Elybaby Bebek Fırın Kilidi

En Ucuz Elybaby Bebek Fırın Kilidi Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Elybaby
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebekler için evde alınabilecek güvenlik önlemleri nelerdir?

Bebekler, özellikle yeni yürümeye başladıkları dönemlerde son derece meraklı olup, etrafı karıştırmaya bayılırlar. Bu nedenle anne ve babalar, bebeklerin evdeki güvenliklerini sağlayabilmek adına bazı güvenlik araçları kullanırlar. Güvenlik kapısı, buzdolabı kilidi, çekmece kilidi, dolap kilidi, cam masa ve köşe koruyucu, priz kapağı, kayma önleyici paspas, parmak koruyucu, emekleme dizliği, yatak korkuluğu gibi malzemeler, bebek güvenlik ürünlerinden bazılarıdır. Bebeklerin kapı aralarına parmaklarını sıkıştırmamaları için parmak koruyucular kullanılırken, onlar için zararlı olabilecek dolapları açmalarını engellemek için dolap kilitleri kullanılır. Bir başka önlem ise pencerelere takılan kilitlerdir. Bu kilitler, camların açılmasını tamamen engelleyebildiği gibi, kısmi olarak açılmasına imkan verebilir. Koruyucu yastıklar kullanmak, kabloları ve prizleri bebeklerin erişiminden uzaklaştırmak ve tabi mümkün olduğunca gözlemlemek gerekirken bir de bebeklerin sıcak fırını açıp, tehlikeli davranışlar yapmalarını engellemek adına, bebek fırın kilitleri kullanılır. En uygun fiyatlı bebek güvenliği ürünlerini, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Bebek güvenliği için bebek fırın kilidi kullanmak ne işe yarar?

Fırınlar, bebekler ve çocuklar için oldukça tehlikelidir. Özellikle çalışır durumdaki bir fırının kapağının açılması ve bebeğin elini içine sokması, son derece tehlikeli kazalara sebebiyet verebilir. Bebeğin eli yanabilir, ayrıca bu anda ne yapacağını bilemeyen bebek korkudan ve ani hareket etmesinden dolayı başka yerlerini de yakabilir. Bu nedenle fırınların kilitlenmesi sağlanırsa, bu gibi tehlikelerden korunmuş olunur. Bu kilitler, bebeklerin fırını açmasını engelleyebildiği gibi fırının düğmesinin çalışmasını da engelleyebilir. Bazı ürünler her iki şekilde de kullanılabilirken, bazıları sadece tek bir şekilde kullanılabilir.

Bebek fırın kilidi fiyatları ne kadardır?

Bebeğinizin fırınınızı açmasını engellemek adına bir kilit satın almayı düşünüyorsanız, Dreambaby, Kraft ve Elybaby marka en ucuz fırın kilitlerini, cimri.com sitesinde, bebek güvenlik kategorisi altında yer alan, fırın kilidi sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız bebek güvenlik ürünün satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en ucuz bebek güvenliği ürünlerini tek tıkla ekranınıza getirir.

https://www.cimri.com/bebek-firin-kilidi