Sevi Bebe Bebek Bel Koruyucu

En Ucuz Sevi Bebe Bebek Bel Koruyucu Fiyatları

2 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

Yeni anneler, bebeklerini bir yerden bir yere taşırken, kaldırırken, kucaklarına alırken, genellikle yanlış bir hareket yapıp bebeği incitmekten korkarlar. Bebeklerin vücutları, kasları oldukça elastik ve güçlü yapıdadır, ancak henüz refleksleri ve kendini koruma sistemleri tam olarak gelişmediği için ani hareketlerden etkilenebilirler. Bu nedenle, bebeği kaldırırken, taşırken, bir yerden bir yere koyarken, uygun şekilde tutmak gerekir. Bebeği tutarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. O da bebeğin, baş, boyun, kalça ve bel bölgesinin desteklenmesidir.

Bebek nasıl tutulur?

Bebeğin, boyun, kalça, bel ve baş bölgelerini uygun şekilde destekleyerek tutuyor olmak önemlidir. Böylece bebeğin hiçbir yeri boşlukta kalmaz ve tehlike oluşmaz. Örneğin, sırt üstü olarak yatan bir bebek, koltuk altından tutularak kaldırılırsa, bebeğin boynu bir anda serbest kalır ve geriye düşebilir. Bunu önlemek için, bir elimizi bebeğin boynu ve başının altına, bir elimizi de kalçası ve belinin altına koymak gerekir. Böylece bebeğin kalçasını, belini ve boynunu korumuş oluruz. Bebeği, yüzü dışarıya bakacak şekilde taşımak isterseniz, bir elinizle bebeği koltuk altından tutup, sırtını karnınıza yaslayabilir, diğer elinizle de kalçasını destekleyebilirsiniz. Böylece oturma pozisyonunda olan bebeğin beli ve kalçası korunmuş olur. Bebeklerin kalçası ve belinin boşlukta kalmaması, devamlı destekleniyor olması bebeklerin vücut sağlığı ve gelişimi açısından önemlidir. Bu nedenle, bebek bel koruyucu ürünler geliştirilmiştir. Bu ürünler, genellikle doğumdan itibaren ilk birkaç ay için kullanılır. Sevi Bebe markalı en uygun fiyatlı bebekler için bel koruyucu ürünleri, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Bebek bel koruyucu gerekli mi?

Bebek bel koruyucu kullananlar, bu ürünün, bebeğin belini sarıp koruduğunu. Ayrıca sıcak tutarak bebeğin gaz sancısı yaşamasını da engellediğini söylemektedirler. En uygun fiyatlı bebek bel koruma ürünlerini, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Bebek bel koruyucu fiyatları ne kadardır?

En ucuz bebek için bel koruyucu, cimri.com sitesinde, bebek koruyucu tekstil kategorisi altında yer alan, bebek bel koruyucu sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız en ucuz ürünü bulmanıza yardımcı olur.

https://www.cimri.com/bebek-bel-koruyucu