Sevi Bebe Bebek Çamaşır Yıkama Torbası

En Ucuz Sevi Bebe Bebek Çamaşır Yıkama Torbası Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Sevi Bebe
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebekler için çamaşır filesi ne işe yarar?

Bebeğinizin kıyafetlerini yıkarken bazı yardımcı araçlar kullanabiliriz. Bu araçlar içerisinde anneye en çok yardımcı ve işlevsel olan elbette ki yıkama fileleridir. Bebeğin çamaşırlarının bir kısmı (eldiven, çorap, mendil) çok küçüktür. Çamaşır yıkama torbası olmadan yıkanan bebek kıyafetleri, çamaşır makinesinin gider kısmını tıkayabilir ve çamaşır makinesinin bozulmasına sebep olabilir. Ayrıca diğer çamaşırlarla beraber yıkanan bebek çamaşırları, diğer çamaşırların içerisinde kaybolabilir. Bu sebeple, kirlenen bebek çamaşırlarını özel bir tül yıkama torbasına koymalı ve hep beraber yıkamalıdır. Torbayla çıkarılan bebek ürünleri eksiksiz ve tam olarak kurutulabilir. Bu ürün görünüşte çok basit ancak işlevi çok yüksek bir üründür. Sadece bebek kıyafetleri değil evdeki birçok alanda da kullanabilirsiniz. En ucuz Sevi Bebe çamaşır yıkama torbasını cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Normal kullanım için çamaşır yıkama torbaları nerelerde kullanılır?

Çamaşır makinesinde tüm eşyalarınızı bir arada yıkayabileceğiniz, küçük eşyaların hırpalanmasını makinenin herhangi bir yerine sıkışmasını önleyen çok kullanışlı bir üründür. Çamaşır yıkama filesinin ev şartlarının dışında kullanıldığı yerler, özellikle fabrikalar, öğrenci yurtları, oteller, yatılı okullar, kışlalar(askeri birlikler), inşaat şirketleri, hastaneler, çamaşırhaneler, çamaşır yıkama fabrikaları, toptan perakende satış yapan ticarethaneler gibi pek çok alan sayabiliriz. Çamaşır yıkama torbasının evde kullanımı ise perdeler, yünlü kıyafetler, sentetik çamaşırlar ve çamaşır makinasında yıkanan tüm ürünlerdir. Kıyafetlerde ki düğme, kopça, boncuk ve makinanıza zarar verecek tüm malzemeler çamaşır makinanız için özel üretilmiş torbanın içine düşer böylelikle makinanıza zarar vermesini engeller. Çamaşır filesi yıkama, durulama, sıkma sırasında çamaşırlarınızın yıpranmasını engeller. İç çamaşırı çorap gibi küçük kıyafetlerin makinanın içine, kenarlarına sıkışmadan yıkanmasını sağlar. Hassas giysilerinizin zarar görmeden yıkanmasını sağlar.

Çamaşır yıkama torbalarının fiyatları ne kadardır?

En ucuz iç çamaşırı yıkama torbasını, cimri.com sitesinde, bebek bakım kategorisi altında yer alan, çamaşır yıkama torbası sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri inceleyerek fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en uygun fiyatlı bebek çamaşır yıkama filesini tek tıkla ekranınıza getirir.

https://www.cimri.com/bebek-camasir-yikama-torbasi