track source
track source

Bebek Fırın Kilidi

Bebek Fırın Kilidi Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
Bebek Fırın Kilidi fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Fotoğraf Çerçevesi-Albümü Fiyatları
 • Bebek Giysi Takım Fiyatları
 • Bebek Gömlek Fiyatları
 • Bebek Güneşlik Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Fırın Kilidi Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Fırın Kilidi markası:

  En Çok İncelenen Bebek Fırın Kilidi Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bebek Fırın Kilidi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8 Bebek Fırın Kilidi modeli içerisinde en ucuz Bebek Fırın Kilidi fiyatı 9.9 TL iken, en yüksek Bebek Fırın Kilidi fiyatı 104.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Fırın Kilidi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Fırın Kilidi fiyatı ise 38.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Fırın Kilidi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Fırın Kilidi

  Emeklemeye ve yürümeye başlayan bebekler, etrafı keşfetmek için sürekli aktiflerdir. Bu dönemlerde bebekler her şeye dokunmak ve incelemek ister. Evde bulunan eşyalar keşfetme dönemindeki bebekler için tehlikeli olabilir. Olası kazaları önlemek için ebeveynler evde bazı düzenlemeler oluşturabilir. Devrilecek ve kırılacak eşyaların kaldırılması yapılması gereken önlemler arasında yer alır. Elektrikli aletleri güvenli hale getirmek için çeşitli aparatlar kullanılır. Kaza riski en yüksek ev bölümlerinden biri mutfaklardır. Fırın kapakları bebekler için tehlike oluşturabilir. Ebeveynlerin işini kolaylaştıran fırın kapak kilidi aparatları, olası kazaların önlenmesine yardımcı olur. Fırın kapağının açılmasını önleyen bu kilitler, plastik malzemelerden üretilir. Kilit aparatlarını kullanarak bebekleri fırının sıcağından koruyabilirsiniz. Ayrıca, fırın kapağı da yaralanmalara yol açabilir. Kontrolsüzce açılan kapak bebeklerin elini sıkıştırmasına yol açabilir. Yanma, darbe ve sıkıştırma gibi tehlikelere yol açan kapakları, kilitleyerek güvenliği maksimum seviyeye getirebilirsiniz. Kilitler sayesinde mutfağı bebekler için güvenli bir hale getirebilirsiniz. Pratik bir şekilde fırın kapağına monte edilen kilitler, uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. 

  Bebek Fırın Kilidi Çeşitleri ve Özellikleri

  Büyüme çağındaki bebekler için ev ortamı zaman içinde tehlikeli olabilir. Özellikle emekleme ve yürüme dönemindeki bebekler, farkında olmadan ev eşyaları ile yaralanabilir. Dokunarak keşfeden bebekler, kendilerine gelecek tehlikenin farkında olmazlar. Bu yüzden ebeveynlerin önlem alması, ev ortamında oluşacak kazaların önüne geçebilir. Prizler, devrilecek eşyalar ve çekmeceler bebekler için tehlike oluşturabilir. Mutfak eşyaları da aynı biçimde kazalara yol açabilir. Genellikle, yere yakın olarak yerleştirilen fırınlar, büyüme dönemindeki bebeklerin ilgisini çeker. Yanık ve darbelere yol açabilen fırınlar, ebeveynlerin dikkat etmesi gereken eşyalardan biridir. Sıcak fırın kapağında bebekler ellerini yakabilir. Ayrıca, kapağa elleri sıkışabilir ve çarpmaya bağlı yaralanmalar oluşabilir. Bebeklerin fırın kapaklarını önlemek için kilit aparatlarını kullanabilirsiniz. Bebek fırın kilidi çeşitleri kullanışlı özellikleri ile ebeveynleri memnun eder. Pratik bir şekilde fırın monte edebileceğiniz kilitleme aparatları fırın kapaklarının açılmasını önler. Dayanıklı yapısıyla konfor sağlayan ürünler tasarımlarına göre ayrılır. Fırın kapağı ve ocak için iki farklı aparat kullanarak mutfaktaki güvenliği artırabilirsiniz. Ocak düğmeleri için tasarlanan plastik aparatları kullanarak gaz açılışlarını kontrol edebilirsiniz. Gaz düğmelerinin açılmasını önleyen bu aparatlar, sert plastik malzemelerden üretilir. Fırın düğme kilidinin kapağını kaldırarak ocak düğmelerini kullanabilirsiniz. Ocakları kullanmadığınız zaman kilit kapaklarını kapatarak, gaz düğmelerini kilitleyebilirsiniz. Genellikle şeffaf sert plastikten üretilen aparatlar, standart ölçüleri ile farklı model ocaklara uyum sağlar. Kolayca monte edebileceğiniz ürünler, yüz üzerine zarar vermez. İstediğiniz zaman güvenlik aparatlarını sökebilirsiniz. Bu güvenlik aparatları yalnızca bebekleri değil küçük çocukları da fırından gelebilecek tehlikelerden korumak için tasarlanır. Dayanıklı sert plastik malzemelerden üretilen ürünler, güçlü yapıştırıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede ürünler sağlam bir şekilde yüzey üzerine tutunur. İdeal kilit boyu sayesinde fırın kapağının açılması önlenir. Fırın kapağının üst kısmına yerleştirilerek kullanılan ürünler, mandal formlu tasarımı ile kolay bir kullanım deneyimi sunar. Kilit mandalını çevirerek fırın kapakları açabilirsiniz.Kaliteli malzemelerden üretilmiş bu güvenlik kilitlerini kullanarak mutfağınızı bebekler ve küçük çocuklar için güvenli hale getirebilirsiniz. 

