. Cimri.com üzerinden birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu benzin katkılarına, oktan yükselticilere ve enjektör temizleyicilerine ulaşabilirsiniz. 

Benzin Katkısı Çeşitleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu yakıt katkıları, benzin düzenleyici, enjektör temizleyici, dizel düzenleyici gibi farklı ürün çeşitliliğine sahiptir. Aracınızın performansını artıracak olan bu ürünler motorunuza doğru miktarda benzin ve oksijen göndererek aracınızın dilediğiniz konforda çalışmasını sağlar. LIQUI Moly markasının üretmiş olduğu Speed Tec benzin depo katkısı aracınızın motor devrinin ve hızının yükselmesi ile birlikte farklı bir sürüş keyfi yaratmak amacıyla üretilmiştir. Bu ürün motorunuzun soğuk havalarda çalıştırılmasını kolaylaştırarak, kış aylarında aracınızın başında saatlerce beklememenizi ve düzenli ve rahat çalışmasını sağlar. Orgonometalik maddeler içermeyen, yüksek performans sağlayan ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşatacak olan bu ürün katalitik konvertörlü araçlarda kullanıma uygundur. İvmelenmeyi artıran ve emiş sistemini temizleyen markanın üretmiş olduğu bu ürün 2 ve 4 zamanlı benzinli motorlarda kullanılır. 250 ml ve 70 litre yakıt için uygun olan bu ürüne cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aracınızın performansını artıracak ürünlerden bir tanesi de Sonax markasının üretmiş olduğu 250 ml şişelerde bulunan oktan yükselticilerdir. Aracınızın performansını artıracak olan bu ürün benzinin oktan değerini 23 birim artırarak yakıt sarfiyatını azaltmasına yardımcı olur. Oksijen sensörleri ve katalitik konvektörler için güvenli olan ve turbo şarjlı motorlarda da kullanılabilen bu ürün sayesinde kışın soğuk havalarda bile yüksek sürüş performansı ile birlikte güvenli ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Aracınızı yüksek devirde çalıştıracağınızda aracınıza gelecek olan zararı azaltan ve sürüş deneyimini kaliteli bir hâle getiren Sonax markasının üretmiş olduğu benzin deposu katkı maddeleri bununla sınırlı değildir. Motor aksamlarının temizlenmesine ve aracınızın motorunu ilk hâlindeki gibi kullanmanıza yardımcı olacak bir diğer ürün ise Sonax benzin katkısı sistem temizleyicileridir. Aracınızın motorunun bozulduğunda gürültülü ve sesli çalışmasını önleyen, düzensiz ve zor çalışmaların önüne geçen ve yakıt sisteminin aynı zamanda motorunuzun çalışma performansını yükselten bu ürün %100 Alman malıdır. Würth markasının kullanıcıları için özel olarak üretmiş olduğu benzin enjektör temizleyiciler de aracınızın daha yüksek performans sağlamasına ve aracınızı korumanıza yardımcı olur. 

Benzin Katkısı Fiyatları

Yeni nesil performans artırıcı enjektör temizleyiciler, asitli kondens suyunu nötralize ederek daha iyi yanma ve yakıt tasarrufu sağlamanızı sağlar. Aynı zamanda enjektör sübabı çevresinde biriken reçine ve tortu kalıntılarını temizleyen bu ürün yakıt sistemini korozyona karşı kurmasıyla ön plana çıkar. Farklı markalar aracılığıyla üretilmiş olan benzin katkısı fiyatları üretici firmaya ve ürünün içeriğine bağlı olarak fiyat değişkenliği gösterir. Aynı zamanda farklı gramajlarda üretilmiş olan bu ürünler ürün gramajına göre kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Bütçenize uygun seçeneklerle birlikte üretilmiş olan benzin katkısı ürünleri aracınız için yakıt tasarrufu sağlar. Cimri.com üzerinden yapacağınız olan fiyat karşılaştırması ve fiyat analizinde benzin katkısı ürünlerinin hangi amaçla kullanıldığını ve kaç mm’lik teneke kutularda üretilmiş olduğuna dikkat ederek fiyatların bu yönde değişkenlik kullanacağını göz önünde bulundurmalısınız. Cimri.com üzerinden yakıt deposundan yanma odasına ve motor sistemini en iyi şekilde temizleyerek motorun daha iyi çalışmasını sağlayacak olan benzin katkı maddesi ürünlerine ulaşabilir ve bu ürünler arasından aracınızın performansını artıracak uygun fiyatlara sahip bir benzin katkısına ulaşabilirsiniz.

Benzin Katkısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Son teknolojiyle birlikte üretilmiş olan araçlar, zaman geçtikçe motor gücünü düşürmeye ve aynı kuvvette çalışmamaya başlar. Keyifli ve güvenli bir sürüş için motor gücünün normal ve iyi bir düzeyde çalışıyor olması gerekir. Motor gücü kaybının nedenleri arasında vakumda sızdırma, hava akışı sensöründe kirlenme ve yakıt pompası veya yakıt filtresi bozukluklari gibi nedenler bulunur. Motor güç kaybı aracınızı konforlu kullanım alanınızın da dışında aynı zamanda gürültülü çalışmasına ve fazla yakıt harcamasına neden olur. Bu sebeple aracınızın motor devrini yükseltecek ve motor performansını artıracak olan doğru bir benzinin katkı maddeleri kullanmanız gerekir. Benzin katkısı ürünleri arasından aracınız için doğru bir ürün satın alırken yalnızca tek bir program üzerinde çalışmak üzerine tasarlanmış olan belirli yakıt katkı maddelerini tercih edebilirsiniz. Örneğin; motorunuzun yakıt sistemine tamamen temizleyen ve yeni tip benzinli bir araç için seçim yapacaksınız Würth markasının üretmiş olduğu benzin enjektör temizleyici ürününü tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünleri kullanırken kullanmadan önce iyice çalkalamanız ve ürünü benzinden önce benzin deposuna dökmeniz ürünü doğru kullanmanız açısından önem arz eder. Aracınızın yakıt oktan derecesini artırabilecek bir katkı maddesi istiyorsanız oktan arttırıcı katkı maddelerine ya da beklentinize uygun bir benzin katkı markaları arasından üretilmiş olan katkı maddelerini tercih ederek motorunuzun hangi açıdan bakımını sağlamak istiyorsanız buna uygun bir ürün tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery