Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Banyo Küveti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Banyo Küveti markası:

En Çok İncelenen Bebek Banyo Küveti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Banyo Küveti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 221 Bebek Banyo Küveti modeli içerisinde en ucuz Bebek Banyo Küveti fiyatı 5.99 TL iken, en yüksek Bebek Banyo Küveti fiyatı 1199.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Banyo Küveti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bebek Banyo Küveti fiyatı ise 84.3 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Banyo Küveti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Bayev-sun Vintage Pembe Saplı Maşrapa 1 Litre
Bayev-sun Vintage Pembe Saplı Maşrapa 1 Litre
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Banyo Küveti

Bebeklerin günlük hayatlarını sağlıkla sürdürebilmeleri için banyo ihtiyaçlarının karşılanması ve düzenli olarak temizlenmeleri gerekir. Bebeklerin banyo ihtiyacına yardımcı olan bebek banyo küveti banyo yaptırma işlemini kolaylaştırır. Banyo küvetleri, çukur yapılarının avantajı ile çocukları içine yatırıp yıkamayı kolaylaştırır. Küvet ve benzeri ortamlarda da bebeğinizi güvenle yıkayabilmenizi sağlar. Bebek banyo küvetleri, telaş yapmadan bebeğinizi kolayla yıkayabilmenizi kolaylaştırır. Bazı bebek küvetleri, ekstra güvenlik aparatlarını da içinde bulundurur.  Tek kişinin bile bebeği kolayca yıkayabilmesini sağlayan bu aparatlar, oldukça kullanışlıdır. Bebek banyo küvetleri, banyolardaki klasik yetişkin banyo küvetlerinin minyatür modelleri olarak düşünülebilir. Bebek banyo küvetleri istediğimiz ortama taşıyabilirsiniz. Portatif yapılarının avantajı ile banyo içlerinde ve diğer odalarda kullanılabilirler. Kış aylarında bebeğin banyoda üşüme riski varsa, bu küvetleri evin diğer sıcak odalarına taşıyabilirsiniz. Bebek banyo küvetleri kolay doldurulur ve kolay boşaltılır. Bebeğinizin güvenle ve keyifle banyo yapmasını sağlar.

Bebek Banyo Küveti Modelleri

Bebek banyo küvetleri genellikle plastik gibi hafif malzemelerden üretilir. Katlanabilen ve ayaklı modelleri de mevcuttur.  Anne ve babalar en çok bebek banyo küvetlerinin plastik olanlarını tercih ediyor. Taşımada ve kullanım sonrası ortadan kaldırmada oldukça pratik olan bebek banyo küveti modelleri birbirinden farklı alternatiflerde üretilmektedir. Bebek banyo küvetlerini tek olarak veya bebek banyo küveti seti şeklinde alabilirsiniz.  Bebek banyo küveti setleri içerisinde genellikle; banyo küveti, banyo kovası, banyo maşrapası, banyo filesi, bebek yıkama süngeri ve oda termometresi bulunur. Bebeğinizin banyoda ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri bir arada sunan banyo setlerini tercih ederek avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Banyo yapma sürecini kolaylaştıran bu setler, aradığınız tüm malzemeleri tek bir paket içerisinde sizlere sunuyor. Bazı Bebek banyo küveti takımı içerisinde, bebeğinizi oturtarak banyo sürecini kolaylaştırabileceğiniz lazımlık oturakları da bulunuyor. Bu setleri tercih ederek bebeğinizin banyodaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bebek banyo setlerini tercih ederken, koku yapmayan plastiklerden üretilen modelleri tercih etmek önemlidir. Plastik modelleri tercih etmek banyodaki işinizi ve sonrasındaki temizliği daha kolay ve pratik hale getirebilir. Ancak BPA içermeyen ve bebeğin sağlığını olumsuz etki etmeyecek plastiklerin tercih edilmesi önemlidir. Bebek banyo küveti takımını tek tek değilde, set olarak almak işinizi daha çok kolaylaştırabilir. Alacağınız banyo küveti takımının sert ve sağlam plastikten imal edilmiş olması, sıcak suyla temas ettiği zaman ortaya kötü bir koku çıkarmaması önemlidir. Banyo küveti setleri ile bebeklerin banyo serüveni oldukça kolay bir hale gelir. Banyoda geçirilen zamanın bebek için de keyifli olabilmesi için doğru ürünü tercih etmek önemlidir. Bebek banyo küveti takımlarını, yeni doğumdan itibaren 3-4 yaşına kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz banyo küvetlerinde, bebeğinizin rahat oturabilmesi için sırt destek bölümünün bulunması faydalı olacaktır. Bu modelleri tercih ederek bebeğinizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Bebek banyo küvetlerini kullandıktan sonra saklanacak yer problemi de olabiliyor. Katlanabilir bebek küvet modellerini tercih ederek bu problemi de ortadan kaldırabilirsiniz ve banyonuzda tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Bebek Banyo Küveti Fiyatları

