Sema Bebe Bebek Arabası-Puset Sinekliği

En Ucuz Sema Bebe Bebek Arabası-Puset Sinekliği Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Sema Bebe
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Moje, Baby jem, Sevi Bebe, Maxi-Cosi ve Bebefox marka bebek arabası puset sinekliklerini en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Sineklerden korunmanın doğal yolları nelerdir?

Bebeğiniz ve kendiniz sivri sinekler tarafından sokulmak istemiyorsanız yazın sıcaklıkların arttığı, rüzgarların azaldığı dönemlerde farklı korunma yöntemlerine başvurabilirsiniz. Tabi ki ilk tercihiniz sinek kovucu ürünler kullanmak olabilir ama bu ürünlerin zararlı olduğunu düşünüyorsanız bazı doğal yollara başvurabilirsiniz. Sinekler bazı kokuları sevmez ve o kokuların bulunduğu bölgelere gitmezler. Fesleğen ve reyhan gibi bazı bitkilerin kokularından uzak dururlar. Bu çeşit bitkileri evlerinizin cam veya balkon bölgelerine yerleştirmeniz sizi sivrisinek saldırılarından koruyabilir. Soğan ise bu doğal yöntemler içinde en kötü kokulu yöntem olarak gösterilebilir. Soğanı ikiye bölüp baş ucumuza koyarsak sabaha kadar yanınıza hiçbir sivri sinek yaklaşmayacaktır. Yine ilaç kullanmayı sevmeyenler için sivrisinek ısırıkları neticesinde oluşan kaşıntıya karşı birkaç doğal yöntemden bahsedecek olursak; özellikle limon kolonyası sürmek sivri sinek sokmalarına karşı iyi bir yöntemdir. Kaşıntının hafiflemesini sağlayacak bir başka yöntem ise aspirini biraz sulandırarak ezip şişe ve kaşınan bölgeye sürmektir.

Yine ısırılmış bölgeyi soğuk suyla temizlemekte kaşıntıyı azaltır. Özellikle buz ile kaşınan bölgeye masaj yapıldığında kaşıntı hissi azalacaktır. İlginç yöntemlerden birisi de diş macununu kaşınan bölgeye sürmektir. Malum her zaman yanımızda olan tatilde plajda veya evde çok rahat ulaşabileceğimiz bir üründür. Bebeğinizi dışarıda güvenle gezdirebilmek ve sinek ısırıklarından korumak için bebek arabası puset sineklik ürününü kullanabilirsiniz. Bu sayede kimyasal bir madde kullanmadan bebeğinizi korumuş olursunuz.

Bebek arabası puset sineklikleri, bebek arabalarına kolayca monte edilebilir ve her daim taşınabilir özelliktedir.

Sivrisinekler aynı zamanda çeşitli hastalıklara neden olabilen zararlı mikroorganizmalarında bebeğinize bulaşmasına neden olabilir. Bebeğimiz sivrisinekler tarafından ısırıldıktan sonra huzursuzlanacak ve mutsuz olacaktır. Kaşıntı oluştuktan sonra yukarıdaki yöntemleri bebeğiniz üzerinde denemeniz de uygun olmayacaktır. Bebekler ve çocuklar söz konusu olduğunda uygulanabilecek en basit ve en doğru yöntem bebek koruyucu sineklikler kullanmaktır. Bu sayede sineklerle bebeğinizin temasını engellemiş olacaksınız. Bebeklerin pusetlerinde, oyun parklarında, yataklarında uygun sineklikler kullanılarak günlük yaşam konforunu artırabilirsiniz.