Bebek giyim ürünleri, onların hassas cildine uygun dokularda kumaşlardan üretilip minik boyutlarıyla çok sevimli bir görünüm sunarlar. Bebeklerin kışın soğuktan korunması için montlar ve tulumlar oldukça etkilidir. Bebeğinize kış ve bahar aylarında yağmurdan ya da rüzgardan korunması için bebek montu alabilirsiniz. Yakınlarınızın bebeklerine de bebek görme hediyesi olarak mevsimine göre şık bir bebek montu almayı düşünebilirsiniz.

Bebek Montu Nasıl Seçilmeli?

Bebek montları, bebeğin içinde rahat edeceği şekilde tasarlanmış olmalı, dikişleri, fermuar, düğme gibi aksesuarları bebeğe zarar vermeyecek şekilde seçilmelidir.

Bebeğin kaç aylık olduğunu göz önüne alarak ayına göre mont seçmek önemlidir. Bebeğin ayından çok büyük alınan montlar içinde bebek rahat edemez. Elbette küçük montlar da rahatsız edici olacaktır.

Montların bebek cildine zarar vermeyecek malzemeden üretilmiş olması da çok önemlidir.

Bebek montlarında kullanılan fermuar, düğme, çıtçıt gibi aksesuarların da bebeğe zarar vermeyecek, kolay kopmayacak malzemeden olması konusuna dikkat edilmelidir.

Bebek Mont ve Kaban Çeşitleri

Kapşonlu bebek montları, yağmur geçirmez bebek montları, kapitone bebek montları en çok tercih edilen bebek kaban ve bebek ceketleri arasındadır. Bebek mont modelleri arasından mevsimine göre seçim yapmak faydalı olacaktır.

Bebek Montu Fiyatları

Bebek montlarının fiyatları tasarıma, markaya ve ürün kalitesine göre değişiklik gösterir. Bebek kabanı fiyatlarını araştırırken hangi satıcının en iyi rakamı verdiğini anlamaya yönelik karşılaştırma yapmak faydalı olur. Cimri ile bu süreci kolaylaştırabilirsiniz. Aynı marka ve aynı model için farklı satış kanallarındaki fiyatları hızlı bir biçimde karşılaştırmalı olarak listeleyebileceğiniz cimri.com ile aradığınız ürüne en ucuz fiyatla erişebilirsiniz. Ürün özelliklerini inceleyerek ve fiyatları karşılaştırarak Adidas, İdil Baby gibi bebek montu markaları arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.