  Bebek Fırın Kilidi Fiyatları

  Emeklemeye ve yürümeye başlayan bebekler için ev ortamındaki bazı eşyalar tehlikeli olabilir. Ocak düğmeleri ve fırınlar, ebeveynlerin dikkat etmesi gereken eşyalar arasında yer alır. Bebek ve çocukların güvenliğini sağlamak için üretilen emniyet kilitleri, ebeveynlere kolaylık sağlar. Fırın kapağına üzerine yerleştirilen fırın düğme emniyeti çeşitleri dayanıklı yapısıyla maksimum güvenlik sağlamaya yardımcı olur. Kilit aparatları tasarımlarına göre gaz düğmeleri ve fırın kapaklarında kullanılır. Sert plastik malzemeden üretilen bu ürünler, uygun fiyatları ile her bütçeye uygun alternatifler sunar. Bebek fırın kilidi fiyatları, marka ve malzeme özelliklerine göre belirlenir. Ayrıca, kilit aparatların sunduğu faydalar fiyatları etkiler. Bebek ürünleri satışı yapan markalarda fırın kapak ve gaz düğme kilidi çeşitlerini bulabilirsiniz. Cimri.com’u kullanarak yüzlerce farklı kilit modelinin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Sayfadaki arama seçeneklerini kullanarak ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip fırın kapağı ve gaz düğme kilitlerini kolayca bulabilirsiniz. Bu ürünleri daha önce kullananların yapmış olduğu yorumları inceleyerek kararınızı yorumlar ışığında verebilirsiniz. 

  Bebek Fırın Kilidi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebekler, çevreyi keşfetmek ve tanımak için bulunduğu ortamdaki her eşyayı inceler. Emekleme ve yürüme dönemindeki bebekler evin farklı alanlarında gezerek, eşyalara dokunur. Keşfetme aşamasında farkında olmadan dokunduğu eşyalarla yaralanabilir. Özellikle, mutfak eşyaları bebekler için ciddi tehlikeler oluşturur. Yanık ve yaralanma gibi kazalara yol açabilen mutfak eşyalarının güvenli hale getirilmesi bebekler için emniyetli bir ortam yaratır. Yüksek sıcaklıklarda çalışan fırınlar ve ocakları kilitleme aparatları güvenli hale getirebilirsiniz. Fırın kapağının açılmasını önleyen kilit mandalları ile istediğiniz emniyeti sağlayabilirsiniz. Ayrıca, gaz düğmelerinin çocuklar tarafından açılmaması için düğme kilitlerini kullanabilirsiniz. Şeffaf plastik malzemelerden üretilen kapaklı kilitler gaz düğmelerinin üstünü kapatır. Ocağı kullanacağınız zaman kapakları açarak düğmeleri kullanabilirsiniz. Bebek fırın kilidi modelleri standart tasarımları ile farklı marka fırın ve ocaklara uyum sağlar. Yapışkanlı tasarıma sahip güvenlik kilitlerini basitçe eşyalarınıza takabilirsiniz. Yüzey üzerine zarar vermeyen ürünleri istediğiniz zaman sökebilirsiniz. Ocak düğmesi ve fırın kapak kilitlerini kullanarak bebekleri mutfakta oluşabilecek kazalardan koruyabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery