Sevi Bebe Bebek Külodu

En Ucuz Sevi Bebe Bebek Külodu Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Sevi Bebe
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Günümüzde endüstri ve hazır giyim sektörünün hızla gelişmesi ile bebek ve çocuklar için üretilen ürünlerin sayısı da giderek artmaya başladı. Her türlü ihtiyaca uygun bebek ve çocuk ürünleri vitrinlerdeki yerlerini alırken, bunlardan biri de bebek iç giyim ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Desenli, renkli, bebeklerin tenine uygun şekilde üretilen bebek iç giyim ürünleri hem annelere hem de bebeklere büyük kolaylıklar sağlıyor.

  Bebek külodu nasıl seçilir? Bebek külodu modelleri nelerdir?

  Bebeklerin tenleri oldukça hassastır. Bu nedenle bebeklerin hassas tenlerine batmayacak, acıtmayacak, pamuklu ve yumuşak dokulu iç çamaşırları kullanılır. Bebeklerin bezlendikleri dönemlerde, bezlerinin üzerine giydirilebilen balon bebek külotları da kullanılır. Bazı anne babalar, bebek giysilerini direkt olarak bebek bezinin üzerine giydirirler, ancak bezin üzerine çamaşır giydirilmesi daha sağlıklı olur. Bebekler hızlı geliştikleri için bacakları da hızla büyür. Külotların lastikleri çok kısa süre içinde bacaklarını kesmeye başlayabilir. Bu nedenle bebek külotlarında kullanılan lastikler oldukça yumuşak olarak seçilirler. Bebek büyüdüğünde külot bedeni de değiştirilmelidir. Pek çok farklı renk ve desende üretilmiş bebek için külot çeşitleri vardır. Kız bebeklerin külotları üzerine süslemeler de yapılabilir. Ayrıca, bebeklerin bezden çıkma dönemlerinde kullanılan, bebek alıştırma külotları da vardır. Kız çocukları için üretilen fırfırlı bebek külotlarını, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Bebek iç giyim ürünleri, genellikle aylara ve yaşlara göre bedenlenir. 0-3 ay, 3-6 ay, 6-9 ay, 1 yaş, 2 yaş, 3 yaş gibi bedenlenen külotlar, bebeğin yaşına göre rahatlıkla seçilebilir. Ayrıca erkek çocuklar için üretilen sünnet külotları da vardır. En ucuz sünnet külotlarını, cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

  Bebek külodu fiyatları ne kadardır? En ucuz bebek külodu nerede satılır?

  Bebekler için üretilen iç giyim ürünlerinin fiyatları, kumaşın yapısına, ürünün markasına ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Sevi Bebe marka en ucuz bebek külodu çeşitlerini, cimri.com sitesinde, bebek giyim- tekstil kategorisi altında yer alan, bebek külodu sekmesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com, alışveriş yaparken hem zamandan hem de maliyetten kazanmanıza yardımcı olur.

  https://www.cimri.com/bebek-kulodu