Bel ve boyun çantaları, özellikle seyahatlerde ve outdoor aktiviteler sırasında kullanılırlar. Ellere hareket serbestliği sağladıkları için oldukça kullanışlı olurlar. Sadece ihtiyacımız olan eşyaları yanımıza almamızı ve ihtiyaç duyduğumuzda pratikçe ulaşabilmemizi sağlayan bu çantalar, bayan, erkek ve unisex olarak birçok farklı çeşitte üretilmektedirler.

Boyun askılı çantaları kullanmak, hayatımızı nasıl kolaylaştırır?

Güveli boyun askılı çantalar, ince sapları sayesinde rahatlıkla boyuna asılıp kullanılabilir. Bu çantalar içerisinde, pasaport, kredi kartı, para, giriş kartı gibi eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Özellikle, elinizde başka yüklerinde olduğu durumlarda, kolaylıkla ulaşmanız gereken eşyaları seyahat boyun cüzdanı içerisine koyabilirsiniz. Seyahatler sırasında, havaalanı girişlerinde bavullar ve askılı çantalar ile ilerlerken kapı kontrollerinizi yaparken birçok evrak göstermeniz gerekir. Pasaport, geçiş kartı, kimliğiniz gibi evrakları elinizdeki diğer çantalarınız içine koyduğunuzda her seferinde aramak zorunda kalarak zaman kaybedebilirsiniz. İşte tam da bu amaçla üretilmiş boyundan askılı çantaları seyahatleriniz sırasında kullanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. En ucuz boyun çantası modellerini, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Bel çantası kullanmanın avantajları nelerdir?

Bel çantaları, kemere takılan çanta veya freebag çanta olarak da bilinir. Freebag olarak isimlendirmelerinin nedeni, ellerin ve kolların bu çantalarla birlikte serbestçe kullanılabiliyor olmasından kaynaklanır. Bu çantalar, pantolonların kemer bölümlerine takılarak kullanılırlar. Küçük ve pratik olduklarından, elde bir şey taşımamak için rahatlıkla kullanılabilirler. Anahtar, telefon, para, madeni para gibi küçük eşyaları bu çantalara koyarak rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Özellikle yürüyüş yapanlar, spora gidenler, koşu yapanlar için kullanımı çok pratiktir. Bazı kişiler, bu çantaları omuzlarına asarak da kullanabilirler. Kemere takılan erkek çantası ve bayan bel çantası modellerini, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri inceleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Bunların dışında, çapraz çanta, voleybol çantası, top taşıma çantası, hentbol çantası ve omuz çantası olarak bilinen çanta modelleri de vardır.

Bel ve boyun çantası fiyatları ne kadardır?

Hattrick ve Nike marka en ucuz bel ve boyun çantası modellerini, cimri.com sitesinde, Çanta (outdoor) kategorisi altında yer alan, bel ve boyun çantası (outdoor) sekmesini tıklayarak inceleyebilir, fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bel-boyun-cantasi-outdoor