Bebek banyo küveti çeşitleri, piyasada her zevke ve bütçeye uygun olarak farklı alternatiflerde üretiliyor. Bebek banyo küveti fiyatları ürün çeşidine ve modeline göre değişiklik gösterebiliyor. Sizin ve bebeğinizin ihtiyacı için gerekli olan banyo setlerini, en uygun fiyatlarla alabilmenin yolu cimri.com sayfasını ziyaret etmekten geçiyor. Sayfada fiyatları karşılaştırarak en uygun fiyatla hizmet veren satıcıdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bebek banyo küvetleri ve diğer malzemeleri tek tek satın almak yerine, set olarak aldığınız taktirde fiyatlar sizin için daha uygun olacaktır. Piyasada bir çok farklı bebek küveti modeli ve çeşidi bulunuyor. Bunlar içerisinde kaliteli plastikten üretilmiş olan modelleri tercih etmek, bebeğinizin sağlığı için önemlidir. Kaliteli banyo küveti fiyatları diğer modellerden biraz daha pahalı olsa da bebeğinizin sağlığı için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Bebek banyo küvetleri bebek eşyaları satan mağazalarda dönem dönem kampanyaya girebiliyor. Bu kampanyaları takip ederek de indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bebeğiniz ve sizin sağlığınız için, marka ve fiyata göre seçim yapmaktan ziyade, kaliteli malzemeye göre alışveriş yapmak önemlidir.

Bebek Banyo Küveti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebeklerin doğumundan itibaren anne ve babaların en önemli problemlerinden biri olan bebeğin banyo yaptırılması sorunu banyo setleri ile çözülüyor. Bebek yıkama işlemini kolaylaştıran banyo setleri piyasada pek çok farklı alternatiflerde bulunuyor. Bebek banyo küveti alırken dikkat edilecek hususlardan en önemlisi, küvetin malzemesi olmalıdır. Kaliteli ve sert plastikten üretilen küvetleri tercih etmek daha pratik olacaktır. Ancak bu plastik kuvvetlerin, BPA içermeyen kaliteli plastikten üretilmiş olması gerekmektedir. Küvetler, sıcak suyla temas halinde, ortaya kötü koku çıkarmamalı ve bebeğin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir katkı maddesi taşımamalıdır. Bebek küvetleri modelleri içerisinde ayaklı olanları tercih etmek yıkama işlemini kolaylaştırır. Tercih edeceğiniz bebek banyo küvetinin çok yer kaplamaması için katlanabilir özellikte olması da size pratiklik sağlar. Ayrıca bebek banyo küveti ayağı ile desteklenen modeller de yıkama esnasında kolaylık sağlar. Bebek banyo küvetleri, kolay taşınabilir olmalı ve sıcak suyla temas halinde herhangi bir erime problemi oluşturmamalıdır. Bebeklerin küvet içerisinde daha rahat oturabilmesi için bel destek ünitesi bulunmalıdır. Siz de tüm bu özelliklerin bir arada bulunduğu bebek banyo küvetlerini tercih ederek, bebeğinizi güvenle yıkayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery