Bebekler için beslenme ve banyo kadar uyku da önemli bir ihtiyaçtır. Kaliteli uyku bebeğin gelişimine olumlu etki eder. Bebeklerin kaliteli bir uyku çekmeleri için bazı uzmanlar, ortamın tamamen karanlık olması gerektiğini bazıları da loş ışık gerektiğini savunurlar. Ancak tamamen karanlık bir odada uyandığında bebek korkabilir. Ayrıca yanına mama vermek ya da emzirmek için gittiğinizde ışığı açmanız uyanmasına neden olabilir. Bu nedenle hem sizin etrafı görebileceğiniz hem de onun uyandığında korkmayacağı loş bir ışık keyifle uyuması için uygun olacaktır. Bebek odasında loş bir ışık elde etmek için gece lambası kullanılabilir. Farklı renklerde, tasarımlarda ve enerji tüketim özelliklerinde bebek gece lambaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Bebek uykusu daha kaliteli olsun diye sessiz, ışıksız ortamlar hazırlamak önemlidir. Bebek odasında bu etkiyi yaratmanız için kullanacağınız gece lambaları size büyük bir kolaylık sağlayabilir. Bebek odaları için tasarlanmış olan gece lambaları, kullanılan malzemeye, enerji tüketim özelliklerine, tasarımlarına ve markalarına göre fiyat farklılığı gösterirler.

Bebek mobilya mağazalarından, bebek ürünleri satan mağazalardan ya da online satış kanallarından bebek odası lambası alabilirsiniz. Bebek odası için uygun fiyatlı gece lambası almak üzere cimri.com’da hızlı ve kolay bir biçimde fiyat araştırması yapabilirsiniz. Cimri, aradığınız ürüne ait fiyatları, farklı online satış kanallarındaki şekliyle paylaşır. Böylece aradığını ürün hangi mağazada kaça satılıyor diye tek tek bakmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca Beurer, Philips, Playgro, Fisher Prise, Chicco, Switel, Denokids gibi markalara ait ürün özelliklerini de tek seferde görüntüleyebilir, kolayca karar verebilirsiniz.

Bebek Odası Gece Lambası Seçimi Nasıl Olmalı?

Bebek odasına gece lambası alırken öncelikle enerji tüketim özelliğine dikkat edebilirsiniz. Enerjiyi tasarruflu kullanmak hem sizin aile ekonominiz için hem de gelecek nesillerin daha güzel bir hayat yaşaması için önemlidir. Bunun dışında aydınlatma etkisi ayarlanabilir olan ürünler de kullanılabilir. Bebeğin ilerleyen dönemlerde gece lambasına temas etmesi ihtimaline karşı sivri köşeleri olmayan güvenli bir ürün tercih etmek de önemlidir. Ayrıca bebeğin odasının tasarımına uyum sağlayacak bir gece lambası alarak ortamda çok şık bir etki yaratabilirsiniz.